Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Przejażdżki koniem

Go down 
AutorWiadomość
Go??
Gość
Anonymous



Przejażdżki koniem Empty
PisanieTemat: Przejażdżki koniem   Przejażdżki koniem I_icon_minipostSro Wrz 28, 2011 11:33 pm

Czy rodzaj przejażdżek ma znaczenie przy szybkości zdekmowania z przejażdżek prędkości?

Jak szybko zaliczyć prędkość na przejażdżkach?
Powrót do góry Go down
Sheila86
Przyjaciel Zagrody
Sheila86


Nick w grze : Sheila86
Liczba postów : 658
Dołączył : 03/07/2011

Przejażdżki koniem Empty
PisanieTemat: Re: Przejażdżki koniem   Przejażdżki koniem I_icon_minipostCzw Wrz 29, 2011 2:03 am

Nie wiem czy do końca zrozumiałam Twoje pytanie, bo lekko je zakręciłaś, ale żeby zaliczyć prędkość musisz wysyłać konia na krótkie przejażdżki czyli takie po 30 minut lub 1godzinę.
Ja wysyłam zawsze na krótkie kłusy, żeby dobić szybko prędkość(zabierają najmniej energii przez co najszybciej się je kończy) i długie galopy, kiedy chcę dobić wytrzymałość z 1 wyjątkiem. Jeśli koń ma najlepsze prędkość galop ujeżdżanie wtedy bezwzględnie wysyłam na krótkie galopy.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1084664
 
Przejażdżki koniem
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» przejażdzki
» Na jakie przejażdżki?
» Jakim chcesz być koniem? Howrsowskim oczywiście.
» Problem z koniem do GP
» Kocham kontakt - czyli kopiemy się z koniem

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: