Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Egipski Labirynt

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
beliisa96
Nowy
beliisa96


Nick w grze : Nonu
Liczba postów : 11
Dołączył : 02/01/2016

Egipski Labirynt Empty
PisanieTemat: Egipski Labirynt   Egipski Labirynt I_icon_minipostWto Sty 12, 2016 11:37 am

Po internecie a także na forum howrse spoiler krąży wieść, że następną promocją będzie egipski labirynt. Do wybory mamy 4 tunele. Oczywiście celem jest dotarcie do ich końca. Do tego potrzebne są nam nasze wierzchowce. Na początek dostajemy 100 kroków, przesunięcie kosztuje ich 20. Kiedy nasz koń nie ma już dostępnych ruchów musimy poczekać na jego regeneracje – czym lepszy koń tym krócej to trwa.
Więcej info można znaleźć po tym linkiem:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Co zagrodowicze myślą o tej promocji? Smile
Powrót do góry Go down
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

Egipski Labirynt Empty
PisanieTemat: Re: Egipski Labirynt   Egipski Labirynt I_icon_minipostWto Sty 12, 2016 1:30 pm

Wygląda ciekawie, ale nie mam zamiaru się zabijać i kupować kuponów Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Kirara
Uzależniony
Kirara


Nick w grze : OJT (skrót)
Liczba postów : 2239
Dołączył : 03/06/2012

Egipski Labirynt Empty
PisanieTemat: Re: Egipski Labirynt   Egipski Labirynt I_icon_minipostWto Sty 12, 2016 1:42 pm

Szczerze mówiąc, to nienawidzę labiryntów itp. Mam nadzieję, że niedługo dadzą jakąś loterię. ;/
Powrót do góry Go down
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

Egipski Labirynt Empty
PisanieTemat: Re: Egipski Labirynt   Egipski Labirynt I_icon_minipostSob Sty 16, 2016 1:07 pm

Ile Wam dodaje? Mi 5 kroków na godzinę.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
El
Już coś wie
El


Nick w grze : joycia/int Yooyu/pl
Liczba postów : 270
Dołączył : 29/08/2013

Egipski Labirynt Empty
PisanieTemat: Re: Egipski Labirynt   Egipski Labirynt I_icon_minipostSob Sty 16, 2016 3:33 pm

Szkoda, ze tylko Thot jest wartościowy a jego labirynt kosztuje aż 44passy. Ja podziękuję, wystarczająco się wykosztowałam na bezużytecznego Strzelca i trochę lepszego Koziorożca (piąty element raz na rok, jeeej). Poczekam na boskie w starch cenach, tzn max 25passów Smile
Powrót do góry Go down
beliisa96
Nowy
beliisa96


Nick w grze : Nonu
Liczba postów : 11
Dołączył : 02/01/2016

Egipski Labirynt Empty
PisanieTemat: Re: Egipski Labirynt   Egipski Labirynt I_icon_minipostWto Sty 19, 2016 5:54 am

Tak samo +5. Chyba nie ładuje się po więcej. Ale mam dziki plan wyliczenia tych wszystkich godzin na 5  i tak na oko chce zobaczyć czy da się przejsć labirynt bez kuponów

Aktualizacja; niestety moje umiejętności matematyka nie sa wystarczająco dobre XD
Powrót do góry Go down
El
Już coś wie
El


Nick w grze : joycia/int Yooyu/pl
Liczba postów : 270
Dołączył : 29/08/2013

Egipski Labirynt Empty
PisanieTemat: Re: Egipski Labirynt   Egipski Labirynt I_icon_minipostWto Sty 19, 2016 12:07 pm

SPOILER ZONE!
Wyliczenia:

Nie mam pojęcia czym jest TC - skarabeusze, cukeirki, dodatkowe coś co dojdzie potem?
Za błędy albo niezrozumienie przepraszam, tłumaczyłam angielską wersję. Uznałam, że maze = mapa, steps = pola, paces = kroki.


I tak, max odzyskiwanych kroków to 5 na godzinę Smile Ile odzyskamy zależy od umiejętności konia - im więcej tym lepiej.

dopisek dla mnie - 1568
Powrót do góry Go down
El
Już coś wie
El


Nick w grze : joycia/int Yooyu/pl
Liczba postów : 270
Dołączył : 29/08/2013

Egipski Labirynt Empty
PisanieTemat: Re: Egipski Labirynt   Egipski Labirynt I_icon_minipostNie Sty 31, 2016 1:50 am

Hmm, czy naprawdę trzeba przejść przez coś raz jeszcze aby wykorzystać teleporter? Właśnie skończyłam pierwszą mapkę, chciałam iść do tej, gdzie nagrodą jest Nyx i złote jabłko a że tam lepiej przez teleporter to no po prostu nie mogę... Coś przegapiłam?
Powrót do góry Go down
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

Egipski Labirynt Empty
PisanieTemat: Re: Egipski Labirynt   Egipski Labirynt I_icon_minipostPon Lut 01, 2016 8:41 am

El, możesz to trochę roztłumaczyć? Niedługo będę dochodził do końca planszy Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
El
Już coś wie
El


Nick w grze : joycia/int Yooyu/pl
Liczba postów : 270
Dołączył : 29/08/2013

Egipski Labirynt Empty
PisanieTemat: Re: Egipski Labirynt   Egipski Labirynt I_icon_minipostSro Lut 03, 2016 1:34 pm

A co dokładnie potrzebujesz wiedzieć? Szczerzemówiąc mi samej było ciężko roztłumaczyć te skróty, więc może być trochę nieskładnie. Jeśli nie zależy Ci na konkretnych nagrodach to wybierz jakikolwiek tunel i idź według mapki, ja tak robię z ostatnią, bo szkoda mi ładować kupony w tego boskiego. Jeśli chcesz zdobyć np Nyxa to musisz użyć teleporta, czyli skończyć jeszcze inną ścieżkę niż podstawową. Jak już wejdziesz w labirynt to nie można się cofnąć, niestety.

Co do opisów - jest podliczenie pół od początku do końca labiryntu i uwzględnienie ile z tych pól pokonamy mając cukierki zebrane po drodze. Opcje są dwie- albo wydajemy kupony i robimy od razu kupując Wyzwanie Tytanów albo czekamy, aż zbierzemy energię i dreptamy w powalającym tempie 5kroków/h.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Egipski Labirynt Empty
PisanieTemat: Re: Egipski Labirynt   Egipski Labirynt I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Egipski Labirynt
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Egipski arab
» Labirynt - mapa nr 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Aktualności :: Nowości i plotki-
Skocz do: