Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum

IndeksPortalFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

Share | 

WAŻNE! Ogłoszenie

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Broszka
Moderator

Nick w grze : Broszka
Liczba postów : 1597

PisanieTemat: WAŻNE! Ogłoszenie   Nie Lut 14, 2016 4:08 pm

Witam, mam kilka ogłoszeń o czarno-białej liście Wink

1. Udało mi się wziąć listę pod swoją pieczę, jednak od bardzo długiego czasu lista nie była aktualizowana, przez co powstały monstrualne zaległości. Postaram się wszystko zrobić w ciągu tygodnia (obawiam się jednak, że może potrwać to nieco dłużej).

2. Ze względu na długie przebywanie ogłoszeń w poczekalni dużo dowodów zniknęło. Niestety nie mogę dodać opinii jeśli osobiście dowodów nie ujrzę. Dlatego proszę o wyrozumiałość lub ponowne dodanie opinii Wink

3. Przeważająca większość zgłoszeń jest dodana źle, pozwolę więc sobie wstawić poradnik, który biedny siedzi w archiwum 

Tutaj mam ogromną prośbę. W okienku "Dowód" proszę nie pisać ŻADNYCH słów, wyłącznie linki oddzielone spacją, ponieważ każde słowo zostaje odczytane jako link, niedziałający w dodatku. 

Jeśli macie problem z dodaniem dowodu to możecie pokazać mi go na hwr/gg (jednak najpierw proszę się zgłosić na hwr) lub po prostu poprosić o pomoc Wink

4. Dzisiaj dużo opinii odrzuciłam wbrew sobie, ponieważ prawdopodobnie dobre opinie miały niedziałające linki z dowodami. Dlatego proszę sprawdzajcie również opinie odrzucone, kiedy szukacie opinii o danym graczu lub poproście o pomoc mnie w razie wątpliwości.

Come fly with me!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1288679
Broszka
Moderator

PisanieTemat: Re: WAŻNE! Ogłoszenie   Pią Lut 19, 2016 2:15 pm

Z radością informuję, iż wszystkie zaległe opinie zostały rozpatrzone Wink

Come fly with me!
Powrót do góry Go down
Broszka
Moderator

PisanieTemat: Re: WAŻNE! Ogłoszenie   Nie Mar 27, 2016 2:36 pm

Ponawiam prośbę o odpowiednie wypełnianie pola z dowodami, ponieważ odczytywanie tekstu wygląda dokładnie tak:

Jeśli już musicie wykonać taki zabieg ograniczcie się proszę do jednego słowa - "pw". W zgłoszeniu wpisujecie również swój nick, więc o ile nie będzie on błędny/fałszywy to jestem w stanie się skontaktować Wink

Dodatkowo, naprawdę polecam na koniec sprawdzać formularz jeszcze raz, bo jeśli będzie jakiś błąd to resetuje się np kategoria na pozytywną, a reszta wygląda teoretycznie w porządku. Później jest problem "dałam negatywną, a dodała się pozytywna".

Come fly with me!
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: WAŻNE! Ogłoszenie   

Powrót do góry Go down

WAŻNE! Ogłoszenie
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1