Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Klub Jeździecki LEWADA pilnie zaprasza

Go down 
AutorWiadomość
Impossible2
Nowy
Impossible2


Liczba postów : 3
Dołączył : 11/12/2016

Klub Jeździecki LEWADA pilnie zaprasza Empty
PisanieTemat: Klub Jeździecki LEWADA pilnie zaprasza   Klub Jeździecki LEWADA pilnie zaprasza I_icon_minipostNie Gru 11, 2016 3:42 pm

Część ! 

Na howrse polskim jestem Impossible1 Klub Jeździecki LEWADA pilnie zaprasza Icon_smile . Na Howrse mam Ośrodek Jeździecki LEWADA, do którego serdecznie zapraszam !! Działa on dopiero od wczoraj, więc pilnie potrzebuję chętnych do zakwaterowania  Klub Jeździecki LEWADA pilnie zaprasza Icon_smile


WITAM, ZAPRASZAM  do mojego OJ Klub Jeździecki LEWADA. KONIE i właściciele będą zadowoleni z ośrodka. Gratulację dla zwycięzców zawodów  Klub Jeździecki LEWADA pilnie zaprasza (l)Klub Jeździecki LEWADA pilnie zaprasza (k)


Mój ośrodek jeździecki znajduje się > w LESIE  i posiada  :

Klub Jeździecki LEWADA pilnie zaprasza Box-18   BOKS - 3 *** ( 18 m kw ) - 23 boksy ! 
Klub Jeździecki LEWADA pilnie zaprasza Pre-grand-fertile  Łąka 5 akr * - 8 Łąk  Klub Jeździecki LEWADA pilnie zaprasza Pre-moyen-fertile  Łąki 2 akr * - 10 łąk dla koni, pod marchewki, len i uprawy  Klub Jeździecki LEWADA pilnie zaprasza Engrais-fumier Najlepszy naturalny nawóz . 
Klub Jeździecki LEWADA pilnie zaprasza Serre-moyenne_v1828806360  3 szklarnie są Klub Jeździecki LEWADA pilnie zaprasza Carotte_v1828806360 marchewki   ,  Klub Jeździecki LEWADA pilnie zaprasza Ressource-lin_v1828806360  ściółka z lnu jest , Klub Jeździecki LEWADA pilnie zaprasza Mash_v1828806360 mieszankiKlub Jeździecki LEWADA pilnie zaprasza %28k%29_v1828806360 
Zapewniam 3 ***  Klub Jeździecki LEWADA pilnie zaprasza Selle-classique-3x_v1828806360 Klub Jeździecki LEWADA pilnie zaprasza Bride-classique-3x_v1828806360 Klub Jeździecki LEWADA pilnie zaprasza Tapis-classique-1x_v1828806360  Klub Jeździecki LEWADA pilnie zaprasza Bonnet-1x_v1828806360 do jazdy klasycznej dla kwaterujących konie -  .
Klub Jeździecki LEWADA pilnie zaprasza DouchePrysznice - 23 p Klub Jeździecki LEWADA pilnie zaprasza Abreuvoir_v1828806360 Poidła - 23 p   Klub Jeździecki LEWADA pilnie zaprasza Lecon Lekcje, by Twój koń zarabiał  = 53 - 55 eguus, Drewno  Klub Jeździecki LEWADA pilnie zaprasza Ressource-bois_v1828806360 żeby Wasze konie zarabiały 
Klub Jeździecki LEWADA pilnie zaprasza Avoine Owies - jest  Klub Jeździecki LEWADA pilnie zaprasza Fourrage  Pasza - jest


Zawody  KLASYCZNE : w ujeżdż., wyść. w galopie, wyść. w kłusie !przełaj. i w skokach  
Klub Jeździecki LEWADA pilnie zaprasza Cheval Poziom zakwaterowania - 1200, minimalny czas to 3 dni, maksymalny - 60 dni, koszt to 20 eguus za 3 dni. 
Powrót do góry Go down
 
Klub Jeździecki LEWADA pilnie zaprasza
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Zawody OJ KJ Lewada
» Zapraszam do mojego ośrodka Klub Jeździecki LEWADA
» Ośrodek Jeździecki Rose? zaprasza!
» KJ LEWADA pilnie poszukuje kowala i instruktora jazdy
» Klub antypsychofanów Ruffian.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOWRSE :: Ogłoszenia :: Ogłoszenia OJ-
Skocz do: