Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Imiona dla bezrożków.

Go down 
+2
Krysia1
milandra
6 posters
AutorWiadomość
milandra
Nowy
milandra


Liczba postów : 42
Dołączył : 03/08/2011

Imiona dla bezrożków. Empty
PisanieTemat: Imiona dla bezrożków.   Imiona dla bezrożków. I_icon_minipostNie Paź 09, 2011 6:50 am

Nie więcej jak tydzień temu, zauważyłam na sprzedażach bezrożkę, którą ktoś mądry nazwał pinda.
TAK NIE WOLNO!
Wiem, znam wasz gniew, rodzą się bezrogi, ale to nie jest ich wina!
To są wirtualne konie, tak, ale mimo wszystko...
Czy jakby były realne, to też nazwalibyście konia Dupa, pinda, Kupa itp. o, Gówno! A to tylko niektóre debilskie nazwy!
I BEZRÓG! Najgorsza, i najbardziej poniżająca nazwa dla takiego małego źrebaczka, które nic nie rozumie!

Kto jest za tym, że głupie, debilskie i poniżające imiona dawane koniom powinny zostać skasowane przez Modów?
Powrót do góry Go down
Krysia1
W skromnych progach Zagrody
Krysia1


Nick w grze : Krysia1
Liczba postów : 349
Dołączył : 02/03/2011

Imiona dla bezrożków. Empty
PisanieTemat: Re: Imiona dla bezrożków.   Imiona dla bezrożków. I_icon_minipostNie Paź 09, 2011 7:06 am

Nie wiem jak dla Ciebie, ale dla mnie to są tylko piksele...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=126272
milandra
Nowy
milandra


Liczba postów : 42
Dołączył : 03/08/2011

Imiona dla bezrożków. Empty
PisanieTemat: Re: Imiona dla bezrożków.   Imiona dla bezrożków. I_icon_minipostNie Paź 09, 2011 7:26 am

Ale niektórzy nie mają koni, i dla nich są jak prawdziwe! Np. ja. Mi ból sprawia patrzeć, jak nazywają tak konie!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Imiona dla bezrożków. Empty
PisanieTemat: Re: Imiona dla bezrożków.   Imiona dla bezrożków. I_icon_minipostNie Paź 09, 2011 10:39 am

Boże.
Po pierwsze każdy nazywa je jak chce. Po drugie Bezróg to czasami istotna informacja, bo niektórzy właśnie takie kupują. Co do imienia Pinda, to powinno być zabronione ze względu na młodszych graczy i tyle.
Powrót do góry Go down
Róża-chodowca9
Już coś wie
Róża-chodowca9


Nick w grze : Róża-chodowca
Liczba postów : 183
Dołączył : 23/09/2011

Imiona dla bezrożków. Empty
PisanieTemat: Re: Imiona dla bezrożków.   Imiona dla bezrożków. I_icon_minipostPon Paź 10, 2011 10:20 am

Admini i modzi już zapowiedzieli bany za niestosowne imiona ale Bezróg to akurat chyba nie skasują ale tą d**ę Imiona dla bezrożków. 2024858757 musiałam powiedzieć to usuną pewnie.APX-ja mam tylko 9 lat więc nawet nie wiem że coś takiego istnieje.
Powrót do góry Go down
Star-x3
ZAGRODZIANIN
Star-x3


Nick w grze : Star-x3
Liczba postów : 2045
Dołączył : 21/03/2011

Imiona dla bezrożków. Empty
PisanieTemat: Re: Imiona dla bezrożków.   Imiona dla bezrożków. I_icon_minipostWto Paź 11, 2011 8:49 am

ludzie, to tylko gra. rozumiem przekleństwo czy tą "pindę", ale bezróg to nic obraźliwego i rysunkowi to obojetne jaka ma nazwe.
Opanujcie się...
Powrót do góry Go down
http://gwiazdkax3.deviantart.com/
Sheila86
Przyjaciel Zagrody
Sheila86


Nick w grze : Sheila86
Liczba postów : 658
Dołączył : 03/07/2011

Imiona dla bezrożków. Empty
PisanieTemat: Re: Imiona dla bezrożków.   Imiona dla bezrożków. I_icon_minipostWto Paź 11, 2011 9:57 am

Zgadzam się ze Star-x3. Myslę, ze temat jest do zamknięcia.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1084664
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Imiona dla bezrożków. Empty
PisanieTemat: Re: Imiona dla bezrożków.   Imiona dla bezrożków. I_icon_minipostCzw Paź 13, 2011 8:57 am

milandra napisał:
Czy jakby były realne, to też nazwalibyście konia Dupa, pinda, Kupa itp. o, Gówno! A to tylko niektóre debilskie nazwy!
I BEZRÓG! Najgorsza, i najbardziej poniżająca nazwa dla takiego małego źrebaczka, które nic nie rozumie!
Jasne, że nic nie rozumie. Jest obrazkiem! A te konie NIE są realne. Na tym polega różnica. Może uważasz za poniżające mię "O Pinto ** 432.62" lub "Klacz andal * 417.63"? To są skutki usunięcia opisów do sprzedaży.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Imiona dla bezrożków. Empty
PisanieTemat: Re: Imiona dla bezrożków.   Imiona dla bezrożków. I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Imiona dla bezrożków.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Schronisko dla bezrożków:)
» Imiona dla koni (do 13.02.2011r.)
» Imiona koni
» Witam, proszę pisać imiona koni
» Imiona-pomoc!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: