Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Konie wędrowne powracają (PL)

Go down 
+19
eloite
arlyn
hors99
Krysia1
ZetkaEmka
Clue
Ola Koniara
Oresama
Star-x3
Malto
annrem
Destin
LadyArvena
Philipek
Vensis
mina stirit1
Aki
amorkowa
Nevarra
23 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Konie wędrowne powracają (PL)   Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 I_icon_minipostNie Paź 16, 2011 3:14 am

Ja mam dla Khan'a 0, dla Cezara 0, dla pozostałych (z wyjątkiem Haralda, oczywiście) 100.
Powrót do góry Go down
eloite
Przyjaciel Zagrody
eloite


Liczba postów : 170
Dołączył : 05/08/2011

Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Konie wędrowne powracają (PL)   Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 I_icon_minipostNie Paź 16, 2011 3:18 am

Ja nie wierzę w dzisiejsze szczęście.
Odnośnie Khan'a:
Trochę byłam na bakier z rogami, miałam jakieś 38punktów i myślę sobie dzisiaj: kurcze trzeba nadrobić, bo cholera wie jak to będzie, a to jedyny koń jaki mi pozostał z wyjątkiem Ramzesa.. (i Heralda oczywiście).
No i pokrywam dziś moje dwie klacze rozpłodowe, dałam im RP, tak na farta.
I co? Obie urodziły rogi, nie dość, że cztery to jeszcze wszystkie klacze Smile

87punktów, jest coraz lepiej;)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=917152
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Konie wędrowne powracają (PL)   Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 I_icon_minipostNie Paź 16, 2011 3:31 am

eloite napisał:
Ja nie wierzę w dzisiejsze szczęście.
Odnośnie Khan'a:
Trochę byłam na bakier z rogami, miałam jakieś 38punktów i myślę sobie dzisiaj: kurcze trzeba nadrobić, bo cholera wie jak to będzie, a to jedyny koń jaki mi pozostał z wyjątkiem Ramzesa.. (i Heralda oczywiście).
No i pokrywam dziś moje dwie klacze rozpłodowe, dałam im RP, tak na farta.
I co? Obie urodziły rogi, nie dość, że cztery to jeszcze wszystkie klacze Smile

87punktów, jest coraz lepiej;)

U mnie coś bardzo podobnego - dość długo 24 punkty i nic, same bezrogi. Zmarnowałam chyba trzy Hery. I wreszcie na świat przyszła Margoth. Klaczka - fenomen. Młoda, bo ledwie dziewięcioletnia, cztery razy kryta i cztery razy dała rogate potomstwo (w tym raz po Herze). Chyba wystawię jej pomnik Wink
Do Khana brakuje mi zaledwie czterech punktów.
PS - jeśli ktoś chce rożki Connemara (mam jednego ogierka i dwie klaczki na zbyciu) o najwyższym PG na sprzedażach, zapraszam Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Konie wędrowne powracają (PL)   Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 I_icon_minipostNie Paź 16, 2011 3:36 am

Ja cały czas nie zdążam pokryć. Jak ktoś by mi to zrobił, to może sobie wziąć <> rogatki, mi na Nyxie zależy.
Powrót do góry Go down
hors99
Nowy
hors99


Liczba postów : 3
Dołączył : 15/10/2011

Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Konie wędrowne powracają (PL)   Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 I_icon_minipostNie Paź 16, 2011 4:25 am

84 pkt. na Khan'a. dzis jeszce pokryje rozki. modle sie, zeby sie 2 urodzily Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 1988476332
jak zdobede Khan'a, to tylko czekac na Ramzesa i... uff, koneic Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 3352103904
Powrót do góry Go down
Krysia1
W skromnych progach Zagrody
Krysia1


Nick w grze : Krysia1
Liczba postów : 349
Dołączył : 02/03/2011

Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Konie wędrowne powracają (PL)   Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 I_icon_minipostNie Paź 16, 2011 4:32 am

a ja sobie odpuściłam tą promocje i nawet tą z RO jeśli będzie.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=126272
mina stirit1
Przyjaciel Zagrody
mina stirit1


Nick w grze : British Dougs
Liczba postów : 526
Dołączył : 25/06/2011

Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Konie wędrowne powracają (PL)   Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 I_icon_minipostNie Paź 16, 2011 5:24 am

Ja sobie odpuszczam marnowanie RO na te konie Wink
Dlatego jak ktoś chce to mogę mu sprzedać 3 RO ;P
Powrót do góry Go down
annrem
Już coś wie
annrem


Liczba postów : 119
Dołączył : 17/08/2011

Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Konie wędrowne powracają (PL)   Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 I_icon_minipostNie Paź 16, 2011 5:36 am

Mam pytanie do osób grających aktywnie na INT. Chodzi o Jadeit:
Chciałabym wiedzieć, czy można podnosić mu umiejętności za pomocą diamentów? I czy jego umiejętności są stałe czy ruchome (tak jak u Snow'a)?

Do takich pytań zasugerował mnie ten fragment jego opisu:
... Za każdym razem, gdy budzi się z jedną z umiejętności ...

Jadeit daje diamenty, gdy jedna z jego um jest większa od zera. Jeśli można mu dawać diamenty, żeby podnieść um to w szybkim czasie może dawać diament codziennie.
Powrót do góry Go down
Vensis
Już coś wie
Vensis


Liczba postów : 158
Dołączył : 21/08/2011

Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Konie wędrowne powracają (PL)   Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 I_icon_minipostNie Paź 16, 2011 10:54 am

Jupi! Dwie kolejne rożki Wink) kocham moją klaczkę - już mi 5 rogów dała ;D
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Konie wędrowne powracają (PL)   Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 I_icon_minipostNie Paź 16, 2011 11:45 am

Ufff. udało się cheers
Khan zdobyta. A już tak postarzam rogate i bezróg, bezróg, bezróg... no pewnie będzie kiszka dzisiaj. A tu bum i statnie 2 dały rożki. Szkoda ze ogierki ale dobre i to.

Jeszcze tylko poczekać na Ramzesa i finito. O Julka Cezara nie walczę. Skąpiradło ze mnie wyłazi Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Aki
Przyjaciel Zagrody
Aki


Nick w grze : Akira.
Liczba postów : 1998
Dołączył : 05/05/2011

Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Konie wędrowne powracają (PL)   Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 I_icon_minipostNie Paź 16, 2011 1:23 pm

mi brakuje Ramzesa i Capaca. Cezara CUDEM zdobyłam. kuzynki RO z Lucy dały w zamian za diamenty cheers
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1947323
Clue
Przyjaciel Zagrody
Clue


Nick w grze : Clue
Liczba postów : 497
Dołączył : 16/09/2011

Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Konie wędrowne powracają (PL)   Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 I_icon_minipostPon Paź 17, 2011 11:00 am

Ja do Khana muszę wyhodować jeszcze jednego roga, ale skubane klacze po paru dniach urodzaju (rozmnażały się jak głupie) pozacinały się
Powrót do góry Go down
Casablanka
Przyjaciel Zagrody
Casablanka


Liczba postów : 598
Dołączył : 03/08/2011

Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Konie wędrowne powracają (PL)   Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 I_icon_minipostWto Paź 18, 2011 12:11 pm

mina stirit1 napisał:
Ja sobie odpuszczam marnowanie RO na te konie Wink
Dlatego jak ktoś chce to mogę mu sprzedać 3 RO ;P

dalej aktualne ? jeśli tak napisz do mnie mój login Casablanka
Powrót do góry Go down
http://howrse.pl
Clue
Przyjaciel Zagrody
Clue


Nick w grze : Clue
Liczba postów : 497
Dołączył : 16/09/2011

Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Konie wędrowne powracają (PL)   Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 I_icon_minipostWto Paź 18, 2011 2:12 pm

Moja rogacizna się zacięła, a brakuje urodzenia jednej sztuki z badylem+jednego UFO z jednym punktem
Powrót do góry Go down
Star-x3
ZAGRODZIANIN
Star-x3


Nick w grze : Star-x3
Liczba postów : 2045
Dołączył : 21/03/2011

Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Konie wędrowne powracają (PL)   Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 I_icon_minipostSro Paź 19, 2011 2:27 pm

84 pkt za zabawy z towarzyszami .
79 za zawody

co do jednorozcow - mam na razie 48 pkt ale dzis pokrylam 7 jednorożek (sama nie wiem jak to zrobilam xD) - mam nadzieje na co najmniej 2, jak nie bedzie to chyba nie zalicze tego zadania
Powrót do góry Go down
http://gwiazdkax3.deviantart.com/
Sathilia
Przyjaciel Zagrody
Sathilia


Nick w grze : Sathilia
Liczba postów : 352
Dołączył : 20/08/2011

Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Konie wędrowne powracają (PL)   Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 I_icon_minipostSro Paź 19, 2011 2:28 pm

Mi brakuje Ramzesa, Khana i Cezara.
Ramzesa będę mieć jutro, Cezara sobie podarowałam, bo nie mam na zbyciu tylu RO/kuponów/diamentów, a Khana nadal próbuję zdobyć, choć moje rogate kobyły nie chcą zbytnio współpracować. Wcześniej miałam 8 bezrogów, dziś na 11 klaczy urodził mi się zaledwie jeden rogaty źreb. Zobaczymy co wyjdzie z tych dzisiejszych kryć (pokryłam 15 klaczy, w tym dwie dostały RP).
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=131262
amorkowa
ZAGRODZIANIN
amorkowa


Nick w grze : amorkowa
Liczba postów : 2307
Dołączył : 02/04/2011

Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Konie wędrowne powracają (PL)   Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 I_icon_minipostSro Paź 19, 2011 10:23 pm

Mi wczoraj na 7 pokryć urodziły się 3 ogierki rogi, brakuje do Khana 4 pkt Very Happy
A Capaca mam tylko 30 pkt Sad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2562520
19AnEcZkA89
Raczkujący
19AnEcZkA89


Liczba postów : 55
Dołączył : 22/08/2011

Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Konie wędrowne powracają (PL)   Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 I_icon_minipostCzw Paź 20, 2011 6:33 am

Mi już z Khanem na szczeście sięudało ale do Cezara brakuje mi jeszcze 21 punktów;/ ale i tak już nie ma Jadeit. Czy to prawda że wczoraj już 5 osób go miało?
Powrót do góry Go down
amorkowa
ZAGRODZIANIN
amorkowa


Nick w grze : amorkowa
Liczba postów : 2307
Dołączył : 02/04/2011

Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Konie wędrowne powracają (PL)   Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 I_icon_minipostCzw Paź 20, 2011 6:52 am

Widzialam kilka osob ktore juz wczoraj mialy Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2562520
koszolak
Już coś wie
koszolak


Liczba postów : 113
Dołączył : 17/10/2011

Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Konie wędrowne powracają (PL)   Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 I_icon_minipostCzw Paź 20, 2011 7:13 am

tak 5 osób miało wczoraj, do czasu aktualizacji. pozostałe Jadeity rozeszły się chwilę po aktualizacji. Trzeba było tylko poczekać, aż pojawiła się wiadomość o zdobyciu Ramzesa wtedy dostawało się Haralda.
Powrót do góry Go down
Clue
Przyjaciel Zagrody
Clue


Nick w grze : Clue
Liczba postów : 497
Dołączył : 16/09/2011

Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Konie wędrowne powracają (PL)   Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 I_icon_minipostCzw Paź 20, 2011 1:40 pm

Dobijają mnie moje rogate małpiszony. Howrse ścięło się wrednie przy kryciu z Herą i 3 kupony poszły się...
Powrót do góry Go down
19AnEcZkA89
Raczkujący
19AnEcZkA89


Liczba postów : 55
Dołączył : 22/08/2011

Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Konie wędrowne powracają (PL)   Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 I_icon_minipostPią Paź 21, 2011 2:42 am

ja nie wiem jak oni wcześniej te konie zdobyli;/ przecież musieliby dostać minimum 10 punktów w ufo;/
Powrót do góry Go down
koszolak
Już coś wie
koszolak


Liczba postów : 113
Dołączył : 17/10/2011

Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Konie wędrowne powracają (PL)   Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 I_icon_minipostPią Paź 21, 2011 5:43 am

Te 10 punktów to wcale nie tak dużo. Ja w czasie całej promocji trafiłam jedno do Ramzesa z 2 punktami, 5x2 punkty do Cezara (zaoszczędziłam całe 2 RO) i jeszcze coś chyba do Khana. Graczka, która zdobyła Jadeita jako pierwsza pisała na forum, że wszystkie inne konie zdobyła na samym początku, więc jeśli pojawiało się UFO z punktami dla konia to tylko dla Ramzesa. Może to rzeczywiście jakiś sposób.

Może źle się wyraziłam. To jest dużo, ale zdobycie punktów jest całkiem możliwe dla kogoś kto spędza dużo czasu przy grze.
Powrót do góry Go down
amorkowa
ZAGRODZIANIN
amorkowa


Nick w grze : amorkowa
Liczba postów : 2307
Dołączył : 02/04/2011

Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Konie wędrowne powracają (PL)   Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 I_icon_minipostPią Paź 21, 2011 6:34 am

Tak, Staficzka jako pierwsza zdobyla Jadeita i pisala, ze dzieki temu ze zrobila wszystkie konie wedrowne UFO latalo tylko dla Ramzesa Wink
Ale niektorzy od razu z krzykiem ze ma multi, ze oszukuje, ze ma ukady z Ow (a moze z Kowelanem? Very Happy) . Ludzie nie mysla...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2562520
Aki
Przyjaciel Zagrody
Aki


Nick w grze : Akira.
Liczba postów : 1998
Dołączył : 05/05/2011

Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Konie wędrowne powracają (PL)   Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 I_icon_minipostSob Paź 22, 2011 1:33 pm

Yea! Very Happy Skończyłam wędrowne i mam Rubina Very Happy Czy komuś z Zagrody oprócz mnie udało się ukończyć konie wędrowne? Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1947323
amorkowa
ZAGRODZIANIN
amorkowa


Nick w grze : amorkowa
Liczba postów : 2307
Dołączył : 02/04/2011

Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Konie wędrowne powracają (PL)   Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 I_icon_minipostSob Paź 22, 2011 2:48 pm

Ja mam kupony ale nie inwestuje, bo wole poczekac na boska Perle Wink
Rubin jest juz dawno przereklamowany, nie ma sensu tyle kuponow wydawac na niego...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2562520
koszolak
Już coś wie
koszolak


Liczba postów : 113
Dołączył : 17/10/2011

Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Konie wędrowne powracają (PL)   Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 I_icon_minipostSob Paź 22, 2011 3:42 pm

Gratuluję ukończenia Very Happy Mi się udało wstać na aktualizację i załapałam się na Jadeita. Rzeczywiście trochę mi było szkoda tych wszystkich ciężko zarobionych kuponów, ale w tej promocji miałam pewność, że albo Rubina, albo Jadeita zdobędę plus to co mi się uda w rogach znaleźć. Liczyłam na nieco więcej, ale w ogólnie nie jest źle Wink tylko coś mi Jadeit diamentu dziś pożałował Neutral
Powrót do góry Go down
19AnEcZkA89
Raczkujący
19AnEcZkA89


Liczba postów : 55
Dołączył : 22/08/2011

Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Konie wędrowne powracają (PL)   Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 I_icon_minipostNie Paź 23, 2011 12:42 pm

A mi brakuje tylko 5 punktów u cezara i też skończe wędrowne:) ciekawe jaka promocja będzie z tą Perłą? czy będzie jakiś inny boski?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Konie wędrowne powracają (PL)   Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 I_icon_minipostNie Paź 23, 2011 2:22 pm

mycha805 napisał:
Yea! Very Happy Skończyłam wędrowne i mam Rubina Very Happy Czy komuś z Zagrody oprócz mnie udało się ukończyć konie wędrowne? Smile

Mi również się udało go zdobyć ^^
Powrót do góry Go down
amorkowa
ZAGRODZIANIN
amorkowa


Nick w grze : amorkowa
Liczba postów : 2307
Dołączył : 02/04/2011

Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Konie wędrowne powracają (PL)   Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 I_icon_minipostNie Paź 23, 2011 11:18 pm

Tez mam Rubinka Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2562520
Sponsored content





Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Konie wędrowne powracają (PL)   Konie wędrowne powracają (PL) - Page 3 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Konie wędrowne powracają (PL)
Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Konie wędrowne 3
» Konie wędrowne PL!
» Konie wędrowne numer 2
» Konie Wędrowne [PL]
» Wędrowne konie :)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: