Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Konie boskie(Perła i Diament)

Go down 
+2
Clue
LadyArvena
6 posters
AutorWiadomość
Go??
Gość
Anonymous



Konie boskie(Perła i Diament) Empty
PisanieTemat: Konie boskie(Perła i Diament)   Konie boskie(Perła i Diament) I_icon_minipostNie Paź 16, 2011 1:42 pm

Wiem że już mamy Rubin, Szafir, Szmaragd, Topaz, Jadeit, Ametys (nie ma go jeszcze)
a co wiecie o Perle i Diamencie czy macie zdjęcie Diamentu i Perły czy wiecie coś o nich ??


Ostatnio zmieniony przez Kamil2010 dnia Wto Gru 25, 2012 3:11 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Konie boskie(Perła i Diament) Empty
PisanieTemat: Re: Konie boskie(Perła i Diament)   Konie boskie(Perła i Diament) I_icon_minipostPon Paź 17, 2011 10:41 am

Widziałam coś takiego....
Konie boskie(Perła i Diament) Image

Ale ile w tym prawdy... I czy naprawdę któryś z tych dwóch koni sie pojawi...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Clue
Przyjaciel Zagrody
Clue


Nick w grze : Clue
Liczba postów : 497
Dołączył : 16/09/2011

Konie boskie(Perła i Diament) Empty
PisanieTemat: Re: Konie boskie(Perła i Diament)   Konie boskie(Perła i Diament) I_icon_minipostPon Paź 17, 2011 10:57 am

Też widziałam perłę [większy obrazek TU, a co do diamenta, to coś widziałam o jajkach jakichś, tylko, że taka promocja na INT była już chyba...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Konie boskie(Perła i Diament) Empty
PisanieTemat: Re: Konie boskie(Perła i Diament)   Konie boskie(Perła i Diament) I_icon_minipostPon Paź 17, 2011 12:21 pm

Jezu. Później będzie, siarka, kryształ, drewno, burza, lawa, słońce, księżyc, moja twarz XD Konie boskie(Perła i Diament) 2153337378
Sorka, ale robienie kilku koni, które dają to samo jest bezsensu, bo stają się pospolite i diamenty schodzą z wartości.
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Konie boskie(Perła i Diament) Empty
PisanieTemat: Re: Konie boskie(Perła i Diament)   Konie boskie(Perła i Diament) I_icon_minipostPon Paź 17, 2011 12:41 pm

APX napisał:
moja twarz XD Konie boskie(Perła i Diament) 2153337378
Hehe. Razz

Zgadzam się z APX. Szczerze mówiąc nudne są już te boskie. A tym bardziej nudniejsze podejrzenia graczy o nowe konie.
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Go??
Gość
Anonymous



Konie boskie(Perła i Diament) Empty
PisanieTemat: Re: Konie boskie(Perła i Diament)   Konie boskie(Perła i Diament) I_icon_minipostPon Paź 17, 2011 12:49 pm

A ja mam pomysł na boskiego! Pegazojednorożec!
Razz
Rozmnaża się tylko 29 dnia każdego miesiąca o godzinie 1 w nocy, a 29 lutego rodzi bliźnięta!
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Konie boskie(Perła i Diament) Empty
PisanieTemat: Re: Konie boskie(Perła i Diament)   Konie boskie(Perła i Diament) I_icon_minipostPon Paź 17, 2011 12:52 pm

APX napisał:
A ja mam pomysł na boskiego! Pegazojednorożec!
Razz
Rozmnaża się tylko 29 dnia każdego miesiąca o godzinie 1 w nocy, a 29 lutego rodzi bliźnięta!

Założę się,że ludzie by się o takiego pozabijali ( tak jak Gypse,nie rozumiem co w nim takiego jest ) i dostępny na sprzedażach tylko za kupony.
W końcu już wymyślają takiego rodzaju petycje. Razz
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Konie boskie(Perła i Diament) Empty
PisanieTemat: Re: Konie boskie(Perła i Diament)   Konie boskie(Perła i Diament) I_icon_minipostPon Paź 17, 2011 1:13 pm

Co za dużo to niezdrowo. Jak widać Owlient tego jeszcze nie zrozumiał.
Chociaż szczerze powiedziawszy to Xanthosa i Archimedesa chętnie bym widziała. Dodatkowy punkcik dorstania czasem się przydaje, tak samo jak RO od święta.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Go??
Gość
Anonymous



Konie boskie(Perła i Diament) Empty
PisanieTemat: Re: Konie boskie(Perła i Diament)   Konie boskie(Perła i Diament) I_icon_minipostPon Paź 17, 2011 1:14 pm

Gdybym wiedziała, że ani Topaz ani Szmaragdka nie daje diamentów miałabym ją w nosie ;p
Powrót do góry Go down
natalia2000ju
Nowy
natalia2000ju


Liczba postów : 3
Dołączył : 16/07/2011

Konie boskie(Perła i Diament) Empty
PisanieTemat: oj   Konie boskie(Perła i Diament) I_icon_minipostSob Paź 22, 2011 11:20 am

no nie wiem kiedyś napisałam na kontakt żeby zrobili boskiego konia- diament czyli ja to...... affraid
Powrót do góry Go down
login11
Raczkujący
login11


Liczba postów : 60
Dołączył : 11/11/2011

Konie boskie(Perła i Diament) Empty
PisanieTemat: ehhh...   Konie boskie(Perła i Diament) I_icon_minipostWto Lis 29, 2011 4:45 am

Znowu coś namieszają... Było by połowę łatwiej, gdyby zostawili tak, jak jest. ale co będzie, jak nasze konie [te zwyczajne] zaczna dobiegać boskich potencjałem? jeszcze jak dołożą zawody west, czy coś... jak się ulepsza idealne, to przeważnie się wszystko psuje.


_________________
Hodowla koni luzytanskich "Skrzynia Skarbów" ogłasza nabór!
Nasze koniki dobiegają PG 610.00. Przyłączysz się?
Powrót do góry Go down
http://howrse-login11.blog.onet.pl/
login11
Raczkujący
login11


Liczba postów : 60
Dołączył : 11/11/2011

Konie boskie(Perła i Diament) Empty
PisanieTemat: Re: Konie boskie(Perła i Diament)   Konie boskie(Perła i Diament) I_icon_minipostWto Lis 29, 2011 4:52 am

natalia2000ju napisał:
no nie wiem kiedyś napisałam na kontakt żeby zrobili boskiego konia- diament czyli ja to...... affraid


spoko, ja tez pisałam... miałam wtedy 20 dni stażu czy coś. słowem: młoda i głupia
_________________
Hodowla koni luzytanskich "Skrzynia Skarbów" ogłasza nabór!
Nasze koniki dobiegają PG 610.00. Przyłączysz się?
Powrót do góry Go down
http://howrse-login11.blog.onet.pl/
Sponsored content





Konie boskie(Perła i Diament) Empty
PisanieTemat: Re: Konie boskie(Perła i Diament)   Konie boskie(Perła i Diament) I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Konie boskie(Perła i Diament)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Boskie konie z kolekcji wiatru
» konie Boskie
» Konie boskie i om.
» Boskie konie w schroniskach.
» GRA - loteria (server polski)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum :: Archiwum aktualności :: Gra-
Skocz do: