Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 GRA - dodatkowe punty w RO

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

GRA - dodatkowe punty w RO Empty
PisanieTemat: GRA - dodatkowe punty w RO   GRA - dodatkowe punty w RO I_icon_minipostCzw Paź 20, 2011 11:46 am

Wszyscy już chyba wiedzą, ale żeby tradycji stało się zadość przekazuje informację:

Ow napisał:

Potrzebujesz zachęty dla Wędrownych? - 20 października 2011

Możesz znaleźć dodatkowe punkty w Rogach Obfitości!



Od 20-go października 2011 roku, godziny 12:00 do 24-go października 2011 roku, godziny 12:00 możesz zdobyć dodatkowe punkty dla koni Wędrownych, otwierając Rogi Obfitości.



Za każdym razem, gdy otworzysz Róg, otrzymasz 3 punkty dla losowo wybranego Wędrownego, którego jeszcze nie posiadasz. Punkty przyznawane są dla następujących koni: Kolumba, Lucy, Càpac'a, Ramzesa, Cochise i Khana. Zasada dotycząca Cezara pozostaje niezmieniona i nadal otrzymujesz 4 punkty za każdy otwarty Róg Obfitości.

Punkty nie są doliczane dla Haralda - nadal musisz zdobyć pozostałe Wędrowne, aby Cię odwiedził.



Udanej zabawy,
Zespół Howrse

Ktoś skorzystał z tej promocji?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Star-x3
ZAGRODZIANIN
Star-x3


Nick w grze : Star-x3
Liczba postów : 2045
Dołączył : 21/03/2011

GRA - dodatkowe punty w RO Empty
PisanieTemat: Re: GRA - dodatkowe punty w RO   GRA - dodatkowe punty w RO I_icon_minipostCzw Paź 20, 2011 12:37 pm

ja skorzystałam Smile 2 rogi otwarłam i dzięki temu zrobiłam szybciej konika od zabaw Wink bardziej przydałoby mi się dla Khana bo mam 2 urodzenia jednorogich teraz i 1 punkt mi zostanie . ;/
Powrót do góry Go down
http://gwiazdkax3.deviantart.com/
 
GRA - dodatkowe punty w RO
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» GRA - dodatkowe punkty do koni wędrownych w RO (server inter)
» Latające dodatkowe kupony w UFO!
» GRA - Piniata + dodatkowe punkty w RO [PL]
» Wychowanie źrebaka czyli dodatkowe 1.2 PG
» GRA - dodatkowe punkty do przeszkód w RO (server INT)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: