Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Konkurs urodzinowy

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Konkurs urodzinowy Empty
PisanieTemat: Konkurs urodzinowy   Konkurs urodzinowy I_icon_minipostCzw Paź 20, 2011 12:33 pm

Konkurs urodzinowy


12 listopada minie rok, odkąd jestem na Howrse. Z tej okazji przygotowałam kolejny konkurs Smile
Zacznijmy od nagrody. Jest nią 100.000 Equus. Suma spora - można za nią nabyć np. rożka a i tak jeszcze coś zostanie Wink Dodatkowo wśród uczestników zostanie rozlosowana nagroda pocieszenia: 20.000 Equus. Warto więc próbować. Pula nagród może się jeszcze zwiększyć. Będzie to zależało od zainteresowania konkursem i jakości prac.


Co trzeba zrobić...?

Konkurs jest nietypowy. Chodzi o to, by wysłać mi tekst. Tekst ma być a'la scenariuszem. Nie wymagam konkretnej formy - wystarczy wszystko opisać swoim stylem.
Tekst ma się składać z dwóch części:
1. Przedstawienie bohaterów. Czyli wypisujecie wszystkich, którzy wezmą udział i ich opisujecie. Jak wyglądają? Co lubią? Czym się interesują? Są nerwowi czy przesadnie cierpliwi? A może straszne z nich śpiochy? Każdego z bohaterów opisujecie w kilku zdaniach, najlepiej ich określających.
2. Część właściwa w formie opowiadania. Wyobraźcie sobie, że mam stworzyć film. Aktorami będą Simy. Wszystko rozgrywać się będzie w grze. Mówiłam, że zadanie nietypowe? Wink Opisujecie więc, co się zdarzyło w świecie simów. Może będzie to opowieść o macierzyństwie? Może o zdradzie? Miłości? Biedzie? Bogactwie? Może zwykły dzień z życia sima?Wybór należy do was. Jest jednak jedno "ale". Wszystko co opiszecie musi być możliwe do "nakręcenia". Odpadają więc wszelkie potwory, latanie, pływanie statkiem, morderstwa, zwierzęta...
Opowiadanie ma zawierać opisy ("podszedł do niej") oraz dialogi.

Opowiadanie wysyłacie mi na emaila: martitath@wp.pl w temacie wiadomości pisząc: KONKURS HOWRSE. W wiadomości podajcie swoją ksywke z gry i tytuł opowiadania. Opowiadanie dodajecie jako załącznik. Prosiłabym także o informację w grze, że taka praca została wysłana. Mogę wtedy wam potwierdzić, czy otrzymałam.



Terminy


Zgłaszanie prac: do 12 listopada 2011
Czytanie prac i ocenianie: zależy od ilości nadesłanych opowiadań
Wyniki: ???

Zapraszam do udziału Smile


Konkurs urodzinowy Images?q=tbn:ANd9GcSxaUR5jQ_X-fQB4VDylX46NGNR5V-p7exc9XxO7SorNYqQha-G
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Konkurs urodzinowy Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs urodzinowy   Konkurs urodzinowy I_icon_minipostCzw Paź 20, 2011 11:45 pm

A będziesz to robić w Simsach 1, 2 czy 3? Bo np. w Trójce Simy mogą się odwiedzać, a w Dwójce już nie. Poza tym różne dodatki też dają różne możliwości. Żeby mieć samochód trzeba mieć Czas Wolny albo Nocne Życie.
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Konkurs urodzinowy Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs urodzinowy   Konkurs urodzinowy I_icon_minipostPią Paź 21, 2011 3:02 am

Na razie to w teorii mam zamiar to zrobić Wink Jak czasu trochę będę miała... I jak jakiś pomysł ciekawy się znajdzie.
Ale jeśli już to w 3 z dodatkiem wakacje Smile Dwójka przestała u nas chodzić po unowowcześnieniu komputera Oo A na lapku siostry nie dało rady spróbować, bo zanim go kupiliśmy płyta już dawno była pożyczona. I nie oddana :/
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Konkurs urodzinowy Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs urodzinowy   Konkurs urodzinowy I_icon_minipostPią Paź 21, 2011 10:18 am

LadyArvena napisał:
A na lapku siostry nie dało rady spróbować, bo zanim go kupiliśmy płyta już dawno była pożyczona. I nie oddana :/
Wiem co czujesz. Ja pożyczyłam koleżance siostry, a ona nie dość, że nie oddała, to jeszcze ciągle "A kiedy mi pożyczysz te Simsy?". A to ona je ma. Na szczęście tylko dodatek.
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Konkurs urodzinowy Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs urodzinowy   Konkurs urodzinowy I_icon_minipostSob Paź 22, 2011 4:26 am

Ja miałam i tak nielegalną, więc przynajmniej kasy nie straciłam Wink Ale nie chce mi się drugi raz tracić czasu na ściąganie skoro nie wiem, czy pójdzie. A wersja FULL była - sims 2 + 11 dodatków... No prawie Full, bo z tego co widzę, to komplet powinien mieć 17 części Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Konkurs urodzinowy Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs urodzinowy   Konkurs urodzinowy I_icon_minipostSob Paź 22, 2011 8:22 am

LadyArvena napisał:
Ja miałam i tak nielegalną, więc przynajmniej kasy nie straciłam Wink Ale nie chce mi się drugi raz tracić czasu na ściąganie skoro nie wiem, czy pójdzie. A wersja FULL była - sims 2 + 11 dodatków... No prawie Full, bo z tego co widzę, to komplet powinien mieć 17 części Wink
Łał... Ja 2 lata polowałam w sklepach na dodatki, wydałam setki, a ty sobie z neta zciągnęłaś. Very Happy To jest wręcz śmieszne.
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Konkurs urodzinowy Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs urodzinowy   Konkurs urodzinowy I_icon_minipostPią Lis 11, 2011 9:30 am

Wolę kasę na co innego wydać, szczególnie że za bogata nie jestem Wink

Chwilowo poluję na

Christopher Vogler - Podróż autora
Jakby ktoś miał na zbyciu, tak jakoś do 25 złotych plus koszta przesyłki, byłabym wdzięczna. Wink


Co do konkursu - czekam na prace do jutra do 15
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Konkurs urodzinowy Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs urodzinowy   Konkurs urodzinowy I_icon_minipostNie Lis 20, 2011 9:11 am

I miejsce i 100.000 Equus otrzymuje Lubellla

Wyróżnienie (10.000 Equus) otrzymuje Bartol676 za fragment z samobójstwem XD

Nagroda pocieszenia, czyli 20.000 equus zostanie rozlosowana pomiędzy:
1) Luna1234
2) witch22
3) Sandra0333
4) nateczka11
5) kinga56
6) bibi666689
7) Bartol676
Cool meil marszałem
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Pani Losu
LOS
Pani Losu


Liczba postów : 825
Dołączył : 31/01/2011

Konkurs urodzinowy Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs urodzinowy   Konkurs urodzinowy I_icon_minipostNie Lis 20, 2011 9:11 am

The member 'LadyArvena' has done the following action : Dices roll

'k8' : 8
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Konkurs urodzinowy Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs urodzinowy   Konkurs urodzinowy I_icon_minipostNie Lis 20, 2011 9:15 am

Wygrała osoba kryjąca się pod meilem marszałem. Gratuluję.

Pozostałe osoby, za sam udział zostaną nagrodzone drobnymi upominkami - 5.000 Equus na osobę.

Dziękuję wszystkim za wzięcie udziału.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Sponsored content





Konkurs urodzinowy Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs urodzinowy   Konkurs urodzinowy I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Konkurs urodzinowy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Urodzinowy konkurs Dominiki
» konkursik mojo- urodzinowy
» [Konkurs]05.12
» Konkurs :)
» KONKURS

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: