Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Prezentacje, awatary, szablony itp.

Go down 
AutorWiadomość
Paliene
Nowy
Paliene


Liczba postów : 8
Dołączył : 25/07/2011

Prezentacje, awatary, szablony itp. Empty
PisanieTemat: Prezentacje, awatary, szablony itp.   Prezentacje, awatary, szablony itp. I_icon_minipostSob Paź 22, 2011 2:26 am

A więc... Hejka! Robię prezentacje HTML na ,,Twoją stronę'' jak i do OJ. Umiem też robić ruchome awatary Wink
Mogę też opiekować się twoimi końmi i zdobywać staż (np. kiedy masz gdzieś wyjechać), ale nie za darmo Smile

MÓJ CENNIK:
-Bez suwaków (tylko text i obrazek)-gratulacje przez 3 dni (tanio, no nie? Smile )
-Z suwakami-rzecz z Czarnego Rynku (nic typu Laury Dafne), diament, kupon (pożądane) lub 5.000eq.
-Prezki do OJ-dopłata 500eq., kupon (pożądane) lub diament (i wtedy bez dopłaty).
-Same szablony (obrazek tytuły i okienka)-2000eq., kupon, diament lub CR.
-awatar zwykły-1500eq., kupon, diament lub CR.
-opieka nad końmi-do ustalenia Wink
-awatar ruchomy-do ustalenia Wink

CO MI NAPISAĆ?
1.Forma płatności.
2.Adres internetowy obrazka ( najlepsze są wymiary 829px x 600px, chyba, że mam sama wybrać a do OJ 579x390, ale potrafię pomniejszać.).
3.Ilość okienek max. 5 (chyba, że komuś bardzo zależy...).
4.Jakie mają być tytuły nad okienkami.
5.Tytuł główny (jeżeli w ogóle chcesz, np. Paly wita!).
6.W przypadku prezentacji bez suwaków musisz mi napisać tekst jaki ma się znajdować w okienkach.

PŁATNOŚĆ EQ. PRZYJMUJĘ POPRZEZ KUPIENIE MOJEGO KONIA ZA 5.500 EQ. (lub w przypadku OJ 6000eq.,a szablonów 2500eq. itd.), KTÓREGO POTEM ODKUPIĘ ZA 500 EQ.

PŁATNOŚĆ KUPONEM PRZYJMUJĘ POPRZEZ KUPIENIE MOJEGO KONIA ZA 1 KUPON 500 EQ., KTÓREGO POTEM ODKUPIĘ ZA 500EQ.

WIĘC PREZENTACJE ZA EQ. I KUPONY ROBIĘ TYLKO OSOBOM Z DOSTĘPEM DO SPRZEDAŻY ZAREZERWOWANYCH.

PRZYKŁADY PREZENTACJI Z SUWAKAMI ZNAJDZIECIE U:

- Katelina
- Wika Z.
- Bratka.a10
- Vloors
- maxi1114

DO OJ SĄ BARDZO PODOBNE.

A BEZ SUWAKÓW, NA RAZIE NIE MA NA NIE CHĘTNYCH.


DO USTALENIA=PISZ NA PW CO MOŻESZ ZAOFEROWAĆ. cheers

Pozdrawiam!
Paly.
Powrót do góry Go down
 
Prezentacje, awatary, szablony itp.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Awatary i Prezentacje
» Prezentacje,awatary i inne!
» prezentacje i awatary tanio
» Tanie estetyczne prezentacje i awatary
» Prezentacje i awatary za darmo!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: