Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Koniec podstron.

Go down 
+8
amru3
Nevarra
koszolak
Malto
Sakura
Presence
Star-x3
Shelle
12 posters
AutorWiadomość
Shelle
Nowy
Shelle


Liczba postów : 26
Dołączył : 20/06/2011

Koniec podstron. Empty
PisanieTemat: Koniec podstron.   Koniec podstron. I_icon_minipostPon Paź 31, 2011 11:37 am

Cytat :
Witajcie,

Kontynuujemy sprawdzanie możliwych zawartości prezentacji i usuwanie opcji pozwalających na wyświetlanie wewnątrz stron Howrse treści z serwisów zewnętrznych (chodzi m.in. o chaty, shoutboxy oraz prezentacje w całości umieszczone na serwerach zewnętrznych, nie dotyczy to jednak grafiki)

Chciałabym Was poinformować, że w najbliższym czasie zostanie zablokowany m.in znacznik 'usemap'.

Aby uniknąć problemów z prezentacjami, doradzam ich zmianę tak, aby nie zawierały przekierowań do serwisów zewnętrznych.

Pozdrawiam,
Owę

Koniec.
Koniec kreatywności, rozrywki. Zamknęli forum, zablokowali znaczniki.
A Wy co sądzicie? Będziecie tworzyć prezentacje bez podstron?
Powrót do góry Go down
Star-x3
ZAGRODZIANIN
Star-x3


Nick w grze : Star-x3
Liczba postów : 2045
Dołączył : 21/03/2011

Koniec podstron. Empty
PisanieTemat: Re: Koniec podstron.   Koniec podstron. I_icon_minipostPon Paź 31, 2011 11:59 am

uwzięli się... może niech w oóle zablokują możliwość ustawiania prezentacji bo ktoś może treści nieodpowiednie zamieścić . ;/
Powrót do góry Go down
http://gwiazdkax3.deviantart.com/
Go??
Gość
Anonymous



Koniec podstron. Empty
PisanieTemat: Re: Koniec podstron.   Koniec podstron. I_icon_minipostPon Paź 31, 2011 1:21 pm

Debile ci z ow ;p żal mi ich.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Koniec podstron. Empty
PisanieTemat: Re: Koniec podstron.   Koniec podstron. I_icon_minipostPon Paź 31, 2011 2:56 pm

Hmm, fajnie. A ja się niedawno nauczyłam robić takich prezentacji.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Koniec podstron. Empty
PisanieTemat: Re: Koniec podstron.   Koniec podstron. I_icon_minipostPon Paź 31, 2011 4:35 pm

Koniec podstron. 25qaumf

Dla potomnych i tych, którzy stracili nadzieję w walce!
Powrót do góry Go down
Presence
Przyjaciel Zagrody
Presence


Nick w grze : Presence
Liczba postów : 1861
Dołączył : 23/07/2011

Koniec podstron. Empty
PisanieTemat: Re: Koniec podstron.   Koniec podstron. I_icon_minipostWto Lis 01, 2011 1:59 am

ja pie*****, już mam dosyć tych ułomów. Star-x3 masz racje, najlepiej niech wogóle nie będzie prezentacji i avatarów, niech jeszcze zablokują możliwość posiadania nicku.
Howrse coraz bardziej sie stacza a te głupie zakazy i nakazy tylko im zaszkodzą bo będą mieli coraz mniej graczy...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3746365
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Koniec podstron. Empty
PisanieTemat: Re: Koniec podstron.   Koniec podstron. I_icon_minipostWto Lis 01, 2011 3:23 am

Taaa, za to mnie zaczęli się czepiać, że mam podobną nazwę hodowli do nich. Jeszcze trochę, a stracę serce do tej gry, bo widzę, że panuje w niej chroniczna paranoja. Chciałam mieć dobrą zabawę, cos osiągnąć, a tu urządzają na mnie nagonkę z powodu jednego głupiego elementu mojej nazwy zbieżnego z ich. To tak, jakby karać kogoś za element "Arabians" czy "Lusitano" lub inne tego typu rzeczy...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Koniec podstron. Empty
PisanieTemat: Re: Koniec podstron.   Koniec podstron. I_icon_minipostWto Lis 01, 2011 3:50 am

Powiem szczerze, że to podpada już pod paranoję. Zakazali podstron, wiadomo. Nie zakazali grafiki zamieszczonej na serwerach zewnętrznych i darowali sobie czepianie się prezentacji z ramkami. Super. Wielka wyrozumiałość. Tylko gdzie tu logika - a grafika nie może zawierać nieodpowiedniej treści? A gracz nie może sobie powypisywać na zwykłej prezentacji jakichś bzdur? Po co ta odpowiedzialność zbiorowa? Od czego jest przycisk "zgłoś nadużycie"?
Napisałam to na forum - upomnienie + ban na trzy dni. Dodałam podobną opinię na własnej prezentacji - upomnienie, prezentacja wykasowana.
Normalnie nóż się w kieszeni otwiera.

PS F. Krueger, Złocieniec? Bywam raz na rok, mam tam rodzinę Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Koniec podstron. Empty
PisanieTemat: Re: Koniec podstron.   Koniec podstron. I_icon_minipostWto Lis 01, 2011 3:57 am

Pamiętam, jaki był cyrk z imionami koni. Ludzie dostawali upomnienia i kary za zupełnie normalne imiona. Za wszystko można teraz otrzymać karę. Cos nie spodoba się modom czy adminom, więc walą po całości.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
koszolak
Już coś wie
koszolak


Liczba postów : 113
Dołączył : 17/10/2011

Koniec podstron. Empty
PisanieTemat: Re: Koniec podstron.   Koniec podstron. I_icon_minipostWto Lis 01, 2011 4:18 am

Z imionami śmieszne jest to, że karę dostał np. gracz, którego koń miał na imię "żubrówka", ale za Tequile i Whisky już karmy nie odbierali. Pisałam na kontakt czy w takim razie te wybiórcze nazwy są dozwolone (no wiadomo jak rodzice piją wódę to pewnie patologia w domu, ale jak się delektują whiskaczem to ojciec biznesmen czy cóś), a oni odpisali, że są to nazwy niestosowne, ale to od nich zależy kto i w jaki sposób zostanie ukarany. czyli już sam regulamin wobec graczy równy nie jest. swoją drogą dziwi mnie, że chcą dzieci uchronić przed poznaniem nazw alkoholi, które bez problemu mogą przeczytać będąc na zakupach w sklepie i chyba wcale się przez to nie zgorszą.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Koniec podstron. Empty
PisanieTemat: Re: Koniec podstron.   Koniec podstron. I_icon_minipostWto Lis 01, 2011 4:22 am

Istna paranoja i komuna!
Powrót do góry Go down
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Koniec podstron. Empty
PisanieTemat: Re: Koniec podstron.   Koniec podstron. I_icon_minipostWto Lis 01, 2011 4:52 am

Właśnie takie zachowania modów i adminów odstręcza od tej gry i starań o jak najlepsze wyniki hodowli. To powinna być zabawa, a nie Kodeks Hammurabiego czy inne tego typu restrykcje. Amru3 wycofuje się już z gry z powodu tej paranoi.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Go??
Gość
Anonymous



Koniec podstron. Empty
PisanieTemat: Re: Koniec podstron.   Koniec podstron. I_icon_minipostWto Lis 01, 2011 4:57 am

Przeginają i to bardzo, jak dzieci lol!
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Koniec podstron. Empty
PisanieTemat: Re: Koniec podstron.   Koniec podstron. I_icon_minipostWto Lis 01, 2011 4:57 am

Cytat :
Turówka wonna, żubrówka (Hierochloë odorata) – gatunek trawy z rodziny wiechlinowatych
I nie rozumiem, czemu koń nie może nosić takiego imienia Razz Gatunek trawy jest niestosowny? Very Happy

Trochę przeginają. Chociaż z jednej strony to z tymi podstronami trochę ich rozumiem - w ten sposób da się nie tylko wstawić prezentację z wixa czy innej strony, ale też np. stronę z keyloggerem, wirusem czy innym "prezentem".
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
amru3
Raczkujący
amru3


Liczba postów : 95
Dołączył : 14/07/2011

Koniec podstron. Empty
PisanieTemat: Re: Koniec podstron.   Koniec podstron. I_icon_minipostWto Lis 01, 2011 5:42 am

Nev, a to jeśli otworzy się w nowej karcie wirus wyparuje? Trochę tego nie rozumiem...
Powrót do góry Go down
koszolak
Już coś wie
koszolak


Liczba postów : 113
Dołączył : 17/10/2011

Koniec podstron. Empty
PisanieTemat: Re: Koniec podstron.   Koniec podstron. I_icon_minipostWto Lis 01, 2011 6:08 am

Może to takie umycie rąk dla Owlientu. Jak coś jest poza ramką gry to spada z nich odpowiedzialność za treści. Mam wrażenie, że po zablokowaniu tego podstawowego znacznika liczyli, że ta sztuczka z mapowaniem pozostanie słodkim sekretem Ow i modków. Dopiero jak się rozeszło wśród graczy postanowili pozbawić nas też drugiej opcji. Po tej pierwszej aferze, gracze przyuważyli, że któryś z modów ma prezentacje w oknie i chyba Mirmil zamknął wtedy wątek z komentarzem "widocznie lepiej znają html od was".
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Koniec podstron. Empty
PisanieTemat: Re: Koniec podstron.   Koniec podstron. I_icon_minipostWto Lis 01, 2011 6:45 am

Cytat :
Nev, a to jeśli otworzy się w nowej karcie wirus wyparuje? Trochę tego nie rozumiem...
Oczywiście, że nie, ale nie będzie wirusa na stronie howrse.

Fakt faktem, ze wirusy i inne cuda hakerów to coś okropnego. Sama długi czas walczyłam z jakimś paskudztwem, które zżerało mi całą moc procesora (nawet czasie bezczynności miałam zużycie na poziomie 98-100%) i praktycznie dopiero po kilkunastu dniach siedzenia i dłubania usunęłam to świństwo. I tak się władowało mimo antywirusa, firewalla i antimalware'a.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Koniec podstron. Empty
PisanieTemat: Re: Koniec podstron.   Koniec podstron. I_icon_minipostWto Lis 01, 2011 6:57 am

O prezkach flashowych już w ogóle nie może być mowy. Okażą się lepsze od tych, które mają Ow i modzi...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Rose666
Przyjaciel Zagrody
Rose666


Nick w grze : Alvienne
Liczba postów : 546
Dołączył : 12/05/2011

Koniec podstron. Empty
PisanieTemat: Re: Koniec podstron.   Koniec podstron. I_icon_minipostWto Lis 01, 2011 10:06 am

Z tego wszystkiego-zamiast na prezentacjach-zaczęłam zarabiać na pożyczkach jednorożców i osiołków.Akurat z jedną graczką już się umówiłam...Wracamy do starych sposobów.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2224054
Pati...xd
Przyjaciel Zagrody
Pati...xd


Nick w grze : Pati...xd
Liczba postów : 4498
Dołączył : 01/08/2011

Koniec podstron. Empty
PisanieTemat: Re: Koniec podstron.   Koniec podstron. I_icon_minipostWto Lis 01, 2011 1:01 pm

Ja po prostu nie mam zdania. Sad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3288
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Koniec podstron. Empty
PisanieTemat: Re: Koniec podstron.   Koniec podstron. I_icon_minipostWto Lis 01, 2011 1:30 pm

ciekawostki na temat:
KLIK
KLIK

A za tą petycję dostaje się bana:
Koniec podstron. Petycja

Ciekawe, że za różne idiotyczne petycje nie karali, za prośby by konie boskie latały w UFO... A za taką karają...



Eh... Chyba już wszystko zostało powiedziane - po prostu głupota. Przecież trafiałam prezentacje z gołymi cyckami. Prezentacje zwykłe, od razu w howrse, po prostu fotki wrzucone. Więc zakażmy od razu prezentacji.
Widziałam konie nazwane kobiecymi i męskimi narządami - zakażmy własnych nazw dla koni. Wybierajmy tylko z bazy Owilentu.
Widziałam ksywki będące wyzwiskami, przekleństwami, udające administrację... Zakażmy więc ksywek. Niech każdy gracz dostanie numer, pod którym wszyscy będą go znać.
Na PW można wysyłać wiadomości o treści seksualnej. Co z tego, że się zgłosi? Dzieciak przeczyta. Zakażmy więc PW.
Na forum często pojawiają się przekleństwa, wyzwiska, treści seksualne - zamknijmy całkowicie forum (w grze Wink )
Dzieciaki często nie mają kasy. Korzystają z telefonów rodziców/rodzeństwa, często bez ich wiedzy. Jak można zachęcać je do kradzieży? Zamknijmy możliwość kupowania kuponów przez nieletnich.
Idąc dalej...
Gra wciąga. Ludzie coraz więcej czasu przed nią spędzają. Mogą się uzależnić. Zamknijmy więc grę.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Go??
Gość
Anonymous



Koniec podstron. Empty
PisanieTemat: Re: Koniec podstron.   Koniec podstron. I_icon_minipostWto Lis 01, 2011 1:56 pm

Tak naprawdę obawiam się, że realne może stać się zabranianie tworzenia for, blogów o grze, gdyż nie ma się do nich praw autorskich. A jak nie procesy.
Powrót do góry Go down
koszolak
Już coś wie
koszolak


Liczba postów : 113
Dołączył : 17/10/2011

Koniec podstron. Empty
PisanieTemat: Re: Koniec podstron.   Koniec podstron. I_icon_minipostWto Lis 01, 2011 2:05 pm

Chciałam przeprowadzić mały eksperyment. Zgłosiłam się na kontakt z pytaniem czy umieszczanie petycji jest legalne (oczywiście zaznaczyłam o jakich petycjach mowa, czyli zero wulgaryzmów i nieodpowiednich treści dla dzieciaków) oraz czy gracz może zostać ukarany za umieszczenie petycji niezawierającej wyżej wymienionych składników. Po otrzymaniu odpowiedzi wrzucę sobie petycję buntowników (no chyba, że odpiszą, że to totalnie nielegalne to zacznę zgłaszać wszystkich z petycjami). Niestety wątpię w powodzenie, bo znając tempo i wymijające odpowiedzi Owlientu to niczegonie wyjaśnią i dodadzą coś co ciężko sklasyfikować (np twoja petycja ma zbyt negatywny wydźwięk). Z drugiej strony oni mogą nie wiedzieć co się dzieje na forum, może to poprostu modom się w łebkach poprzewracało i poczuli, że się zerwali ze smyczy.

Poza tym mogliby również usunąć elementy rywalizacji z gry, no bo komuś może być przykro, że ciągle przegrywa.

Właśnie do mnie doszły dwa upomnienia i ban na forum. Pierwsze za napisanie, iż prawdopodobnie sugestie graczy lądują w koszu i jest to rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji godzących w dobro firmy Owlient (pewnie w takim razie petycje też będą godziły w ich dobro), a drugie za komentowanie pracy moderacji i administracji (zdążyłam dodać posta w jednym z tych błyskawicznie usuwanych wątków zaraz po wybuchu afery, czyli już nawet skrupulatnie przeszukują śmieci, żeby znaleźć haka, bo rozumiem gdyby upomnienie doszło na świeżo po zamknięciu tematu)
Powrót do góry Go down
Lunatyk
Raczkujący
avatar


Nick w grze : Lunatyq
Liczba postów : 83
Dołączył : 19/04/2011

Koniec podstron. Empty
PisanieTemat: Re: Koniec podstron.   Koniec podstron. I_icon_minipostSro Lis 02, 2011 4:53 am

Cóż, Owlient traktuje graczy jak towar, a towar nie ma prawa głosu. Idee, względy bezpieczeństwa, dbanie o użytkowników- pięknie to brzmi, ale w rzeczywistości chodzi tylko o dobre imię firmy. Zależy im jedynie na dochodach z gry, a jeżeli coś jest nie tak to Owlient umywa ręce- to nie ich sprawa, to użytkownicy. Czepiają się błahych rzeczy (ów tematowe prezentacje, w gruncie rzeczy po co jest opcja "Zgłoś Nadużycie"?) bo to grozi ich bezpieczeństwu, a ślepi są na to co ta gra robi z ludźmi. Nie widzą tego, że dzieci bardzo często zwyczajnie kradną pieniądze rodziców (nie oszukujmy się- nie można nazwać zabezpieczeniem kliknięcie w link wysłany na mail, a człowiek to istota stosunkowo inteligentna, podobno oznaką inteligencji jest między innymi kłamstwo); są ślepi na chodzenie po trupach na szczyt; nie widzą tego, że niszczą przyjaźnie, doprowadzają do nienawiści, zachęcają do oszustwa, prowadzą do uzależnień, a w skrajnych przypadkach może się nawet okazać, że matka nie kupi jedzenia dziecku bo ostatnie pieniądze wyda na kupony by mieć najlepsze w rankingu pixele. Gracze to towar, smutne lecz prawdziwe.
W teorii to my górujemy nad Owlientem. Dlaczego? Bo dzięki nam istnieją, zarabiają i mają się dobrze. Gdyby nie gracze to prawdopodobnie nigdy nie usłyszelibyśmy o czymś takim jak Owlient. W internecie jest masa gier przeglądarkowych typu "Kliknij i wróć za trzy dni", w sklepach możemy kupić masę gier- toteż mamy olbrzymi wybór. Jak nie Howrse to inna gra- wybór jest naprawdę duży, zatem jeżeli oni zmuszą nas do odejścia to tylko oni na tym stracą. Rywalizacja o klientów jest teraz wielka i aby się przebić trzeba mieć naprawdę dobry pomysł, Owlient zarabia w sumie tylko dzięki Howrse bo reszta ich gier jest prawie nieznana. Zatem jeżeli stracą dochody z tego to będą w dołku, który na dobrą sprawę sami sobie wykopali. Gdyby udało się przekonać graczy do niekupowania kuponów to dopiero wtedy Owlient otrzymałby cios poniżej pasa, bo tej oznaki buntu nie są w stanie tak po prostu stłumić i podejrzewam, że zatańczyliby tak jak jak byśmy im zagrali. Szkoda tylko, że w praktyce jesteśmy na przegranej pozycji- graczy jest zwyczajnie zbyt wielu, a czym większa grupa tym ciężej wszystkich zorganizować- szczególnie, że trzeba by zaangażować wszystkie wersje językowe Howrse- gdyby tylko na polskiej wersji miała miejsce taka sytuacja to Owlient prawdopodobnie zamknąłby ją bo nie przynosiłaby odpowiednich dochodów. Ponad to mamy tutaj takie typy, którym odpowiada bycie towarem, bo przecież są 'super' i mają 'super konie' i zajmują najlepsze miejsca w rankingu.
Z jednej strony mamy coś takiego jak wolność słowa, z drugiej jednak nie zdziwię się jeżeli prędzej czy później ktoś przyczepi się do nieoficjalnych for czy chatów Howrse oskarżając je o psucie dobrego imienia firmy (nie mają podstaw aby oskarżać o plagiat).
Jak widać nie wszystko jest tak piękne jak się wydaje, a tym 'krwawym' tłumieniem buntu udowadniają tylko, że nie mają nic mądrego do powiedzenia.
Ja kuponów nie kupuję, bo po pierwsze hienom zarobić na sobie nie dam (już wystarczająco w realnym życiu zdzierają z ludzi), a po drugie- co to za gra jak idzie się na łatwiznę?
To tyle ode mnie,
pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Koniec podstron. Empty
PisanieTemat: Re: Koniec podstron.   Koniec podstron. I_icon_minipostSro Lis 02, 2011 5:15 am

Zgadzam się z przedmówcami (po prostu "kocham" to stwierdzenie, zwłaszcza po widywaniu go na forum howrse, gdzie dzieciaki starają się zgrywać mądrzejsze, niż są, ale w tej chwili zwyczajnie mi ono pasuje do sytuacji i do tego, co zostało przez Was napisane). Owilent rządzi, więc Owilent stawia warunki. Najwyraźniej my mamy się dopasować do ich decyzji czy zachcianek. Pięknie to brzmi, ale zapominają o jednym - oni są dla nas, nie my dla nich. Jeśli gracze im się zbuntują i zaczną hurtem odchodzić, tudzież przestaną wydawać realne pieniądze na grę (z mojej strony decyzja nieodwołalna, wręcz żałuję, że wydałam tyle kasy na rzecz tych... no, nie będę przeklinała), to Owilent szybko znajdzie się w tarapatach. Bo ileż pociągną na samej obecności graczy? Bez kuponów gra im się zwyczajnie nie będzie opłacała. I marzy mi się, by zdali sobie z tego sprawę - a jeśli już to nastąpiło, by przestali zgrywać bogów, których nieomylność nie dotyczy.

O ile się nie mylę, jaquez i wynocha stracili konta. Najpierw ban na forum, teraz kasacja. Jeśli to robota administracji, to to jest po prostu żenujące. Aż tak obawiają się buntu?

Swoją drogą, czy moderatorzy mają możliwość aż tak daleko posuniętych działań?

Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Rose666
Przyjaciel Zagrody
Rose666


Nick w grze : Alvienne
Liczba postów : 546
Dołączył : 12/05/2011

Koniec podstron. Empty
PisanieTemat: Re: Koniec podstron.   Koniec podstron. I_icon_minipostSro Lis 02, 2011 7:34 am

Lunatyk napisał:
Cóż, Owlient traktuje graczy jak towar, a towar nie ma prawa głosu.
Ja uważam,że prędzej traktują nas jak klucz do sejfu.Bądźmy szczerzy-jesteśmy dla Owlientu źródłem kasy.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2224054
Sponsored content





Koniec podstron. Empty
PisanieTemat: Re: Koniec podstron.   Koniec podstron. I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Koniec podstron.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Jak zrobić prezentacje ez podstron?
» Edytowanie podstron na strefie.
» Koniec roku tuż, tuż ;D
» No i to już.. koniec? WAKACJE..
» Koniec kalendarza ? 8)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum :: Archiwum aktualności :: Gra-
Skocz do: