Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Moje pierwsze opowiadanie.

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Mirelle
Już coś wie
Mirelle


Liczba postów : 199
Dołączył : 21/09/2011

Moje pierwsze opowiadanie. Empty
PisanieTemat: Moje pierwsze opowiadanie.   Moje pierwsze opowiadanie. I_icon_minipostSob Lis 12, 2011 1:45 pm

Chcę powiedzieć, że to moja 'pierwsza radosna twórczość'. Nie jest to może wybitne dzieło, ale dobrze się bawiłam pisząc ten krótki fragmencik, a to się liczy. Spodobało mi się tworzenie postaci i nadawanie im cech charakteru, niekoniecznie dobrych i typowo typowych. Fragment nie jest długi, ale na dzisiaj wena mi się skończyła. Proszę o nie za wielką krytykę - przypominam, moje pierwsze dzieło Wink.

***

Nie wiadomo skąd, ale Jean miała zwyczaj chodzić po szkole do pewnej kawiarenki. Może dlatego, że prowadziła ją bardzo miła starsza pani, albo dlatego, że to tam właśnie było najlepsze ciasto w mieście? Nie wiadomo.
Tego wtorku Jean też poszła do ,,Augusta''. Usiadła na swoim ulubionym miejscu i zamówiła mały kawałek sernika. Rozejrzała się. W rogu kawiarenki siedziała grupa dziewczyn.
Eddy, Miley, Laura i Emma właśnie jadły swoje przyniesione z domu kanapki. Z szynką, o ile wzrok Jean nie zawodził. ,,No tak, pewnie o mnie gadają’’ – pomyślała wywracając oczami.
Jean każdej z nich się kiedyś naraziła. Emmie w pierwszej klasie podstawówki przebiła piłkę, Laurę nazwała kiedyś jędzą, Miley nie pożyczyła dwa lata temu pieniędzy, a Eddy nie kupiła nic na imieniny. Te powody wcale nie były straszne, ale dziewczynom tak podobało się plotkowanie o Jean, że nie chciały jej przebaczyć.
Nic dziwnego, że gdy zobaczyły Jean uśmiechnęły się szyderczo. Eddy pomachała do niej przyjacielsko ręką i zaprosiła do ich stolika.
Jean się wahała. Nigdy nie były w stosunku do niej miłe, tym bardziej nie zapraszały jej do ich stolika. Może im się odmieniło? Może chcą przeprosić?
Powrót do góry Go down
Ayame
Przyjaciel Zagrody
Ayame


Nick w grze : Emi99
Liczba postów : 776
Dołączył : 03/08/2011

Moje pierwsze opowiadanie. Empty
PisanieTemat: Re: Moje pierwsze opowiadanie.   Moje pierwsze opowiadanie. I_icon_minipostNie Lis 13, 2011 7:29 am

No, na razie to właściwie nie ma czego skrytykować : P Po prostu zbyt krótki fragment do oceny. Błędów ort. i int. nie ma, więc jest OK. Czekam na ciąg dalszy Wink
Powrót do góry Go down
Yakumona
Już coś wie
Yakumona


Liczba postów : 248
Dołączył : 31/10/2011

Moje pierwsze opowiadanie. Empty
PisanieTemat: Re: Moje pierwsze opowiadanie.   Moje pierwsze opowiadanie. I_icon_minipostPią Lis 25, 2011 1:29 pm

W szlag krótkie Very Happy Cóż, chyba ogólnie jest dobrze. Ja mam nawyk dodawania w choinkę długich opisów, ale nie wiem czy to dobrze czy źle. U Ciebie właśnie zabrakło mi opisu. Lubię opisy.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Moje pierwsze opowiadanie. Empty
PisanieTemat: Re: Moje pierwsze opowiadanie.   Moje pierwsze opowiadanie. I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Moje pierwsze opowiadanie.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Moje pierwsze prace
» Moje pierwsze prace na CP, na grudzień :3
» PIERWSZE tło
» Pierwsze cieniowanie !
» Pierwsze kroki.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: