Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Oddam Punkty dorastania

Go down 
AutorWiadomość
Kuciap
Już coś wie
Kuciap


Liczba postów : 141
Dołączył : 22/08/2011

Oddam Punkty dorastania Empty
PisanieTemat: Oddam Punkty dorastania   Oddam Punkty dorastania I_icon_minipostWto Lis 15, 2011 5:39 am

Prezent dla pierwszych 10 osób, które się zgłoszą, w ramach akcji... a nie wiem jakiej, powiedzmy "Rozwijaj się koniku!" - ot tak mnie naszło, trochę tego mam i wiem, że nie wykorzystam ^^
Pierwsze 10 osób, które zaprosi mnie do znajomych (bo chyba tylko znajomym można wysłać? nie jestem pewien...), dam za free po punkcie dorastania - a nuż komuś się przyda Wink Ofc nie "łowię" znajomych - po otrzymaniu PD usuwamy się z listy Wink Pisać przy tym na pw, żebym wiedział, że to o to chodzi, bo może się pomieszać ze "znajomymi" z obecnej loterii ;]

Najprawdopodobniej akcja będzie powtarzana co jakiś czas - więcej tego zbieram, niż wykorzystuję Wink
Powrót do góry Go down
 
Oddam Punkty dorastania
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Punkty dorastania
» Punkty dorastania
» Proźba o punkty dorastania
» Oilnie kupie punkty dorastania
» ODDAM / KOŃCZĘ GRĘ

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: