Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Odchodzę z Zagrody

Go down 
+9
playerxyz
Róża-chodowca9
mina stirit1
Malto
CzekoBoom
Pati...xd
Aki
LadyArvena
nevinowa
13 posters
AutorWiadomość
Go??
Gość
Anonymous



Odchodzę z Zagrody Empty
PisanieTemat: Odchodzę z Zagrody   Odchodzę z Zagrody I_icon_minipostWto Lis 15, 2011 10:28 am

Odchodzę bo nie chcę już widzieć tych osób które za twoimi plecami plotkują na twój temat. Mam dość! Jeśli masz coś do mnie napisz, a nie piszesz o tym do innych. Brak ci odwagi? Tak czy inaczej moje konto będzie tu, ale nie będę brać czynnego udziału w tworzeniu forum. Może założę własne.
Powrót do góry Go down
nevinowa
Przyjaciel Zagrody
nevinowa


Nick w grze : nevinowa
Liczba postów : 1105
Dołączył : 23/06/2011

Odchodzę z Zagrody Empty
PisanieTemat: Re: Odchodzę z Zagrody   Odchodzę z Zagrody I_icon_minipostWto Lis 15, 2011 10:33 am

będe tęsknić Odchodzę z Zagrody 4074547142 Sad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5205240
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Odchodzę z Zagrody Empty
PisanieTemat: Re: Odchodzę z Zagrody   Odchodzę z Zagrody I_icon_minipostWto Lis 15, 2011 10:50 am

Kto? Co? Oo

Od razu będziesz wszystkich porzucać, bo ktoś coś złego na twój temat powiedział? Różni ludzie chodzą po świecie, nie da się, żeby wszyscy cię lubili Wink Każdy ma swoje wady i zalety. Dodatkowo coś, co jednemu się podoba, innemu może przeszkadzać. Nigdy nie podpasujesz się wszystkim - najwyżej możesz się nabawić depresji. Olej to i żyj dalej.

Nawet taki przykład. Będziesz dobrze się uczyć - dla rodziców i nauczycieli "super". Dla gorszych uczniów - "kujonica"
Będziesz źle się uczyć - dla gamoni "super, swoja dziewczyna". Dla lepszych uczniów, nauczycieli i rodziców - "gamoń"

Zawsze znajdzie się ktoś, komu się nie spodobasz, ktoś kto cię obgada, wyśmieje. Trzeba tylko nauczyć się tym nie przejmować.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Go??
Gość
Anonymous



Odchodzę z Zagrody Empty
PisanieTemat: Re: Odchodzę z Zagrody   Odchodzę z Zagrody I_icon_minipostWto Lis 15, 2011 10:54 am

Ale to też chodzi o nieuporządkowane forum, nie chce mi się tłumaczyć.
Powrót do góry Go down
Aki
Przyjaciel Zagrody
Aki


Nick w grze : Akira.
Liczba postów : 1998
Dołączył : 05/05/2011

Odchodzę z Zagrody Empty
PisanieTemat: Re: Odchodzę z Zagrody   Odchodzę z Zagrody I_icon_minipostWto Lis 15, 2011 11:03 am

Sad

Odchodzę z Zagrody 1003141885

Odchodzę z Zagrody 546975209

Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1947323
Go??
Gość
Anonymous



Odchodzę z Zagrody Empty
PisanieTemat: Re: Odchodzę z Zagrody   Odchodzę z Zagrody I_icon_minipostWto Lis 15, 2011 11:06 am

mycha, napisz do mnie, proszę.
Powrót do góry Go down
Aki
Przyjaciel Zagrody
Aki


Nick w grze : Akira.
Liczba postów : 1998
Dołączył : 05/05/2011

Odchodzę z Zagrody Empty
PisanieTemat: Re: Odchodzę z Zagrody   Odchodzę z Zagrody I_icon_minipostWto Lis 15, 2011 11:10 am

APX napisał:
mycha, napisz do mnie, proszę.

Niedługo napiszę Odchodzę z Zagrody 4074547142 Myślę że jutro, bo jestem na stacjonarnym komputerze, nie chce mi się ściągać gg. jutro odzyskam lapka Odchodzę z Zagrody 4074547142
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1947323
Go??
Gość
Anonymous



Odchodzę z Zagrody Empty
PisanieTemat: Re: Odchodzę z Zagrody   Odchodzę z Zagrody I_icon_minipostWto Lis 15, 2011 12:07 pm

Ci co najwięcej plotkują to zazdroszczą zapewne Wink
Nie ma się czym przejmować
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Odchodzę z Zagrody Empty
PisanieTemat: Re: Re   Odchodzę z Zagrody I_icon_minipostWto Lis 15, 2011 12:17 pm

APX jak ty możesz!!!?
Babo,jak mówi Lady Arvena świat się nie kończy na jednej czy dwóch osobach T.T
Czy myślisz,że tylko ty jesteś jedyna?! Ja jestem INNA i jestem odmieńcem i co z tego? To znaczy,że jestem wyjątkowa.I ty też.
To zazdrość innych wpływa na to co robią lub piszą.O.O Zobacz do czego doszłaś...
Może i jestem głupia,bo nawet Cię nie znam,ani nie wiem o co dokładniej chodzi,ale wiem,że warto zostać z nami....
I powiem jeszcze jedno..Nie warto..nie warto odchodzić dla nich..dla tych,którzy nie mają szacunku dla innych..
Powrót do góry Go down
Pati...xd
Przyjaciel Zagrody
Pati...xd


Nick w grze : Pati...xd
Liczba postów : 4498
Dołączył : 01/08/2011

Odchodzę z Zagrody Empty
PisanieTemat: Re: Odchodzę z Zagrody   Odchodzę z Zagrody I_icon_minipostWto Lis 15, 2011 12:22 pm

Jak ja nie lubię jak ktoś jest obgadywany. Mad
Od razu bym taka osobę najchętniej w..ła w tyłek (już 4 osoby ode mnie dostały za obgadywanie).
I zawsze jestem po stronie osoby obgadywanie.

Nie ma czym się przejmować. Smile


Co do innej rzeczy to Pysia i Avrena już powiedziały (wiec nie będę się powtarzać).
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3288
Go??
Gość
Anonymous



Odchodzę z Zagrody Empty
PisanieTemat: Re: Odchodzę z Zagrody   Odchodzę z Zagrody I_icon_minipostWto Lis 15, 2011 12:44 pm

To chodzi o kogoś, kto mówi do mnie ach ocha super a obrabia mi dupe
Powrót do góry Go down
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

Odchodzę z Zagrody Empty
PisanieTemat: Re: Odchodzę z Zagrody   Odchodzę z Zagrody I_icon_minipostWto Lis 15, 2011 12:50 pm

Według mnie nie powinnaś odchodzić. Jesteś jedną z osób na ZM, dla kogo jeszcze tutaj zaglądam, udzielam się i interesuję się "ruchem" na Zagrodzie. Ta osoba, która tak robi jest po prostu nikim w świecie, nie znajdzie dobrych kumpli, przyjaciół, ani drugiej połówki - przez charakter.
Poza tym takimi osobami nie należy się przejmować, bo naprawdę nie warto. Za jakiś czas pewnie pożałowałabyś wyboru, bo teraz działają emocje - gniew na tą osobę. Lepiej przemyśl to jeszcze i naprawdę zależy mi, żebyś tutaj została, z nami.
Odchodzę z Zagrody 546975209
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Odchodzę z Zagrody Empty
PisanieTemat: Re: Odchodzę z Zagrody   Odchodzę z Zagrody I_icon_minipostWto Lis 15, 2011 12:54 pm

APX napisał:
To chodzi o kogoś, kto mówi do mnie ach ocha super a obrabia mi dupe
APX, to się zaciska zęby i robi się dalej swoje. Masz swój rozum, prawda?
Takie wątki kojarzą mi się tylko z jednym - człowiek "poszkodowany" pisze post po to, by zrobić zamieszanie wokół siebie i by wymusić na innych reakcję, najczęściej właśnie taką w deseń "Nie odchodź, nieee, jesteś nam tu bardzo potrzebna!". Nieważne, jaki był Twój zamysł, kiedy zakładałaś ten temat. Nie mnie Ciebie oceniać. Ważne, byś postąpiła tak, jak tego naprawdę chcesz. Jest Ci tu przez tą osobę tak źle, że wchodzenie na forum stało się męczarnią? Dla własnego komfortu zrezygnuj lub chociaż zrób sobie przerwę. Forum jest dla Ciebie ważne i nie chcesz stąd odchodzić? Zostań i ignoruj docinki. Tylko od Ciebie i od Twoich odczuć zależy, co postanowisz.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
mina stirit1
Przyjaciel Zagrody
mina stirit1


Nick w grze : British Dougs
Liczba postów : 526
Dołączył : 25/06/2011

Odchodzę z Zagrody Empty
PisanieTemat: Re: Odchodzę z Zagrody   Odchodzę z Zagrody I_icon_minipostWto Lis 15, 2011 1:59 pm

Nieeee Sad
Nie odchodź Sad
Powrót do góry Go down
Róża-chodowca9
Już coś wie
Róża-chodowca9


Nick w grze : Róża-chodowca
Liczba postów : 183
Dołączył : 23/09/2011

Odchodzę z Zagrody Empty
PisanieTemat: Re: Odchodzę z Zagrody   Odchodzę z Zagrody I_icon_minipostSro Lis 16, 2011 5:19 am

Szkoda Sad
Ale do pozostałych:uszanujcie to co ona mówi!Nie wszyscy są tacy sami!
A to dla Ciebie na odchodne
Odchodzę z Zagrody 2401266720
Odchodzę z Zagrody 546975209
Powrót do góry Go down
playerxyz
Raczkujący
playerxyz


Liczba postów : 82
Dołączył : 31/10/2011

Odchodzę z Zagrody Empty
PisanieTemat: ja jestem przekonana że to kołor ;)   Odchodzę z Zagrody I_icon_minipostSro Lis 16, 2011 8:14 am

a ja znów jestem przekonana że to wpływ nowego koloru w forum. kolor jest w stanie niesamowicie zadziałać na psychikę, o wiele więcej niż sobie znajemy z tego sprawę.

Aaaarweeeeenaaaa.... błaaa-gam Wink czyj to pomysł... ten różowy brązbeż jest straszny... za ciemny po prostu, kontrast do napisanyc liter jest za mały.

nie dało by się jakiegoś mniej deprymującego, mniej ciemnego koloru znaleźć...?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=516
Rose666
Przyjaciel Zagrody
Rose666


Nick w grze : Alvienne
Liczba postów : 546
Dołączył : 12/05/2011

Odchodzę z Zagrody Empty
PisanieTemat: Re: Odchodzę z Zagrody   Odchodzę z Zagrody I_icon_minipostSro Lis 16, 2011 8:32 am

playerxyz napisał:
a ja znów jestem przekonana że to wpływ nowego koloru w forum. kolor jest w stanie niesamowicie zadziałać na psychikę, o wiele więcej niż sobie znajemy z tego sprawę.

Aaaarweeeeenaaaa.... błaaa-gam Wink czyj to pomysł... ten różowy brązbeż jest straszny... za ciemny po prostu, kontrast do napisanyc liter jest za mały.

nie dało by się jakiegoś mniej deprymującego, mniej ciemnego koloru znaleźć...?
Co ja bym dała za ten dawny błękitny... sunny
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2224054
Go??
Gość
Anonymous



Odchodzę z Zagrody Empty
PisanieTemat: Re: Re   Odchodzę z Zagrody I_icon_minipostSro Lis 16, 2011 8:49 am

Boże liściasty...Arvenko prosimy o zmianę koloru..Tak ,,szczypie" w oczy..ten co jest teraz.. Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
playerxyz
Raczkujący
playerxyz


Liczba postów : 82
Dołączył : 31/10/2011

Odchodzę z Zagrody Empty
PisanieTemat: ....a .... tło może?   Odchodzę z Zagrody I_icon_minipostSro Lis 16, 2011 1:23 pm

Pysia2762Pysia2762 napisał:
Boże liściasty...Arvenko prosimy o zmianę koloru..Tak ,,szczypie" w oczy..ten co jest teraz.. Evil or Very Mad


Arveno a może gdyby ten aktualny kolor tła przynajmniej? wiesz, ten który teraz tłem jest tam na górze -

tak to dało by się przynajmniej coś przeczytać, teraz kleję przy monitorze, już liczę wydatki na okulary, zaczynam na nie oszczędzać, pierwsze grosze już odłożyłam...

błaaagaaaamyyy.... Wink

Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=516
Go??
Gość
Anonymous



Odchodzę z Zagrody Empty
PisanieTemat: Re: Odchodzę z Zagrody   Odchodzę z Zagrody I_icon_minipostCzw Lis 17, 2011 11:21 pm

NEWS

Byłam u lekarza na badaniu, wykryto u mnie częstoskurcz i założono cholter na serce. Nie będę mieć raczej czasu na grę, dlatego proszę członków hodowli o opiekę nad nią. Proszę przekazać też Staficzce. Inną stroną tego jest to że wręcz nie mogę korzystać z urządzeń elektrycznych. Tak, więc liczę na was mordeczki;* APX-owa idzie leczyć serducho;)
Powrót do góry Go down
amorkowa
ZAGRODZIANIN
amorkowa


Nick w grze : amorkowa
Liczba postów : 2307
Dołączył : 02/04/2011

Odchodzę z Zagrody Empty
PisanieTemat: Re: Odchodzę z Zagrody   Odchodzę z Zagrody I_icon_minipostPią Lis 18, 2011 4:33 am

Kurczę, współczuję Sad
Ale widzę że masz dobre podejście, uśmiechasz się i to najważniejsze Wink
Powodzenia i czekamy na powrót Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2562520
Pati...xd
Przyjaciel Zagrody
Pati...xd


Nick w grze : Pati...xd
Liczba postów : 4498
Dołączył : 01/08/2011

Odchodzę z Zagrody Empty
PisanieTemat: Re: Odchodzę z Zagrody   Odchodzę z Zagrody I_icon_minipostPią Lis 18, 2011 7:28 am

Odchodzę z Zagrody 24813
Ja też współczuje. Sad

Powodzenia i życzę szybkiego powrotu do zdrowia APX


Odchodzę z Zagrody Szybko-wyzdrowiej
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3288
Go??
Gość
Anonymous



Odchodzę z Zagrody Empty
PisanieTemat: Re: Odchodzę z Zagrody   Odchodzę z Zagrody I_icon_minipostPią Lis 18, 2011 8:10 am

APX napisał:
NEWS

Byłam u lekarza na badaniu, wykryto u mnie częstoskurcz i założono cholter na serce. Nie będę mieć raczej czasu na grę, dlatego proszę członków hodowli o opiekę nad nią. Proszę przekazać też Staficzce. Inną stroną tego jest to że wręcz nie mogę korzystać z urządzeń elektrycznych. Tak, więc liczę na was mordeczki;* APX-owa idzie leczyć serducho;)

uuu niedobrze.
ale wróć do nas Odchodzę z Zagrody 384104111
Powrót do góry Go down
Casablanka
Przyjaciel Zagrody
Casablanka


Liczba postów : 598
Dołączył : 03/08/2011

Odchodzę z Zagrody Empty
PisanieTemat: Re: Odchodzę z Zagrody   Odchodzę z Zagrody I_icon_minipostCzw Lis 24, 2011 7:29 am

Ciężko mi tu pisać ;( Słyszeliście już ?
Powrót do góry Go down
http://howrse.pl
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Odchodzę z Zagrody Empty
PisanieTemat: Re: Odchodzę z Zagrody   Odchodzę z Zagrody I_icon_minipostCzw Lis 24, 2011 8:59 am

To tak jakbyś dostał jedynkę i skończył z życiem! Nie poddawaj się! Kiedyś jedna do mnie powiedziała "Kujonek", ale teraz jesteśmy przyjaciółkami! Jesteś jedną z tych najbardziej znanych na Zagrodzie i chcesz z nią skończyć?

Ale jeśli nie no to Odchodzę z Zagrody 384104111
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Sponsored content





Odchodzę z Zagrody Empty
PisanieTemat: Re: Odchodzę z Zagrody   Odchodzę z Zagrody I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Odchodzę z Zagrody
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pa, odchodzę z howrse
» DZIĘKUJE WAK, KOCHAM, ODCHODZĘ
» Dot. Zagrody
» Rozpowrzechnianie Zagrody
» Przyjaciel Zagrody

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum :: Archiwum aktualności :: Gra-
Skocz do: