Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Nietypowe pytanko - Mgła

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Piernikowa Mamba
Raczkujący
Piernikowa Mamba


Liczba postów : 82
Dołączył : 07/10/2011

Nietypowe pytanko - Mgła Empty
PisanieTemat: Nietypowe pytanko - Mgła   Nietypowe pytanko - Mgła I_icon_minipostPią Lis 18, 2011 1:43 pm

Weszłam sobie na Mgłę (konia Ow) i niechcący przeciągnęłam ją na druga stronę planszy i tak cały czas mogę ,nie wiem czemu.Tez tak macie? Very Happy Wiem,spostrzegawczość pierwsza klasa Very Happy
Powrót do góry Go down
Ayashi
ZAGRODZIANIN
Ayashi


Nick w grze : Ayashi
Liczba postów : 1087
Dołączył : 13/08/2011

Nietypowe pytanko - Mgła Empty
PisanieTemat: Re: Nietypowe pytanko - Mgła   Nietypowe pytanko - Mgła I_icon_minipostPią Lis 18, 2011 2:19 pm

Każdy koń, który ma Promień Heliosa, czyli tło może być przesuwany wedle uznania Smile Moją Jeanelle, Pentagrama i Nolyla też można przesuwać ze względy na PH ^^
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5803
Piernikowa Mamba
Raczkujący
Piernikowa Mamba


Liczba postów : 82
Dołączył : 07/10/2011

Nietypowe pytanko - Mgła Empty
PisanieTemat: Re: Nietypowe pytanko - Mgła   Nietypowe pytanko - Mgła I_icon_minipostSob Lis 19, 2011 2:21 am

Aha,nie wiedziałam Very Happy
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Nietypowe pytanko - Mgła Empty
PisanieTemat: Re: Nietypowe pytanko - Mgła   Nietypowe pytanko - Mgła I_icon_minipostSob Lis 19, 2011 6:31 am

Jak przestawisz takiego konia u kogoś - tylko ty widzisz zmianę. Jeśli to ty posiadasz konia z PH - wszyscy go odwiedzający widzą gdzie go postawiłaś Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Sponsored content





Nietypowe pytanko - Mgła Empty
PisanieTemat: Re: Nietypowe pytanko - Mgła   Nietypowe pytanko - Mgła I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Nietypowe pytanko - Mgła
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Mam pytanko...
» Mgła i Snow
» Nietypowe pytanie
» Mróz, Snow i Mgła w Rogach Obwitości

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: