Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Samodzielne zamykanie wątków

Go down 
+4
MaryMariaMara
Afera4268
Hoping.
Sweet Rabbit
8 posters
AutorWiadomość
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Samodzielne zamykanie wątków Empty
PisanieTemat: Samodzielne zamykanie wątków   Samodzielne zamykanie wątków I_icon_minipostNie Lis 27, 2011 6:24 am

Proszę Was, o wielcy Admini Samodzielne zamykanie wątków 1988476332

Żeby autor mógł sam zamykać swoje wątki. Bo tak wątek sterczy, forum zaśmieca i czeka aż któryś z modów przyjdzie oraz go zamknie. To by może troszeczkę wzmocniło forum... I pomogło graczom.

Proszę
Samodzielne zamykanie wątków 1988476332
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Gość
Gość
Anonymous



Samodzielne zamykanie wątków Empty
PisanieTemat: Re: Samodzielne zamykanie wątków   Samodzielne zamykanie wątków I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 2:11 pm

Popieram Rabbita Very Happy
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Samodzielne zamykanie wątków Empty
PisanieTemat: Re: Samodzielne zamykanie wątków   Samodzielne zamykanie wątków I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 3:54 pm

Ja również jestem za, jest wiele wątków, np o sprzedażach czy wymianach, w których nie jestesmy w stanie sprawdzić aktualności danych ogłoszeń. Propozycja zostanie przedstawiona administracji i poinformuję was o decyzji Smile
Powrót do góry Go down
Hoping.
Przyjaciel Zagrody
Hoping.


Nick w grze : Paulax9
Liczba postów : 1176
Dołączył : 02/01/2012

Samodzielne zamykanie wątków Empty
PisanieTemat: Re: Samodzielne zamykanie wątków   Samodzielne zamykanie wątków I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 4:03 pm

Popieram Very Happy
Powrót do góry Go down
http://ourstories.mojeforum.net/
Afera4268
Nowy
Afera4268


Nick w grze : Łatka4268
Liczba postów : 39
Dołączył : 22/10/2012

Samodzielne zamykanie wątków Empty
PisanieTemat: Re: Samodzielne zamykanie wątków   Samodzielne zamykanie wątków I_icon_minipostPon Lis 05, 2012 7:23 am

Ja również popieram Samodzielne zamykanie wątków 3722976733.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Samodzielne zamykanie wątków Empty
PisanieTemat: Re: Samodzielne zamykanie wątków   Samodzielne zamykanie wątków I_icon_minipostPon Lis 05, 2012 7:29 am

I ja popieram, mam już dość patrzenia jak forumowicze dopraszają się 'hanka, zamkniesz?', 'Eve, błagam, no, zamknij' (przykłady ofc), nie mówiąc już o tym, że samej nie chce mi się biegać i upominać o to, żeby wątek został zamknięty. Nie moja sprawa - on może stać otwarty, wisi mi to, sama się już w nim nie wypowiem, pomoc uzyskałam, bądź co miałam pokazać, to pokazałam i jedyne, czemu służyłby aktualnie taki wątek to zaśmiecaniu forum - tylko po co? ;d (oczywiście to też przykład, nie mówię, że takie moje wątki gdzieś stoją i czekają na zbawienie)

Wątek jakiejś studentki z ankietą do pracy na studia, z czerwca chyba, podbity w ostatnich dniach przez gracza Bodajże na zasadzie 'wypełniłam ankietę' - na przykładzie takiej sytuacji wnoszę też o czystkę forum, bo są tematy, które są przestarzałe, bądź nieaktualne i tylko śmiecą na forum. Albo je zamknąć, albo wywalić.
Powrót do góry Go down
MaryMariaMara
Przyjaciel Zagrody
MaryMariaMara


Nick w grze : Prezentacje.
Liczba postów : 663
Dołączył : 10/07/2012

Samodzielne zamykanie wątków Empty
PisanieTemat: Re: Samodzielne zamykanie wątków   Samodzielne zamykanie wątków I_icon_minipostPon Lis 05, 2012 7:33 am

Ja też popieram.
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Samodzielne zamykanie wątków Empty
PisanieTemat: Re: Samodzielne zamykanie wątków   Samodzielne zamykanie wątków I_icon_minipostPon Lis 05, 2012 11:28 am

Chyba to nie jest możliwe... Sad Ewentualnie może jakby coś w kod wrzucić, ale to już wyższa szkoła jazdy... Sad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
koziorożec
Przyjaciel Zagrody
koziorożec


Nick w grze : koziorożec
Liczba postów : 1626
Dołączył : 28/02/2012

Samodzielne zamykanie wątków Empty
PisanieTemat: Re: Samodzielne zamykanie wątków   Samodzielne zamykanie wątków I_icon_minipostPon Lis 05, 2012 11:36 am

LadyArvena napisał:
Chyba to nie jest możliwe... Sad Ewentualnie może jakby coś w kod wrzucić, ale to już wyższa szkoła jazdy... Sad
Szkoda Crying or Very sad Takie coś by się przydało
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1778120
Go??
Gość
Anonymous



Samodzielne zamykanie wątków Empty
PisanieTemat: Re: Samodzielne zamykanie wątków   Samodzielne zamykanie wątków I_icon_minipostPon Lis 05, 2012 11:39 am

Jest parę osób na zagrodzie, które są dobre w HTML - u.
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Samodzielne zamykanie wątków Empty
PisanieTemat: Re: Samodzielne zamykanie wątków   Samodzielne zamykanie wątków I_icon_minipostPon Lis 05, 2012 10:25 pm

Żeby to jeszcze HTML był, forum jest na PHP postawione:P

Cytat :
Free forum | © phpBB
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Gość
Gość
Anonymous



Samodzielne zamykanie wątków Empty
PisanieTemat: Re: Samodzielne zamykanie wątków   Samodzielne zamykanie wątków I_icon_minipostPon Lis 05, 2012 10:58 pm

Podejrzewam, że znajdą się i takie, co i php ogarniają.
Powrót do góry Go down
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

Samodzielne zamykanie wątków Empty
PisanieTemat: Re: Samodzielne zamykanie wątków   Samodzielne zamykanie wątków I_icon_minipostWto Lis 06, 2012 7:47 am

Ja się dopiero uczę PHP Razz Ale najłatwiej spytać się najlepszych w pomocy technicznej forummotion. Na pewno pomogą Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
Gość
Gość
Anonymous



Samodzielne zamykanie wątków Empty
PisanieTemat: Re: Samodzielne zamykanie wątków   Samodzielne zamykanie wątków I_icon_minipostWto Lis 06, 2012 9:53 am

Mikim, ja o PHP, jak i Javie nie wiem prawie nic, ale jak przyjdzie co do czego, to jestem w stanie wszystko zrobić, więc Ty też powinieneś. X'D *uznaj to za taką drobną sugestię* XD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Samodzielne zamykanie wątków Empty
PisanieTemat: Re: Samodzielne zamykanie wątków   Samodzielne zamykanie wątków I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Samodzielne zamykanie wątków
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Zamykanie wątków
» WAŻNE! Przedawnianie wątków
» "Logika się upiła i śpi" - sporo wątków o hrs

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: