Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Napis "Nowa Wiadomość"

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Napis "Nowa Wiadomość" Empty
PisanieTemat: Napis "Nowa Wiadomość"   Napis "Nowa Wiadomość" I_icon_minipostPon Lis 28, 2011 1:29 am

Na górze jest takie jakby "menu", czyli Forum, Opinie o graczach, Szukaj Użytkownicy itd. Jest także Skrzynka - jak nie ma nowych wiadomości. Lecz gdy są jest napis "Nowa Wiadomość". No i właśnie, mi biega o ten napis. Jest on na białym tle, i nie pasuje do reszty. Można by było napis zmienić na gif, by on też był na tym samym tle co forum?

No a może jeśli już jestem przy tym napisie, to może zmienić mu kolor? Jakiś np. czerwony czy zielony. Żeby tak na prawdę sygnalizował tą nową wiadomość. I się rozróżniał kolorem, a nie tłem.

Proszę o odpowiedź Napis "Nowa Wiadomość" 143088812
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Aki
Przyjaciel Zagrody
Aki


Nick w grze : Akira.
Liczba postów : 1998
Dołączył : 05/05/2011

Napis "Nowa Wiadomość" Empty
PisanieTemat: Re: Napis "Nowa Wiadomość"   Napis "Nowa Wiadomość" I_icon_minipostPon Lis 28, 2011 2:13 am

Moim zdaniem idealnie przedstawia nową wiadomość Smile Niedługo i tak tło znów zmieni się na zimowe Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1947323
Juki88
Nowy
Juki88


Liczba postów : 1
Dołączył : 01/01/2012

Napis "Nowa Wiadomość" Empty
PisanieTemat: Re: Napis "Nowa Wiadomość"   Napis "Nowa Wiadomość" I_icon_minipostPią Sty 06, 2012 11:22 am

według mnie powinien być ciemno niebieskie
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Napis "Nowa Wiadomość" Empty
PisanieTemat: Re: Napis "Nowa Wiadomość"   Napis "Nowa Wiadomość" I_icon_minipostSob Maj 12, 2012 12:06 am

Zmienione,temat do zamknięcia.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Napis "Nowa Wiadomość" Empty
PisanieTemat: Re: Napis "Nowa Wiadomość"   Napis "Nowa Wiadomość" I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Napis "Nowa Wiadomość"
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» napis. HELP
» Napis na gifie
» Jak zrobić taki napis?
» PRIMA APRILIS - Smutna wiadomość, zamykamy Zagrodę
» Kod HTML - cieniowany napis

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: