Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka!

Go down 
+64
paulam97
Faline
Bezbarwna92
amorkowa
uszatkowa
Destin
Hatszepsut
siwa2000
Zabaaa91
poziomka22
Kinia_Ka
katty88888
korbar
Bombshell
katarynka
boniowata
Bartol676
Weel
Sathilia
Farabolxd
Podkomisarz_Bunny
mustang_z_filmu
wera1452
gbasiag2
koszolak
Lunatyk
ashlee
saturn15
Shira.Mada
RENIA_22
KristenS60
karamazow777
julcia0101
eclaireka
Casablanka
Szafilo
greylady
Sakura
ZetkaEmka
Vensis
KaVcia
Carinaly
Sodeno
Star-x3
Balerina_2
likunia17
Alkarinque
Barson1990
LadyArvena
Piernikowa Mamba
eloite
Nicolette
Nevarra
Philipek
annie
Sweet Rabbit
Frania26.
Ayashi
Lubelak
Aki
annrem
florie
wierszownik
Malto
68 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

"Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! Empty
PisanieTemat: "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka!   "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! I_icon_minipostPon Lis 28, 2011 1:33 pm

Zadanie nr 91 - "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - nagroda Smok.

Z racji tego, że takie zadanie lada chwila pojawi się (zapewne) na naszej wersji howrse, a mamy już dwa konie spełniające kryteria, pozwolę sobie założyć temat - komitet kolejkowy Wink Mam nadzieję, że LadyArvena i reszta administracji nie będzie miała nic przeciwko Smile

Na tę chwilę koni jest sześć.

1. Moonlight ~91~ - właściciel Malto - koń, niestety, zdechł. Koń podmieniony na ZAD. KUPON!1%energii
2. Korek - właściciel LadyArvena
3. Clara - właściciel florie
4. 40 lat - właściciel Nevarra
5. Zadanie 91-0 - właściciel Frania26
6. O 25 - właściciel Star-x3

Proponowałabym, by osoby chętne do kupna któregoś konia wpisały się w tym wątku. Mogę podjąć się aktualizacji postu, proszę tylko o meldunki, jak sprawa się aktualnie przedstawia Smile Jeśli ktoś ma konia na sprzedaż, również proszę o zgłoszenie w tym temacie.
Żeby było jasne - konie przekazujemy kolejnej osobie za symboliczną kwotę 500 Equus, ich prawowitymi właścicielami są wciąż osoby, od których rozpoczął się handel.

Kolejka Moonlight ~91~ (podmieniony na ZAD. KUPON!1%energii)
Malto -> LadyArvena -> Rose666 -> florie -> annrem -> likunia17 -> ZetkaEmka -> Sakura0001 -> julcia0101 -> Shira.Mada -> koszolak -> KristenS60[koń zdechł, ale podmieniony na nowego na jej koszt] -> madziusss111 -> weel-> Malto (aktualnie, wystawiony) .......... -> Malto

Kolejka Korek
LadyArvena -> Malto -> eclaireka -> Carinaly - > elkonie -> Aga_Anielica -> essential -> Kamil2010 ->wierszownik (Rademedes) -> eloite -> Dana014 -> Gwiazda66 -> greylady -> Szafilo -> Karolcia1990 ->mustang_z_filmu-> boniowata-> korbar ->Zabaaa91 ->Hatszepsut ->Destin->Bezbarwna92->Faline->Comadreja->kikk->asia98999->Marcel12->gaga99(aktualnie, wystawion)->Vikul->........... -> LadyArvena

Kolejka Clara
florie -> Ayashi -> annie -> Piernikowa Mamba -> Casablanka -> saturn15->Bombshell -> katty88888 ->poziomka22-> uszatkowa -> nadia.amorek(aktualnie, wystawiony dla właścicielki)* ->........... -> florie

Kolejka 40 lat
Nevarra -> Frania26 -> Sodeno -> koniara0313 -> Hella -> ashlee -> Lubelak->katarynkaó->paulam97 (aktualnie, wystawiony dla właścicielki)*-> ........... -> Nevarra

Kolejka Zadanie 91-0
Frania26 -> Nevarra -> Barson1990 -> Mag_ -> ApplePie -> Anteek97 -> Balerina_2 -> RENIA_22 -> wera1452 ->Podkomisarz_Bunny -> gbasiag2 -> Sathilia -> Bartol676 -> Kinia_Ka (aktualnie, wystawiony dla włąścicielki)* -> ............. -> Frania26

Kolejka O 25
Star-x3 -> ewelinus5 -> Daliaaa -> mycha805 -> KaVcia -> Vensis -> Lunatyq -> Farabolxd ->Oresama -> siwa2000 -> Koralikowa.(aktualnie, wystawiony dla właścicielki)->................. -> Star-x3


* jak się znajdzie chętny na przejęcie konia to zmieni rezerwację

UWAGA! GDY KONIE WRÓCĄ DO WŁAŚCICIELI KAŻDA Z OSÓB BIORĄCA U AKCJI OTRZYMA DODATNI PUNKT NA LIŚCIE GRACZY, NIE MUSICIE WIĘC NIKOGO ZGŁASZAĆ, ŻE WAM PRZEKAZAŁA Smile


Ostatnio zmieniony przez Malto dnia Sro Gru 07, 2011 2:56 am, w całości zmieniany 68 razy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
wierszownik
Już coś wie
wierszownik


Nick w grze : Rademede
Liczba postów : 231
Dołączył : 28/03/2011

"Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! Empty
PisanieTemat:    "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! I_icon_minipostPon Lis 28, 2011 1:45 pm

Jak administracja nic przeciwko to ja się zglaszam po Korka
Powrót do góry Go down
florie
Już coś wie
florie


Liczba postów : 121
Dołączył : 23/09/2011

"Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! Empty
PisanieTemat: Re: "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka!   "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! I_icon_minipostPon Lis 28, 2011 1:52 pm

A ja po Moonlight'a. Smile
Właściwie, mogę też posłać w świat moją Clarę ;
http://www.howrse.pl/elevage/chevaux/cheval?id=718756
Powrót do góry Go down
annrem
Już coś wie
annrem


Liczba postów : 119
Dołączył : 17/08/2011

"Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! Empty
PisanieTemat: Re: "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka!   "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! I_icon_minipostPon Lis 28, 2011 1:53 pm

Ja bym poprosiła o Moonlight ~91~
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

"Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! Empty
PisanieTemat: Re: "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka!   "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! I_icon_minipostPon Lis 28, 2011 2:08 pm

Kolejki zaktualizowane Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Aki
Przyjaciel Zagrody
Aki


Nick w grze : Akira.
Liczba postów : 1998
Dołączył : 05/05/2011

"Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! Empty
PisanieTemat: Re: "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka!   "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! I_icon_minipostPon Lis 28, 2011 2:14 pm

Zgłaszam się po Korka "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! 2800097083 Jutro postarzę jedną andkę więc może być kolejny konik Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1947323
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

"Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! Empty
PisanieTemat: Re: "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka!   "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! I_icon_minipostPon Lis 28, 2011 2:22 pm

A ja zrobię Howrse na złość i nie zaliczę zadania
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

"Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! Empty
PisanieTemat: Re: "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka!   "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! I_icon_minipostPon Lis 28, 2011 2:25 pm

Lubelak napisał:
A ja zrobię Howrse na złość i nie zaliczę zadania
Też tak można Very Happy

mycha, dopisałam Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Ayashi
ZAGRODZIANIN
Ayashi


Nick w grze : Ayashi
Liczba postów : 1087
Dołączył : 13/08/2011

"Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! Empty
PisanieTemat: Re: "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka!   "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! I_icon_minipostPon Lis 28, 2011 2:43 pm

To może tak skromnie, to i ja bym się tutaj wcisnęła w kolejkę? Może po Clarę, skoro na razie nie ma na nią chętnych? Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5803
Frania26.
ZAGRODZIANIN
Frania26.


Nick w grze : Frania26.
Liczba postów : 407
Dołączył : 11/03/2011

"Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! Empty
PisanieTemat: Re: "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka!   "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! I_icon_minipostPon Lis 28, 2011 3:30 pm

to mnie dopiszcie po kimkolwiek Very Happy
Powrót do góry Go down
Frania26.
ZAGRODZIANIN
Frania26.


Nick w grze : Frania26.
Liczba postów : 407
Dołączył : 11/03/2011

"Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! Empty
PisanieTemat: Re: "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka!   "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! I_icon_minipostPon Lis 28, 2011 3:44 pm

aha ja mam konika - można go zapisać - może nawet z czasem będzie drugi
Powrót do góry Go down
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

"Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! Empty
PisanieTemat: Re: "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka!   "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! I_icon_minipostWto Lis 29, 2011 12:07 am

U mnie się to na pewno tak szybko nie pojawi, ale jakby co to ja bym chciała sobie pożyczyć Clarę, ponieważ ona jest najmłodsza.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
annie
Nowy
avatar


Nick w grze : annie
Liczba postów : 30
Dołączył : 17/04/2011

"Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! Empty
PisanieTemat: Re: "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka!   "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! I_icon_minipostWto Lis 29, 2011 12:12 am

hej Smile pisze się na któregokolwiek, chyba Clara ma najmniejszą kolejkę więc może być ona, sama postaram się doprowadzić Lilith albo Deadly Shadow do wymaganego stanu Smile
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

"Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! Empty
PisanieTemat: Re: "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka!   "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! I_icon_minipostWto Lis 29, 2011 12:35 am

Mnie możesz dopisać na Clarę. Byłabym wdzięczna. Smile
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

"Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! Empty
PisanieTemat: Re: "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka!   "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! I_icon_minipostWto Lis 29, 2011 12:56 am

Możesz dopisać czwartego - 40 lat
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Nicolette
Raczkujący
Nicolette


Liczba postów : 53
Dołączył : 07/11/2011

"Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! Empty
PisanieTemat: Re: "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka!   "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! I_icon_minipostWto Lis 29, 2011 1:29 am

To ja też proszę o wpisanie do kolejki ^^ Obojętne mi do którego byle by zadanie zaliczył.
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

"Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! Empty
PisanieTemat: Re: "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka!   "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! I_icon_minipostWto Lis 29, 2011 2:47 am

Frania26 napisał:
aha ja mam konika - można go zapisać - może nawet z czasem będzie drugi
Jeśli chcesz zaproponować konia do dyspozycji innych osób, wrzuć, proszę, link Smile

Nevarra, 40 lat dodany do spisu.

Kolejka zaktualizowana Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Frania26.
ZAGRODZIANIN
Frania26.


Nick w grze : Frania26.
Liczba postów : 407
Dołączył : 11/03/2011

"Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! Empty
PisanieTemat: Re: "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka!   "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! I_icon_minipostWto Lis 29, 2011 3:16 am

http://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=2813278

jak coś mogę dać CO ale jeśli tylko będzie potrzeba kupna to nie ma takiej potrzeby
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

"Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! Empty
PisanieTemat: Re: "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka!   "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! I_icon_minipostWto Lis 29, 2011 3:22 am

Frania26 napisał:
http://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=2813278

jak coś mogę dać CO ale jeśli tylko będzie potrzeba kupna to nie ma takiej potrzeby
Oczywiście, koniem nie trzeba się zajmować, wystarczy kupić, zaliczyć zadanie i wystawić na sprzedaż zarezerwowaną dla kolejnej osoby w kolejce Smile
Dodaję klaczkę do spisu, dziękuję.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

"Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! Empty
PisanieTemat: Re: "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka!   "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! I_icon_minipostWto Lis 29, 2011 3:38 am

Malto, w kolejce mogłabyś wcisnąć spację pomiędzy Sweet a Rabbit. Bo mój login to Sweet Rabbit a nie SweetRabbit. MOże istnieć też gracz bez spacjii cheers Plis "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! 1988476332
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

"Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! Empty
PisanieTemat: Re: "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka!   "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! I_icon_minipostWto Lis 29, 2011 3:40 am

Franiu, a niedługo Twoja Rożencja też będzie chyba mogła być. Ma mało umiejętności oraz 20 lat.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

"Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! Empty
PisanieTemat: Re: "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka!   "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! I_icon_minipostWto Lis 29, 2011 3:41 am

Sweet Rabbit napisał:
Malto, w kolejce mogłabyś wcisnąć spację pomiędzy Sweet a Rabbit. Bo mój login to Sweet Rabbit a nie SweetRabbit. MOże istnieć też gracz bez spacjii cheers Plis "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! 1988476332
Dzięki za zwrócenie uwagi, poprawione Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
eloite
Przyjaciel Zagrody
eloite


Liczba postów : 170
Dołączył : 05/08/2011

"Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! Empty
PisanieTemat: Re: "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka!   "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! I_icon_minipostWto Lis 29, 2011 4:07 am

Jeżeli można, chętnie ustawię się w kolejce do Korka.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=917152
Frania26.
ZAGRODZIANIN
Frania26.


Nick w grze : Frania26.
Liczba postów : 407
Dołączył : 11/03/2011

"Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! Empty
PisanieTemat: Re: "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka!   "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! I_icon_minipostWto Lis 29, 2011 4:15 am

10 lat - to mam innego konia co ma podobnie ale to ktoś by musiał wejść na współdzieleniu i go zrobić
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

"Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! Empty
PisanieTemat: Re: "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka!   "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! I_icon_minipostWto Lis 29, 2011 6:37 am

eloite napisał:
Jeżeli można, chętnie ustawię się w kolejce do Korka.
Dopisane, niemniej wciąż czekam na ewentualne uwagi od LadyArveny, czy akceptuje takie dysponowanie jej koniem i czy nie ma co do niego innych planów Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Gość
Gość
Anonymous



"Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! Empty
PisanieTemat: Re: "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka!   "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! I_icon_minipostWto Lis 29, 2011 7:17 am

Ja też-ApplePie
Z góry serdecznie dziękuję ; )
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

"Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! Empty
PisanieTemat: Re: "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka!   "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! I_icon_minipostWto Lis 29, 2011 7:20 am

ApplePie napisał:
Ja też-ApplePie
Z góry serdecznie dziękuję ; )
ApplePie, który emeryt Cię interesuje? Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Gość
Gość
Anonymous



"Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! Empty
PisanieTemat: Re: "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka!   "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! I_icon_minipostWto Lis 29, 2011 7:35 am

Malto napisał:
ApplePie napisał:
Ja też-ApplePie
Z góry serdecznie dziękuję ; )
ApplePie, który emeryt Cię interesuje? Wink

Może numer 5?: )
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



"Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! Empty
PisanieTemat: Re: "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka!   "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! I_icon_minipostWto Lis 29, 2011 9:31 am

Ja też chciałbym zgłosić sie do kolejki Very Happy Koń bez różnicy, który, oby był Very Happy
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

"Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! Empty
PisanieTemat: Re: "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka!   "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! I_icon_minipostWto Lis 29, 2011 12:48 pm

ApplePie, Anteek97, wpisałam Was pod piątkę Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Sponsored content





"Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! Empty
PisanieTemat: Re: "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka!   "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka! I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
"Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka!
Powrót do góry 
Strona 1 z 8Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Sprzedaż konia do dokonania 91: Kup konia powyżej 25 lat z umiejętnościami równymi 0.
» SZUKAM źrebaka do GP w wieku od urodzenia do 3 lat . ! PG minimalne to 728
» zad. nr 91 - kupno konia powyzej 25 roku zycia z 0 um.
» Trenuje konie do Grand Prix! Za 50.000equus!! Umiejętności konia bez chmurek, którego wytrenowałam wynoszą powyżej 1220 um.!
» Tak duże um. w tak młodym wieku

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: