Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Mikołajki :D

Go down 
+5
Farabolxd
Philipek
Pati...xd
hanka1998
Koniara
9 posters
AutorWiadomość
Koniara
Nowy
Koniara


Liczba postów : 31
Dołączył : 17/09/2011

Mikołajki :D Empty
PisanieTemat: Mikołajki :D   Mikołajki :D I_icon_minipostPon Gru 05, 2011 9:39 am

U was w szkole dzisiaj dawali prezenty czy dzisiaj ? u mnie dzisiaj kogo wylosowaliście ja miałam źle wylosowałam takiego chłopaka że szkoda słów Crying or Very sad ale z drugiej strony miałam fajnie bo mnie moja przyjaciółka wylosowała Very Happy a wy ??? co dostaliście Very Happy???
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Mikołajki :D Empty
PisanieTemat: Re: Mikołajki :D   Mikołajki :D I_icon_minipostPon Gru 05, 2011 9:48 am

Ja mam dopiero jutro, wylosowałam chłopaka, takiego, że masakra. Na szczęście, mnie wylosowała normalna osoba, a nie jakiś alien alien
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Koniara
Nowy
Koniara


Liczba postów : 31
Dołączył : 17/09/2011

Mikołajki :D Empty
PisanieTemat: Re: Mikołajki :D   Mikołajki :D I_icon_minipostPon Gru 05, 2011 9:53 am

Ja też takiego wylosowałam że .... takiego z ADHD......
Powrót do góry Go down
Pati...xd
Przyjaciel Zagrody
Pati...xd


Nick w grze : Pati...xd
Liczba postów : 4498
Dołączył : 01/08/2011

Mikołajki :D Empty
PisanieTemat: Re: Mikołajki :D   Mikołajki :D I_icon_minipostPon Gru 05, 2011 10:05 am

Ja wylosowałam dobra przyjaciółkę.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3288
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Mikołajki :D Empty
PisanieTemat: Re: Mikołajki :D   Mikołajki :D I_icon_minipostPon Gru 05, 2011 10:11 am

U mnie w szkole także odbywały się co roku takie losowania. Teraz jest wyjątek-idziemy do kina oraz kręgle. A na poczęstunek będzie soczek oraz pizza.

Ale dajemy sobie prezenty na Wigilię. Wylosowałam dobrą koleżankę. Dla mnie to obojętne kogo wylosuję,ważne żeby ten ktoś się cieszył z mojego podarunku. Smile
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Farabolxd
Już coś wie
Farabolxd


Nick w grze : Farabolxd
Liczba postów : 292
Dołączył : 03/12/2011

Mikołajki :D Empty
PisanieTemat: Re: Mikołajki :D   Mikołajki :D I_icon_minipostPon Gru 05, 2011 10:48 am

u mnie to zawsze po losowaniu się każdy wymieniał , żeby mieć swoich znajomych, ale w tym roku moja ukochana wychowawczyni stwierdziła, że nici z tego, i zapisała kto kogo wylosował , masakra xd .

trafiła mi się dziewczyna-alien, prawie największy mózg w klasie + no life , oczywiście fanka Zmierzchu, więc prezent nie będzie dużym problemem Wink
Powrót do góry Go down
Nicolette
Raczkujący
Nicolette


Liczba postów : 53
Dołączył : 07/11/2011

Mikołajki :D Empty
PisanieTemat: Re: Mikołajki :D   Mikołajki :D I_icon_minipostPon Gru 05, 2011 11:19 am

A my mamy tak porąbaną klasę że nie losujemy bo nie wiadomo co różnym osobom może odwalić. Jedziem jutro na łyżwy.
Co prawda przy mojej klasie czuję się jakbym już studiowała. Albo to oni powinni zacząć jeszcze raz od podstawówki.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Mikołajki :D Empty
PisanieTemat: Re: Mikołajki :D   Mikołajki :D I_icon_minipostPon Gru 05, 2011 11:22 am

U nas pojechaliśmy do kina, więc nie będzie narzekań, że ktoś dostał coś lepszego od innej osoby; )

W stajni natomiast losowaliśmy, i powiem, że fajnie mi się poszczęściło ; )
Powrót do góry Go down
Farabolxd
Już coś wie
Farabolxd


Nick w grze : Farabolxd
Liczba postów : 292
Dołączył : 03/12/2011

Mikołajki :D Empty
PisanieTemat: Re: Mikołajki :D   Mikołajki :D I_icon_minipostPon Gru 05, 2011 11:25 am

u nas w stajni raczej dostajemy piękne stroiki świąteczne od właścicieli, no i kupujemy prezenty komu tam chcemy Smile
Powrót do góry Go down
Mirelle
Już coś wie
Mirelle


Liczba postów : 199
Dołączył : 21/09/2011

Mikołajki :D Empty
PisanieTemat: Re: Mikołajki :D   Mikołajki :D I_icon_minipostWto Gru 06, 2011 6:52 am

Ech... mnie wylosował 'alien', który dał mi używanego pluszaka + czekoladę, a to wszystko wpakował w torebkę na alkohol. Przykro mi się zrobiło ; ( Ale przynajmniej chłopak, któremu ja kupiłam radio przenośne był zadowolony ^^ Na lekcji słuchał go.
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Mikołajki :D Empty
PisanieTemat: Re: Mikołajki :D   Mikołajki :D I_icon_minipostWto Gru 06, 2011 6:58 am

Ja dostałam gigantyczną torbę słodyczy! Będę gruba Crying or Very sad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Azarel
Nowy
Azarel


Liczba postów : 32
Dołączył : 31/10/2011

Mikołajki :D Empty
PisanieTemat: Re: Mikołajki :D   Mikołajki :D I_icon_minipostWto Gru 06, 2011 7:07 am

Hm.. ja wylosowałam chłopaka który dopiero przyszedł do naszej klasy.
Cóż, ale w każdym razie mikołajki mamy jutro a mnie nie będzie : ) A od rodziców dostałam nowe słuchawki ^w^
Powrót do góry Go down
Farabolxd
Już coś wie
Farabolxd


Nick w grze : Farabolxd
Liczba postów : 292
Dołączył : 03/12/2011

Mikołajki :D Empty
PisanieTemat: Re: Mikołajki :D   Mikołajki :D I_icon_minipostWto Gru 06, 2011 9:02 am

mnie także wylosował alien, boję się prezentu od niego xd .

hm, jeśli chodzi o prezenty od rodziców to dziś rano w moich glanach znalazłam pudło cukierków , a kilka dni temu byłam z mamą na zakupach, na prezent od taty pewnie poczekam jeszcze z tydzień , ale cóż , nie narzekam Very Happy
Powrót do góry Go down
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Mikołajki :D Empty
PisanieTemat: Re: Mikołajki :D   Mikołajki :D I_icon_minipostWto Gru 06, 2011 11:28 am

Ja wylosowałam takiego jednego chłopaka. Wszyscy sobie mówili, kogo mają, że aż pani zrobiła drugie losowanie. Nadal wszyscy sobie mówili, pani się wściekała, ale co miała zrobić? Mnie wylosowała jedna koleżanka i co chwila dzwoniła, co chcę. Smile Powiedziałam jej, żeby kupiła, co jej się spodoba. Dostałam zestaw z Rexony: żel pod prysznic, antyprespirant w sprayu i w kulce. Tych ostatnich dwóch raczej rzadko będę używać, bo mam kotka, który jest bardzo wrażliwy i denerwuje się czymś takim, znaczy wtedy teren.
Powrót do góry Go down
Farabolxd
Już coś wie
Farabolxd


Nick w grze : Farabolxd
Liczba postów : 292
Dołączył : 03/12/2011

Mikołajki :D Empty
PisanieTemat: Re: Mikołajki :D   Mikołajki :D I_icon_minipostWto Gru 06, 2011 11:41 am

zawsze tak było, jest i będzie, że minutę po losowaniu każdy wie kto ma kogo , to już tradycja xd
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Mikołajki :D Empty
PisanieTemat: Re: Mikołajki :D   Mikołajki :D I_icon_minipostSro Gru 07, 2011 8:04 am

Farabolxd napisał:
zawsze tak było, jest i będzie, że minutę po losowaniu każdy wie kto ma kogo , to już tradycja xd

Tak, to jest w klasowych Mikołajkach najfajniejsze Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Sponsored content





Mikołajki :D Empty
PisanieTemat: Re: Mikołajki :D   Mikołajki :D I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Mikołajki :D
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: