Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Diamenty - możliwe do zdobycia dzięki ofertom partnerów.

Go down 
+3
Nevarra
mustang_z_filmu
Malto
7 posters
AutorWiadomość
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Diamenty - możliwe do zdobycia dzięki ofertom partnerów. Empty
PisanieTemat: Diamenty - możliwe do zdobycia dzięki ofertom partnerów.   Diamenty - możliwe do zdobycia dzięki ofertom partnerów. I_icon_minipostSro Gru 07, 2011 3:40 am

Cytat :
Diamenty - 7 grudnia 2011

Możesz je zdobyć dzięki ofertom naszych partnerów.

Od dziś, w ofertach naszych partnerów pojawiać się będą propozycje umożliwiające zdobycie diamentów.

Dzięki temu, oferty będą bardziej różnorodne, a Ty będziesz mieć więcej szans na zdobycie dodatkowych diamentów w grze. Sprawdzaj oferty często, aby nie przegapić atrakcyjnych okazji.

Udanej gry życzy
Załoga Howrse
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
mustang_z_filmu
W skromnych progach Zagrody
mustang_z_filmu


Nick w grze : Aryana
Liczba postów : 345
Dołączył : 25/09/2011

Diamenty - możliwe do zdobycia dzięki ofertom partnerów. Empty
PisanieTemat: Re: Diamenty - możliwe do zdobycia dzięki ofertom partnerów.   Diamenty - możliwe do zdobycia dzięki ofertom partnerów. I_icon_minipostSro Gru 07, 2011 8:03 am

Skorzystacie z tego? Bo ja raczej nie Smile
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Diamenty - możliwe do zdobycia dzięki ofertom partnerów. Empty
PisanieTemat: Re: Diamenty - możliwe do zdobycia dzięki ofertom partnerów.   Diamenty - możliwe do zdobycia dzięki ofertom partnerów. I_icon_minipostSro Gru 07, 2011 10:36 am

Ja na pewno nie. jakoś nie mam zaufania.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Mirelle
Już coś wie
Mirelle


Liczba postów : 199
Dołączył : 21/09/2011

Diamenty - możliwe do zdobycia dzięki ofertom partnerów. Empty
PisanieTemat: Re: Diamenty - możliwe do zdobycia dzięki ofertom partnerów.   Diamenty - możliwe do zdobycia dzięki ofertom partnerów. I_icon_minipostCzw Gru 08, 2011 5:30 am

Ja na pewno z tego nie skorzystam.
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Diamenty - możliwe do zdobycia dzięki ofertom partnerów. Empty
PisanieTemat: Re: Diamenty - możliwe do zdobycia dzięki ofertom partnerów.   Diamenty - możliwe do zdobycia dzięki ofertom partnerów. I_icon_minipostPią Gru 09, 2011 6:12 am

I coś nowego:

Cytat :
Uwaga, uwaga, przybywa Ow z nowościami. (zaraz się przekonamy, czy dobrymi )

Wpierw nie nowość, ale przypomnienie: od niedawna diamenty można zdobyć dzięki ofertom partnerskim. Znajdziecie je na stronie Kuponów, na samym dole (jest tam ikonka diamentu).

Jeszcze dziś włączymy opcję zakupu diamentów w Sklepie. Będzie je można kupić za 25 000 Equus i tylko pod warunkiem, że macie 0 lub 1 diament w swoich zapasach. Diamenty pojawią się w sklepowej zakładce "Jedzenie" Sprzedaż potrwa do 12 grudnia, godziny 12:00.

Na stronach Ow i Kowelana pojawi się diamentowe UFO, także zapraszam do odwiedzin

I na koniec porada: jeśli macie rzadkie karty, które się Wam powtarzają, nie wymieniajcie ich na razie... ale zbierajcie diamenty! Na początku przyszłego tygodnia wprowadzimy pewną zmianę w zasadach wymian, która może się Wam spodobać Więcej informacji na ten temat już w przyszłym tygodniu!

Zaraz dodam te informacje w pierwszym poście.

Pozdrowienia,
Ow
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Diamenty - możliwe do zdobycia dzięki ofertom partnerów. Empty
PisanieTemat: Re: Diamenty - możliwe do zdobycia dzięki ofertom partnerów.   Diamenty - możliwe do zdobycia dzięki ofertom partnerów. I_icon_minipostPią Gru 09, 2011 6:21 am

Fajnie że napisali. A już miałam jutro powymieniać.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Luixza
Nowy
Luixza


Liczba postów : 26
Dołączył : 19/08/2011

Diamenty - możliwe do zdobycia dzięki ofertom partnerów. Empty
PisanieTemat: Re: Diamenty - możliwe do zdobycia dzięki ofertom partnerów.   Diamenty - możliwe do zdobycia dzięki ofertom partnerów. I_icon_minipostPią Gru 09, 2011 8:40 am

A ja Wam powiem, że Ci partnerzy to całkiem ciekawa rzecz! Nie trzeba się zbytnio wysilać tylko znaleźć dobrą ofertę, powpisywać do formularza dane (fajna zabawa przy wymyślaniu jest Very Happy) albo potwierdzić e-mail i już jest kilka diamentów w kieszeni. Do tej pory zarobiłam już koło 16 w taki sposób.
Zastanawiam się tylko, czy z jednej oferty można skorzystać kilka razy, oczywiście zmieniając dane...
Powrót do góry Go down
Sakti
Raczkujący
Sakti


Liczba postów : 66
Dołączył : 21/08/2011

Diamenty - możliwe do zdobycia dzięki ofertom partnerów. Empty
PisanieTemat: Re: Diamenty - możliwe do zdobycia dzięki ofertom partnerów.   Diamenty - możliwe do zdobycia dzięki ofertom partnerów. I_icon_minipostPon Gru 12, 2011 2:49 pm

Powiedz Luixza z której korzystałaś i dostałaś diamenty bo ja jedno zrobiłam na próbę i zero diamentów :/
Powrót do góry Go down
Anchie
Nowy
Anchie


Liczba postów : 10
Dołączył : 03/12/2011

Diamenty - możliwe do zdobycia dzięki ofertom partnerów. Empty
PisanieTemat: Re: Diamenty - możliwe do zdobycia dzięki ofertom partnerów.   Diamenty - możliwe do zdobycia dzięki ofertom partnerów. I_icon_minipostNie Gru 18, 2011 7:43 am

Ja często korzystam z tych ofert partnerów. Trzeba tylko pamiętać, żeby korzystać tylko z tych, przy których jest napisane "Bezpłatne"/ Zazwyczaj są to ankiety, albo np. musisz ściągnąć jakiś program albo zarejestrować się w jakiejś grze. Wszystkie które wymagają wysłania smsa od razu omijajcie szerokim łukiem, bo można się wpakować w dostawanie sms po 5 zł każdy.
Jeśli się chce skorzystać 2 razy z wypełnienia ankiety, to oprócz wpisania innych danych oczywiście, trzeba jeszcze to zrobić na innym komputerze, bo ten program zapamiętuje komputer i nie da ci zrobić tego po kilka razy na jednym.
Mam nadzieję, że pomogłam Smile
Powrót do góry Go down
http://www.diamond-dancer.deviantart.com
Sponsored content





Diamenty - możliwe do zdobycia dzięki ofertom partnerów. Empty
PisanieTemat: Re: Diamenty - możliwe do zdobycia dzięki ofertom partnerów.   Diamenty - możliwe do zdobycia dzięki ofertom partnerów. I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Diamenty - możliwe do zdobycia dzięki ofertom partnerów.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Neptun do zdobycia w Podróży towarzyszy
» Archiwum postow
» wejdź prosze
» Problem z Samouczkiem
» Jak to możliwe....

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum :: Archiwum aktualności :: Gra-
Skocz do: