Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Polska vs. Rosja

Go down 
+15
Herrouash
ZetkaEmka
Kotek~
LadyArvena
katty88888
playerxyz
hanka1998
mustang_z_filmu
florie
Malto
xkropkaxx
Nevarra
EveDallas
eloite
Linea2010
19 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość
Anonymous



Polska vs. Rosja Empty
PisanieTemat: Polska vs. Rosja   Polska vs. Rosja I_icon_minipostPią Gru 16, 2011 12:06 am

Co myślicie o Rosyjskich graczach, którzy pchają się na Polski server, włażą z butami na naszą grę, dokonują rewolucji, przejmują rynek? Tak jest coraz częściej. Nie tylko luzki, ale inne konie, zaczynają hodować Rosjanie. To nasza, gra, mają swój server i jeśli są u gości niech grzecznie się bawią. Nie, nie jestem rasistą, ale w niedługim czasie okaże się, że przejmą wszystkie hodowle na serverze POLSKIM. I będą windować ceny do bajońskich sum. Chce wprowadzić w życie akcję pod hasłem typu "Kupuje Polskie, bo dobre". Szukam osoby która wykona logo akcji. Ponad to osoby z tej właśnie organizacji dostaliby zniżki, na polskie konie. Zamierzam Utworzyć instytucję, w której zjednoczę wszystkie POLSKIE hodowle, jeśli na to się zgodzą, to może wywalczymy zniżki dla osób, nie kupujących nie wspierających rosyjskich graczy. Celem tej instytucji Zjednoczone Hodowle Polskie, będzie utrzymywanie rynku na jednakowym poziomie, bez konkurencji ze strony sowieckiej.

Powrót do góry Go down
Linea2010
ZAGRODZIANIN
Linea2010


Nick w grze : Linea2010
Liczba postów : 745
Dołączył : 31/10/2011

Polska vs. Rosja Empty
PisanieTemat: Re: Polska vs. Rosja   Polska vs. Rosja I_icon_minipostPią Gru 16, 2011 12:08 am

Ja uważam że to nie jest zbyt miłe, no ale w końcu polacy też przyłażą na inne serwery.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=358567
eloite
Przyjaciel Zagrody
eloite


Liczba postów : 170
Dołączył : 05/08/2011

Polska vs. Rosja Empty
PisanieTemat: Re: Polska vs. Rosja   Polska vs. Rosja I_icon_minipostPią Gru 16, 2011 12:15 am

Cel to jakiś ma, ale nie popadajmy w skrajności..

A już wklejanie tutaj skrajnych opinii Pana Cejrowskiego, który do moich idoli nie należy, przez sam fakt swojego ograniczenia, jest jak dla mnie grubym przegięciem.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=917152
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Polska vs. Rosja Empty
PisanieTemat: Re: Polska vs. Rosja   Polska vs. Rosja I_icon_minipostPią Gru 16, 2011 2:28 am

I w tej chwili mnie przytkało deczko, bo ja też z buciorami wpycham się na inne serwery, między innymi na niemiecki, angielski i francuski;]

Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Polska vs. Rosja Empty
PisanieTemat: Re: Polska vs. Rosja   Polska vs. Rosja I_icon_minipostPią Gru 16, 2011 3:32 am

Faktem jest że my też na innych serwerach gramy, nikt nam nie zabrania podbić tamtejszego świata i zmonopolizować rynku Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
xkropkaxx
Już coś wie
xkropkaxx


Liczba postów : 128
Dołączył : 14/12/2011

Polska vs. Rosja Empty
PisanieTemat: Re: Polska vs. Rosja   Polska vs. Rosja I_icon_minipostPią Gru 16, 2011 4:29 am

My też gramy na innych serwerach i nikt nam tego nie zabrania. To jest gra i każdy ma prawo grać.
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Polska vs. Rosja Empty
PisanieTemat: Re: Polska vs. Rosja   Polska vs. Rosja I_icon_minipostPią Gru 16, 2011 4:38 am

Filmików nie obejrzę - aktualnie siedzę w pracy, brak głośników.
Co do Twojej opinii na temat złych Rosjan, którzy pchają się z butami na polskie podwórko... nie podzielam tego zdania. To, że gra jest polskojęzyczna, nie znaczy, że tylko Polakom wolno brać w niej udział. Nigdzie nie jest określone, że jedynie nasi rodacy mają prawo zakładać konta i osiągać sukcesy. Internet to jedna wielka globalna wioska i nie da się uniknąć "obcych".
Poza tym jaką przewagę nad Polakami mają Rosjanie? Dlaczego zmonopolizują rynek? Wymyślili jakiś patent na sukces? Ktoś im ułatwia zadanie?
Nie wydaje mi się, ale jeśli tak jest, proszę, oświeć mnie.
Gra opiera się na rywalizacji (pomijając zabawę) i w tej rywalizacji każdy gracz ma równe szanse - nieważne, z jakiego kraju pochodzi.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Go??
Gość
Anonymous



Polska vs. Rosja Empty
PisanieTemat: Re: Polska vs. Rosja   Polska vs. Rosja I_icon_minipostPią Gru 16, 2011 6:33 am

No czy wy już rozum straciliście? Będziecie kupować konie od RUSKICH? A może pradziadek tego gościa najeżdżał Polskę? Godności nie macie czy co? Najlepiej już poddajmy im całą grę i płaćmy za ruskie konie do GP za 7 kuponików. A Polskie są wiele tańsze i polskie. Większa część Rosji żyje w biedzie, żeby brać udział w grze na nie swoim serwerze, pakować pieniądze w grę, trzeba je mieć. Ma je najczęściej ten kto trzyma z władzą. Fałszowanie wyborów w Rosji i podszywanie się pod demokrację, jest jak dla mnie gorzej demoralizujące niż mój protest. Nie sponsorujemy ubeka. Ten sam ubek był kiedyś w Polsce na rozkaz naszej kochanej Rosji.


Ostatnio zmieniony przez APX dnia Pią Gru 16, 2011 6:43 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
florie
Już coś wie
florie


Liczba postów : 121
Dołączył : 23/09/2011

Polska vs. Rosja Empty
PisanieTemat: Re: Polska vs. Rosja   Polska vs. Rosja I_icon_minipostPią Gru 16, 2011 6:39 am

Może się nie powinnam wtrącać...
ale to jest rasizm. Nikt nie odpowiada za swoich przodków, Polacy są skrzywdzeni przez historię, fakt. Ale teraz żyjemy w innych czasach, Rosjanie ( nie Ruscy, Ruski, takie coś jest krzywdzące ), Niemcy czy też inne kraje nie walczą z nami. Wiadomo, jakiś tam niesmak pozostał, ale czemu niewinni w większości ludzie mają odpowiadać za grzechy swoich dziadków? Zresztą, to tylko niewinna gra... I mamy godność, po co takie mocne słowa?
Co do Cejrowskiego ; sztuka i literatura to rzecz międzynarodowa. study Chociażby Mistrz i Małgorzata. Klasyczna powieść jest zła bo jest rosyjska?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Polska vs. Rosja Empty
PisanieTemat: Re: Polska vs. Rosja   Polska vs. Rosja I_icon_minipostPią Gru 16, 2011 6:49 am

Mistrz i Małgorzata opowiada o terrorze w Rosji i z tego co wiem jest tworzona na podstawie literatury niemieckiej. "Faust" konkretniej mówiąc. Przypominam, że autor zmarł na "zapalenie płuc" jak chyba każdy kto był wrogiem politycznym. I to jest naród? To bydło, które zarzyna własnych obywateli dla własnych interesów. Wielu uczonych zamordowano, bo byli nie wygodni dla władz. Dzisiejsze protesty, sam Putin pluje w oczy narodowi i drwi z protestów. Jest ponad całym motłochem, "nietykalny". Zastanówmy się, czy warto komuś takiemu pomagać? Lepiej siedzieć cicho i nic nie mówić, bo uznają nas za rasistów? Mamy się godzić na terror w ich własnym kraju? Zabijają setki swoich obywateli, skoro ja jestem rasistą, to kim jest pan Putin, że morduje własny lód?
Powrót do góry Go down
florie
Już coś wie
florie


Liczba postów : 121
Dołączył : 23/09/2011

Polska vs. Rosja Empty
PisanieTemat: Re: Polska vs. Rosja   Polska vs. Rosja I_icon_minipostPią Gru 16, 2011 7:10 am

Ale to właśnie tych obywateli ma zwalczać ta akcja, chyba że Putin gra na howrse. A na samym początku była mowa ogólnie o Rosjanach.
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Polska vs. Rosja Empty
PisanieTemat: Re: Polska vs. Rosja   Polska vs. Rosja I_icon_minipostPią Gru 16, 2011 7:20 am

W każdym narodzie zdarzają się dobrzy i źli. Nie ma co uogólniać. I o ile na przykład sama nie darzę sympatią Niemców, o tyle nie miałabym jakiegoś "ale", by w grze kupić konia od przedstawiciela tego narodu. Nękanie polityczne a gra w wirtualne rumaki to dwie całkiem odmienne sprawy. W tę kwestię nie należałoby wplatać polityki. I nie należałoby dzielić zwierzaków na polskie i rosyjskie. To tylko piksele, a czy ważne jest, przez kogo zostały przygotowane?
Powtarzam, Rosjanie mają takie samo prawo grać na polskim howrse, jak Polacy. I chwała im, jeśli umieją przygotować naprawdę dobre konie. Nie wiem, czy jest większy sens oburzać się na nich za to, że również biorą udział w hodowli luzytanów czy innych ras. A jeśli wywindują ceny pod niebiosa? Popyt sprowadzi ich na ziemię. Nikt nie kupi konia od zbyt pazernego hodowcy, jeśli inny da mu zwierzę za niższą kwotę. I nie ma znaczenia, z jakiego kraju pochodzi ten gracz.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
mustang_z_filmu
W skromnych progach Zagrody
mustang_z_filmu


Nick w grze : Aryana
Liczba postów : 345
Dołączył : 25/09/2011

Polska vs. Rosja Empty
PisanieTemat: Re: Polska vs. Rosja   Polska vs. Rosja I_icon_minipostPią Gru 16, 2011 7:20 am

florie napisał:
Nikt nie odpowiada za swoich przodków, Polacy są skrzywdzeni przez historię, fakt. Ale teraz żyjemy w innych czasach, Rosjanie ( nie Ruscy, Ruski, takie coś jest krzywdzące ), Niemcy czy też inne kraje nie walczą z nami. Wiadomo, jakiś tam niesmak pozostał, ale czemu niewinni w większości ludzie mają odpowiadać za grzechy swoich dziadków? Zresztą, to tylko niewinna gra... I mamy godność, po co takie mocne słowa?

Florie, tu się z Tobą zgadzam. Owszem, może mi żal trochę PSA, ale to jest gra, każdy tutaj ma prawo dążyć do czołówki, nawet jeśli to nie jest polak. A pamiętacie Starlighta? Kiedyś był najlepszym graczem, w czołówce. Teraz już takim nie jest. I Ruscy spadną w końcu Wink
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Polska vs. Rosja Empty
PisanieTemat: Re: Polska vs. Rosja   Polska vs. Rosja I_icon_minipostPią Gru 16, 2011 7:27 am

Jeden szczegół, który zwraca moją uwagę - prezentacje Rosjan napisane cyrylicą. Rozumiem, indywidualność, ale biorąc pod uwagę fakt, że grają na polskojęzycznej wersji, i większość graczy nie zna rosyjskiego, mogliby sklecić chociaż podstawowe informacje po polsku. Tak dla komfortu wszystkich użytkowników.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Polska vs. Rosja Empty
PisanieTemat: Re: Polska vs. Rosja   Polska vs. Rosja I_icon_minipostPią Gru 16, 2011 7:29 am

Przecież to tylko gra, a nie prawdziwy handel. Jedni Rosjanie są dobrzy, a inni źli. To tak samo, jakby o tobie jakiś Amerykanin z International powiedział "Nie kupujcie koni od APX, bo ona jest Polką, a Polacy to złodzieje". Miło by ci było? To co było na wojnie to przeszłośc, teraz są całkiem inne czasy i nie wszyscy Rosjanie są źli dla narodu. Tobie tez nikt nie zabrania sprzedac konia za 5-10 kuponów. Wiadomo, ż raczej nikt go nie kupi bez względu na rasę czy geny. To jest moje zdanie, można je krytykowac
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
eloite
Przyjaciel Zagrody
eloite


Liczba postów : 170
Dołączył : 05/08/2011

Polska vs. Rosja Empty
PisanieTemat: Re: Polska vs. Rosja   Polska vs. Rosja I_icon_minipostPią Gru 16, 2011 7:38 am

Myślę, że już wszystko co mogłabym powiedzieć napisały dziewczyny powyżej.
I choć zazwyczaj mam cięty język, to tym razem sobie podaruję.

To nie miejsce na wytykanie sobie różnic- ma ono służyć wspólnej przyjemności jaką jest rozgrywka.

A co do zbrodni jakich dopuszczali się swego czasu Rosjanie- radzę zapoznać się z historią Polaków- też mają się czym pochwalić.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=917152
florie
Już coś wie
florie


Liczba postów : 121
Dołączył : 23/09/2011

Polska vs. Rosja Empty
PisanieTemat: Re: Polska vs. Rosja   Polska vs. Rosja I_icon_minipostPią Gru 16, 2011 7:45 am

Dodam jeszcze, że w średniowieczu a potem podczas czasów nowożytnych nie istniał pacyfizm - każdy kraj palił, grabił i mordował. W mniejszym lub większym stopniu.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Polska vs. Rosja Empty
PisanieTemat: Re: Polska vs. Rosja   Polska vs. Rosja I_icon_minipostPią Gru 16, 2011 7:55 am

A co to ma do rzeczy,że to są RUSCY?No powiedz,co? Dlaczego Niemcy czy Ruscy mają płacić nam za to co zrobili ich pra,pra,pra,pra.....pra pra pra,pra,pra,prapra,pra,pra,prapra,pra,pra,prapra,pra,pra,prapra,pra,pra,prapra,pra,pra,prapra,pra,pra,prapra,pra,pra,prapra,pra,pra,prapra,pra,pra,pra dziadowie?
No może nie aż tacy pra,ale trochę od wojny minęło.
A przecież tak jak powiedziala hanka1998 ,,Amerykanin z International powiedział "Nie kupujcie koni od APX, bo ona jest Polką, a Polacy to złodzieje". Miło by ci było?"
to racja.Nie ,mówmy,że jak coś nie polskie to złe.!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Polska vs. Rosja Empty
PisanieTemat: Re: Polska vs. Rosja   Polska vs. Rosja I_icon_minipostPią Gru 16, 2011 9:16 am

Wypowiem się, jako w sumie główna zainteresowana (dla niewiedzących, należę do PSA - hodowli, która została właśnie przez Rosjan pokonana).

Nie, żebym coś miała do graczy z innych państw. Ale wiecie co mnie najbardziej wkurza? Ciągle psioczymy, że howrse próbuje wyciągać od nas pieniądze (wiecznie przecież mamy jakieś promocje, które wiążą się z wydawaniem kuponów - no a skądś je trzeba brać). A Rosjanie wpadli na nasz serwer, nie wiadomo skąd, wydali mnóstwo realnych pieniędzy na kupony i myślą, że są fajni.
Nie znam ich - może są fajni. Ale jako że byłam w centrum zainteresowania Rosjanami, wiem dokładnie ile potrafili wyblupować dziennie koni itp. Odnosiłam czasami wrażenie, że to nie są ludzie, tylko roboty.

Nie zazdroszczę im, wręcz współczuję. Wygląda bowiem na to, że nie mają życia prywatnego, za to mają dość pokaźnie grube portfele. Dla mnie gra miała być dodatkiem do życia, rodzajem oderwania się od szarej rzeczywistości (między innymi brzydkiej pogody Very Happy), a nie walką na noże o to, kto jest w stanie więcej koni dziennie zrobić.

Co do kupowania od nich koni: nie wiem, biję się z myślami. Ale pewnie będę wolała dać zarobić polskim graczom. A jeśli zmonopolizują polski serwer, po prostu odejdę z howrse.

Może uznacie, że przesadzam. Ale przecież każdy ma prawo do własnego zdania Smile
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Polska vs. Rosja Empty
PisanieTemat: Re: Polska vs. Rosja   Polska vs. Rosja I_icon_minipostPią Gru 16, 2011 9:31 am

dorcis wręcz przeciwnie,ich zachowanie jest po prostu odmienne.I szczerze? Może przez to,że oni są lepsi odnosimy wrażenie zazdrości,ale co mi tam.Ja ani od ruskich,ani od polaków kupować nic nie będę.Bo

,,Lepiej jest być na granicy,niż po czyjejś stronie" jak powiedział...no ktoś tam powiedział..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Polska vs. Rosja Empty
PisanieTemat: Re: Polska vs. Rosja   Polska vs. Rosja I_icon_minipostPią Gru 16, 2011 9:42 am

Pysia2762Pysia2762 napisał:
dorcis wręcz przeciwnie,ich zachowanie jest po prostu odmienne.I szczerze? Może przez to,że oni są lepsi odnosimy wrażenie zazdrości,ale co mi tam.

A czego im zazdrościć? Tego, że wygląda na to, że howrse jest ich całym życiem? Tu należy raczej współczuć ;D
To tylko gra, tylko świat wirtualny...
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Polska vs. Rosja Empty
PisanieTemat: Re: Polska vs. Rosja   Polska vs. Rosja I_icon_minipostPią Gru 16, 2011 9:45 am

dorcis, tak z ciekawości, o ile Rosjanie potrafią (potrafili) podnieść PG rasy w ciągu jednego dnia? I ilu ich jest w tej hodowli?
Pytam, bo co powiedziałam, to powiedziałam, zdania raczej nie zmienię, a luzytanami za bardzo się nie interesuję Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Go??
Gość
Anonymous



Polska vs. Rosja Empty
PisanieTemat: Re: Polska vs. Rosja   Polska vs. Rosja I_icon_minipostPią Gru 16, 2011 9:52 am

Malto napisał:
dorcis, tak z ciekawości, o ile Rosjanie potrafią (potrafili) podnieść PG rasy w ciągu jednego dnia? I ilu ich jest w tej hodowli?

Z tym PG to nie da się jednoznacznie odpowiedzieć, ponieważ na początku gdy mieli PG niższe, rosło ono szybciej. Więc każdego dnia wyglądało to całkowicie inaczej.
Co do ilości - nie problem dla nich było zrobienie 10, 12 czy więcej koni dziennie.
Co do liczby osób w hodowli. W tej chwili nie mam zielonego pojęcia, doszli ostatnio i Polacy do nich z tego co mi wiadomo. Generalnie jak zaczynali nas gonić, to co kilka dni pojawiał się nowy, więc w pewnym momencie się pogubiłam i nie miałam nawet ochoty ich liczyć, nic by to bowiem nie zmieniło. Wink W każdym razie w ich początkach hodowli było może z 6-8 osób.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Polska vs. Rosja Empty
PisanieTemat: Re: Polska vs. Rosja   Polska vs. Rosja I_icon_minipostPią Gru 16, 2011 10:00 am

Cytat :
Nie zazdroszczę im, wręcz współczuję. Wygląda bowiem na to, że nie mają życia prywatnego, za to mają dość pokaźnie grube portfele. Dla mnie gra miała być dodatkiem do życia, rodzajem oderwania się od szarej rzeczywistości (między innymi brzydkiej pogody Very Happy), a nie walką na noże o to, kto jest w stanie więcej koni dziennie zrobić.
neuromaniac też taka jest, ostatnio przystopowała. Mają grube portfele, zero chyba pracy, szkoły życia prywatnego bo codziennie coś robią w tych luzkach. Wedle przecieków każdy gracz robi 5 koni tygodniowo z kk i om, liczyłam kiedyś że mają 13 graczy w hodowli, po miesiącu wyszło mi, licząc pg +1.2, że za miesiąc osiągną pg około 900 a to już duży problem i dla innych ras, bo osiągną monopol. Poza tym PSA, pracowali rok blisko na to co mają, ci kupili od nich młode, zaczęli kryć i właściwie tak to przejęli be większych trudności poza czasem i finansami.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Polska vs. Rosja Empty
PisanieTemat: Re: Polska vs. Rosja   Polska vs. Rosja I_icon_minipostPią Gru 16, 2011 10:03 am

APX napisał:
neuromaniac też taka jest, ostatnio przystopowała. Mają grube portfele, zero chyba pracy, szkoły życia prywatnego bo codziennie coś robią w tych luzkach. Wedle przecieków każdy gracz robi 5 koni tygodniowo z kk i om, liczyłam kiedyś że mają 13 graczy w hodowli, po miesiącu wyszło mi, licząc pg +1.2, że za miesiąc osiągną pg około 900 a to już duży problem i dla innych ras, bo osiągną monopol. Poza tym PSA, pracowali rok blisko na to co mają, ci kupili od nich młode, zaczęli kryć i właściwie tak to przejęli be większych trudności poza czasem i finansami.

Mnie doszły słuchy, że norma to 6 koni i jest jeszcze jakieś ograniczenie czasowe, w jakim trzeba wyblupować konia Wink
PG 900 raczej nie osiągną z racji tego, że są teraz najlepszą rasą na serwerze i PG rośnie im najwolniej.
Niech się dobrze bawią, ja tam nie mam zamiaru brać udziału w walce z "robotami" Wink
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Polska vs. Rosja Empty
PisanieTemat: Re: Polska vs. Rosja   Polska vs. Rosja I_icon_minipostPią Gru 16, 2011 10:10 am

No tak, tylko jeśli konie zaczną zdobywać więcej gwiazdek, wyprą inne rasy tak jak kłusaki, nie trzeba już kłusaka na GP, wystarczy Luzek...
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Polska vs. Rosja Empty
PisanieTemat: Re: Polska vs. Rosja   Polska vs. Rosja I_icon_minipostPią Gru 16, 2011 10:27 am

Cytat :
Mają grube portfele, zero chyba pracy, szkoły życia prywatnego bo codziennie coś robią w tych luzkach.
Oj, APX zazdrość zaczyna przez ciebie przemawiać Razz
A tak na serio - kogo by nie kusiło zmonopolizować rynku, jeśli spałby na kasie? Mam czas, mam kasę to co szkodzi pograć i się wybić?
Czy zajęcie dalszego miejsca na GP to aż tak poważna strata? Konie poniżej 10 miejsca są uśmiercane czy jak?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
mustang_z_filmu
W skromnych progach Zagrody
mustang_z_filmu


Nick w grze : Aryana
Liczba postów : 345
Dołączył : 25/09/2011

Polska vs. Rosja Empty
PisanieTemat: Re: Polska vs. Rosja   Polska vs. Rosja I_icon_minipostPią Gru 16, 2011 10:32 am

A może oni napisali jakieś boty? Np, jest taki program do kopiowania ruchów myszką.... Tak się tylko śmieję. Niedługo się wykruszą Wink
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Polska vs. Rosja Empty
PisanieTemat: Re: Polska vs. Rosja   Polska vs. Rosja I_icon_minipostPią Gru 16, 2011 10:38 am

Nikt ich nie wie XD To Ruscy! Ale Polak zawsze najlepszy Very Happy Twisted Evil
Powrót do góry Go down
mustang_z_filmu
W skromnych progach Zagrody
mustang_z_filmu


Nick w grze : Aryana
Liczba postów : 345
Dołączył : 25/09/2011

Polska vs. Rosja Empty
PisanieTemat: Re: Polska vs. Rosja   Polska vs. Rosja I_icon_minipostPią Gru 16, 2011 10:41 am

Na polaka nie ma cwaniaka, to fakt. Ale większość Rosjan jest ok, zależy na jakiego się trafi Wink.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Polska vs. Rosja Empty
PisanieTemat: Re: Polska vs. Rosja   Polska vs. Rosja I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Polska vs. Rosja
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Offtop, czyli luźne pogawędki
» Polska, rok 2061
» Polska Czarna Perła
» Polska rasa na Howrse!
» GRA - nowości z ZJ i CP (wersja polska)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: