Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Karty na CR po raz drugi

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Karty na CR po raz drugi Empty
PisanieTemat: Karty na CR po raz drugi   Karty na CR po raz drugi I_icon_minipostSro Gru 21, 2011 5:06 am

No tak, karty są...tylko prosze spojrzeć na francuską promocją:
Cytat :
Des cartes à gratter au Marché Noir - 21 décembre 2011
Jusqu'au vendredi 23 décembre, il vous est possible d'acheter des cartes à gratter au Marché Noir.

Jusqu'au vendredi 23 décembre 23h59 (heure française), vous pouvez acheter des cartes à gratter avec des pass au Marché Noir. Vous recevez 5 cartes pour un pass.

Afin de répondre davantage à vos attentes, nous avons adapté la répartition des cartes par rapport à l'animation précédente.

Dans ces 5 cartes :
- 3 sont des cartes de bronze
- 1 carte argent
- 1 carte or ou diamant
Il est plus probable de trouver une carte Or qu'une carte Diamant, mais il est plus facile de trouver une carte Diamant par rapport à la dernière fois. Il faut cependant avoir de la chance.

Bon grattage !
.
Mówiąc wprost dostaje się 3 brązowe, 1 srebrną i jedną, która jest diamentowa albo złota.
A w Polskim Howrse?
Cytat :
Każdy zestaw zawiera 5 losowych kart:
- 3 karty brązowe
- 2 karty o mniejszej dostępności
No cóż... Ale ja nie marudzę. Choć jednakże troszkę szkoda, bo tam łatwiej dostać diamentową/złota... Nie wiem, jak jest na interze, nie chce mi się sprawdzac ;]
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Oresama
Już coś wie
Oresama


Nick w grze : Oresama
Liczba postów : 166
Dołączył : 23/09/2011

Karty na CR po raz drugi Empty
PisanieTemat: Re: Karty na CR po raz drugi   Karty na CR po raz drugi I_icon_minipostSro Gru 21, 2011 7:48 am

Ja dostałam 3 brązowe, srebrną i diamentową, niestety nieskończona lira apolla, eh ^^
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1092626
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Karty na CR po raz drugi Empty
PisanieTemat: Re: Karty na CR po raz drugi   Karty na CR po raz drugi I_icon_minipostSro Gru 21, 2011 7:50 am

Yavi napisał:
Ja dostałam 3 brązowe, srebrną i diamentową, niestety nieskończona lira apolla, eh ^^
Zawsze możesz nią zwiększyć cenę dowolnego konika. Smile
Powrót do góry Go down
Guzik
Przyjaciel Zagrody
Guzik


Nick w grze : guzikova :D
Liczba postów : 838
Dołączył : 13/12/2011

Karty na CR po raz drugi Empty
PisanieTemat: Re: Karty na CR po raz drugi   Karty na CR po raz drugi I_icon_minipostSro Gru 21, 2011 7:52 am

Ja dzisiaj robiłam oferty partnerów i kupiłam zestawy. 3 brązowe, srebrna i złota. Za każdym razem. Ale potem wymieniłam karty za diamenty, bo były kolekcjonerskie i dostałam 50 000 Equus i Objęcia Smile A później wymieniłam inną złotą i drugie Objęcia Smile
No i mam jedne, bo jedne dałam konikowi ^^.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=147468
katty88888
Przyjaciel Zagrody
katty88888


Nick w grze : katty88888
Liczba postów : 469
Dołączył : 04/12/2011

Karty na CR po raz drugi Empty
PisanieTemat: Re: Karty na CR po raz drugi   Karty na CR po raz drugi I_icon_minipostSro Gru 21, 2011 11:16 am

skusiłam się i oto efekty :
1x złota - 50 tyś ^^
1x srebrna - promień heliosa - kuponik się zwrócił tak jakby
3x brązowa - confetti (powtrórka), 4 pingwinki i jakaś kolekcjonerska (też powtórka) chyba bałwan

ale chyba się Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Karty na CR po raz drugi Empty
PisanieTemat: Re: Karty na CR po raz drugi   Karty na CR po raz drugi I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Karty na CR po raz drugi
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL]
» Karty
» Karty na PL
» INT Karty?
» [spoiler]Karty !

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum :: Archiwum aktualności :: Gra-
Skocz do: