Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Ktoś gra na INT? - oferta :)

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
koszolak
Już coś wie
koszolak


Liczba postów : 113
Dołączył : 17/10/2011

Ktoś gra na INT? - oferta :)  Empty
PisanieTemat: Ktoś gra na INT? - oferta :)    Ktoś gra na INT? - oferta :)  I_icon_minipostPią Gru 23, 2011 6:13 pm

Wiem, że niektórzy z was grają na serwerze INTERNATIONAL całkiem na poważnie (nawet poważniej niż u nas Razz) i zależy im na rozwijaniu hodowli. Mam do oddania (oczywiście na serwerze INT) jeden kupon i parę drobiazgów z czarnego rynku:
- Helios' Ray x 2
- Poseidon's Horseshoes x 2
- Daphne's Laurels x 2
- Black Orchid x 1
- Water of Youth x 1
- Piece of Cloud x 1
- Seahorse x 1
- Golden Spurs x 1
- Fertility Wand x 1
Przepraszam za nazwy, przekopiowałam je i nie bardzo chce mi się zmieniać.
Konto kiedyś założyła moja siostra, ale nigdy nie grała na nim. Ja czasem wchodzę jak się coś dzieje i całkiem niedawno stuknęła nam pięćdziesiątka, stąd kupon Wink Jakby coś się komuś przydało to chętnie odstąpię wszystko z powyższej listy. Mogę też poratować punktem dorastania, ale to tyle na ile pozwolą mi limity wysyłania prezentów.
Login siostry: skawicha

Możecie pisać tutaj Smile czasem nie zauważam wiadomości prywatnych.


Ostatnio zmieniony przez koszolak dnia Sob Gru 24, 2011 1:38 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Ktoś gra na INT? - oferta :)  Empty
PisanieTemat: Re: Ktoś gra na INT? - oferta :)    Ktoś gra na INT? - oferta :)  I_icon_minipostSob Gru 24, 2011 12:57 am

Ja gram na INT. Mój nick to NiCiA. Byłabym zainteresowana Różdżką Płodności oraz kuponem. Smile
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
koszolak
Już coś wie
koszolak


Liczba postów : 113
Dołączył : 17/10/2011

Ktoś gra na INT? - oferta :)  Empty
PisanieTemat: Re: Ktoś gra na INT? - oferta :)    Ktoś gra na INT? - oferta :)  I_icon_minipostSob Gru 24, 2011 1:37 am

Różdżka czeka na wymianach, a co do kuponu to musiałabyś wystawić konia dla gracza: skawicha

W zasadzie pozostałe przedmioty są mało użyteczne, ale może akurat coś komuś się przyda.
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Ktoś gra na INT? - oferta :)  Empty
PisanieTemat: Re: Ktoś gra na INT? - oferta :)    Ktoś gra na INT? - oferta :)  I_icon_minipostSob Gru 24, 2011 5:41 am

Dzięki wielkie. Zaraz odbiorę Różdżkę i wystawiam konia na zarezerwowanej.
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Sponsored content





Ktoś gra na INT? - oferta :)  Empty
PisanieTemat: Re: Ktoś gra na INT? - oferta :)    Ktoś gra na INT? - oferta :)  I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Ktoś gra na INT? - oferta :)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Szukam KF .! Bardzo dobra oferta .!
» Oferta krycia :)
» Oferta krycia :)
» Sitter - oferta inna niż wszystkie
» WAŻNE!Oferta promocyjna UFO-wyjaśnienie!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: