Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Nasza forumowa filmoteka

Go down 
+5
Asiaa.
Nicolette
Sweet Rabbit
Guzik
Sakura
9 posters
AutorWiadomość
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Nasza forumowa filmoteka Empty
PisanieTemat: Nasza forumowa filmoteka   Nasza forumowa filmoteka I_icon_minipostSob Gru 24, 2011 1:59 pm

Założyłam ten wątek, abyśmy wszyscy mogli podzielić się tytułami filmów, które uwielbiamy, często do nich wracamy, które w jakiś sposób nas zachwyciły i chcielibyśmy podzielić się nimi z innymi Smile. Bardzo proszę, podawajcie tytuły swoich ulubionych filmów Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Guzik
Przyjaciel Zagrody
Guzik


Nick w grze : guzikova :D
Liczba postów : 838
Dołączył : 13/12/2011

Nasza forumowa filmoteka Empty
PisanieTemat: Re: Nasza forumowa filmoteka   Nasza forumowa filmoteka I_icon_minipostSob Gru 24, 2011 2:05 pm

Ja bardzo lubię film "Alicja w Krainie Czarów" z Johnym Deepem i "Ostatnia Piosenka" z Miley Cyrus. Film 1 ze względu na swoją prostotę bardzo mi się spodobał a film 2 bardzo mną poruszył... Pomimo tego, że nie lubię Miley film według mnie warty obejrzenia! Słyszałam też, że "Woda dla słoni" jest fajna, ale nie miałam okazji obejrzeć Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=147468
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Nasza forumowa filmoteka Empty
PisanieTemat: Re: Nasza forumowa filmoteka   Nasza forumowa filmoteka I_icon_minipostSob Gru 24, 2011 2:09 pm

Moim najświeższym nabytkiem jest film "Co gryzie Gilberta Grape'a". Obejrzałam ostatnio całą serię Piratów z Karaibów i zaczęłam zastanawiać się nad starym filmem, który oglądałam lata temu, a który zachwycił mnie nie tylko fabułą, ale i doskonałą rolą Johnny'ego Depp'a, który zagrał w nim tytułowego Gilberta. W tym filmie Gilbert, wraz z dwiema siostrami musiał zrezygnować ze swojego życia, aby zająć się otyłą matką, załamaną po stracie męża, a także młodszym, upośledzonym umysłowo bratem, którego zagrał młody Leonardo DiCaprio. Film porusza zwykłe problemy zwykłych ludzi, pokazuje ciężar doświadczeń i granice wytrzymałości ludzkiej psychiki, która nie jest w stanie udźwignąć zbyt wiele.

Zamieszczam link do I części tego filmu na YouTube:

https://www.youtube.com/watch?v=Sy0vGwMn0jI

Film nie należy do łatwych, prostych i przyjemnych. Żaden dramat, czy pokazany na ekranie czy rozgrywający się w realnym życiu nie jest łatwy i nie znajdziemy tu żadnych fajerwerków, tylko czystą prawdę.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Gość
Gość
Anonymous



Nasza forumowa filmoteka Empty
PisanieTemat: Re: Nasza forumowa filmoteka   Nasza forumowa filmoteka I_icon_minipostSob Gru 24, 2011 2:19 pm

Jak dla mnie najlepszym filmem jest Powrót do przyszłości.
Najchętniej oglądałabym dzień w dzień całą trylogie ; )
Powrót do góry Go down
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Nasza forumowa filmoteka Empty
PisanieTemat: Re: Nasza forumowa filmoteka   Nasza forumowa filmoteka I_icon_minipostSob Gru 24, 2011 2:34 pm

Hmm... Ja z 'filmów' mam tylko takie animowane, bardzo spodobały mi się:
* Happy Feet: Tupot małych stóp
* Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów [byłam w kinie ^.^]
* Safari 3D [jak motylek latał nad nami w kinie]

no i to tyle. oczywiście mam też inne, ale nie chce mi się wymieniać >.<
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Nicolette
Raczkujący
Nicolette


Liczba postów : 53
Dołączył : 07/11/2011

Nasza forumowa filmoteka Empty
PisanieTemat: Re: Nasza forumowa filmoteka   Nasza forumowa filmoteka I_icon_minipostNie Gru 25, 2011 3:03 am

Ugh. No dobra. Ja przepadam za Kodem daVinci i kontynuacjami ^^ Plus wyścig z czasem-też niezły,Titanic oczywiście,Milczenie Owiec... uwielbiam. Mam słabość do Thillerów acz na mojej półce znajduje się też poczciwe dobre fantasy. Tj. Władca pierścieni,Harry Potter. Nie toleruję Zmierzchu,bo kłóci się z wszystkimi zasadami dotyczącymi wampirów. Wampiry się nie rozmnażają...
Powrót do góry Go down
Asiaa.
Przyjaciel Zagrody
Asiaa.


Nick w grze : Veaphilus
Liczba postów : 1399
Dołączył : 11/12/2011

Nasza forumowa filmoteka Empty
PisanieTemat: Re: Nasza forumowa filmoteka   Nasza forumowa filmoteka I_icon_minipostNie Gru 25, 2011 3:46 am

Ja nawet nie czytałam zmierzchu choć o wampirach wszystko czytam.Okładka mnie odrzuciła.
Uwielbiam wszystkie filmy,horrory (np.paranormal activit,nie wiem dlaczego ale zasypiam w środku filmu i nigdy go nie kończe).Lub też Kevin sam w domu-jak dla mnie Nasza forumowa filmoteka 1988476332 oglądam ten film co wigilie/1 dzień świąt i nigdy mi się nie nudzi xD
Powrót do góry Go down
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Nasza forumowa filmoteka Empty
PisanieTemat: Re: Nasza forumowa filmoteka   Nasza forumowa filmoteka I_icon_minipostNie Gru 25, 2011 4:01 am

Jeżeli chodzi o fantasy, mój facet zaczął podawać mi coraz większe porcje tego gatunku filmów Wink. Ja z kolei nauczyłam oglądać go filmy trudne w przekładzie, psychologiczne, społeczne, obyczajowe. "Co gryzie Gilberta Grape'a" jest jednym z tych filmów, które zachwyciły mnie trudną fabułą, ale i faktem, że jest to film naprawdę życiowy, niczego nie przekolorowuje (co najdziwniejsze, mam trochę podobną sytuację domową do tytułowego Gilberta i wcale mnie to nie cieszy).

Z innych filmów:

-Milczenie Owiec (fantastyczna kreacja Anthony'ego Hopkinsa Very Happy)
-Efekt Motyla - 3 razy musiałam obejrzeć ten film, żeby móc względnie go zrozumieć. Przeskoki w czasie i pogmatwana fabuła wcale tego nie ułatwiały.
-Geneza Planety Małp - po obejrzeniu tego filmu zaczęłam zastanawiać się, czy w podobny sposób powstała nasza obecna cywilizacja. Najbardziej podoba mi się postać niesamowicie inteligentnej małpy, Cezara, która stworzyła plan wyzwolenia małp i wszelkiego rodzaju zwierząt spod jarzma ludzkiego. Jakiż bliski jest mi ten buntowniczy wzrok Cezara...
Forest Gump - o tym, jak dorosły mężczyzna o umyśle dziecka i inteligencji poniżej normy osiąga znacznie więcej, niż przeciętny, inteligentny człowiek. A jak kocha... niejedna osoba tego nie potrafi...
-Piraci z Karaibów - to chyba znają wszyscy. Największym (i może jedynym) atutem tego filmu jest postać Jacka Sparrowa, zagrana przez aktora tysiąca ról, Johnny'ego Deppa Wink

c.d.n. Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
bibi666689
Raczkujący
bibi666689


Liczba postów : 91
Dołączył : 31/12/2011

Nasza forumowa filmoteka Empty
PisanieTemat: Re: Nasza forumowa filmoteka   Nasza forumowa filmoteka I_icon_minipostSob Gru 31, 2011 4:55 pm

- Koszmar z ulicy wiązów(wszystkie cz.)
- Czerwone pantofelki
- Piła (wszystkie cz. naj jest 8, 2 i 4)
- 13 duchów
- Piraci z Karaibów
- Labirynt Fauna
- Sierociniec
Powrót do góry Go down
Pati...xd
Przyjaciel Zagrody
Pati...xd


Nick w grze : Pati...xd
Liczba postów : 4498
Dołączył : 01/08/2011

Nasza forumowa filmoteka Empty
PisanieTemat: Re: Nasza forumowa filmoteka   Nasza forumowa filmoteka I_icon_minipostNie Sty 01, 2012 7:47 am

To teraz Ja:
Ogólnie o gatunki to ja lubię trzy gatunki: przygodowy, fantasty i sensacyjny.

-Piraci z Karaibów - super to jest (najbardziej lubię "Klątwa Czarnej Perły"). Moje ulubiona postacią jest oczywiście Jack Sparrow (te jego teksty, negocjacje, miny oraz te jego gesty, sposób chodzenia i biegania). Przez ten film polubiłam Johnny'ego Deppa za rolę Sparrowa. Smile
-Harry Potter - najbardziej lubię część 7, ale książka i tak lepsza
-Władca Pierścieni - ja to chyba ostatnio oglądałam z jakieś 3 lata temu i większość zapomniałam i bardzo chce przeczytać książkę, ale co chwile w bibliotece ktoś wypożycza, a mama nie chce mi kupić.
-Epoka Lodowcowa 1-3 - najbardziej lubię tą wiewiórkę, która ma ten orzeszek.
-Kot w Butach - wczoraj (31.12) o 22.00 oglądałam (z napisami) w kompie z koleżankami i nawet fajne jest
-Król Lew - bajka mojego dzieciństwa

jak coś mi się jeszcze przypomni to napiszę


Ostatnio zmieniony przez Pati...xd dnia Nie Sty 01, 2012 10:22 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3288
bibi666689
Raczkujący
bibi666689


Liczba postów : 91
Dołączył : 31/12/2011

Nasza forumowa filmoteka Empty
PisanieTemat: Re: Nasza forumowa filmoteka   Nasza forumowa filmoteka I_icon_minipostNie Sty 01, 2012 9:48 am

Zapomniałam o Sali Samobójców i Eragonie
Powrót do góry Go down
Sabula
Przyjaciel Zagrody
Sabula


Liczba postów : 1203
Dołączył : 08/08/2011

Nasza forumowa filmoteka Empty
PisanieTemat: Re: Nasza forumowa filmoteka   Nasza forumowa filmoteka I_icon_minipostSob Sty 07, 2012 12:40 pm

Hmm lubię oglądać filmy, mogę wam podać pare tytułów które lubię/ ostatnio ogladałam Wink
-Chalet Girl
-Sala Samobójców
-Black Swan
-The Runaways
-Pan od muzyki
-Lotr
-Miss Agent
-Xmen first class
-Spidermen

Jak coś macie do polecenia to napiszcie, bo mi się nudzi i coś bym oglądneła ; )
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Nasza forumowa filmoteka Empty
PisanieTemat: Re: Nasza forumowa filmoteka   Nasza forumowa filmoteka I_icon_minipostSob Sty 07, 2012 12:46 pm

No to takie, które jakoś mnie wciągnęły:
Sala samobójców
Step up- wszystkie części
Wytańczyc marzenia
Pan od muzyki
Avatar
Titanic
Piraci z Karaibów- wszystkie części
Harry Potter- wszystkie części
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Sponsored content





Nasza forumowa filmoteka Empty
PisanieTemat: Re: Nasza forumowa filmoteka   Nasza forumowa filmoteka I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Nasza forumowa filmoteka
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Nasza CzekoBoom?
» Składanka forumowa
» Forumowa historia
» Tutaj wykorzystują naszą naiwność i nieuwagę
» www.hodowla2.webplus.net.pl gra forumowa PBF! ! !

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: