Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Muśnięcie Filotes

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Kuciap
Już coś wie
Kuciap


Liczba postów : 141
Dołączył : 22/08/2011

Muśnięcie Filotes Empty
PisanieTemat: Muśnięcie Filotes   Muśnięcie Filotes I_icon_minipostPon Gru 26, 2011 5:42 pm

Czy Muśnięcie Filotes można dać konikom kilka razy i tak samo można wtedy głaskać kilkukrotnie (więcej niż dwa)? Bo tak patrzę po swoich i...

Muśnięcie Filotes 37367172

Czterem z nich dałem już Muśnięcie kilka dni temu (młodym osiołkom), ale inaczej niż przy innych przedmiotach, tu pokazuje mi, że mogę znów wybrać te same, co już im dałem... no i zgłupiałem troszkę ^^ A nie chciałbym ryzykować testując, bo niepotrzebne im więcej niż jedno, szkoda Muśnięć Wink
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Muśnięcie Filotes Empty
PisanieTemat: Re: Muśnięcie Filotes   Muśnięcie Filotes I_icon_minipostWto Gru 27, 2011 4:20 am

Gdy dasz jeszcze jedno MF, stracisz tamto wcześniejsze:
Muśnięcie Filotes Przechwytywaniezz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Kuciap
Już coś wie
Kuciap


Liczba postów : 141
Dołączył : 22/08/2011

Muśnięcie Filotes Empty
PisanieTemat: Re: Muśnięcie Filotes   Muśnięcie Filotes I_icon_minipostWto Gru 27, 2011 7:26 am

Acha, czyli tak bez sensu trochę - bo po co wymieniać jedno na drugie takie samo. Nie mogli po prostu zrobić jak z innymi, że konie już posiadające MF nie są wyświetlane? ... Razz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Muśnięcie Filotes Empty
PisanieTemat: Re: Muśnięcie Filotes   Muśnięcie Filotes I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Muśnięcie Filotes
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Zestaw Filotes?
» Zestaw Filotes
» Sprzedam siedem Muśnięć Filotes, najlepiej za Equus!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: