Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Wymiany kont ???

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
katty88888
Przyjaciel Zagrody
katty88888


Nick w grze : katty88888
Liczba postów : 469
Dołączył : 04/12/2011

Wymiany kont ??? Empty
PisanieTemat: Wymiany kont ???   Wymiany kont ??? I_icon_minipostCzw Gru 29, 2011 4:43 am

Ostatnio na ogłoszeniach w grze pojawiło się mnóstwo ofert, wymiany i sprzedaży kont, zawsze wydawało mi się można mieć tylko jedno konto a więc, jeśli ktoś takie sprzedaje to musi mieć dwa - prawda ???
I tu moje pytanie, czy jest to w jakiś sposób karalne - czy za taką ofertę można zostać ukaranym w jakiś sposób ??

i druga kwestia - wymiany kont, niedawno jakiś gracz napisał do mnie wiadomość z propozycja wymiany konta
Cytat :
wymienisz się kontem?

i chciałam zapytać czy takie wymiany kontem, są karalne, w sumie to nie ma w tym nic złego - bo tacy ludzie jak chcą to niech się wymieniają ja bym nie oddała mojego konta za dużo pracy w nie włożyłam ale wracając do tematu,
to bardzo mnie ciekawi co wy o tym myślicie, ale także jak zapatruje się na to moderacja gry i sama Ow (kusi mnie żeby dodać taki wątek w grze )


Ostatnio zmieniony przez katty88888 dnia Czw Gru 29, 2011 7:27 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Wymiany kont ??? Empty
PisanieTemat: Re: Wymiany kont ???   Wymiany kont ??? I_icon_minipostCzw Gru 29, 2011 6:25 am

Gdzie tak napisała?
Powrót do góry Go down
katty88888
Przyjaciel Zagrody
katty88888


Nick w grze : katty88888
Liczba postów : 469
Dołączył : 04/12/2011

Wymiany kont ??? Empty
PisanieTemat: Re: Wymiany kont ???   Wymiany kont ??? I_icon_minipostCzw Gru 29, 2011 6:36 am

prywatną wiadomością - ale mnóstwo jest też takich propozycji na ogłoszeniach
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Wymiany kont ??? Empty
PisanieTemat: Re: Wymiany kont ???   Wymiany kont ??? I_icon_minipostCzw Gru 29, 2011 6:51 am

Na pewno to OW?
Powrót do góry Go down
katty88888
Przyjaciel Zagrody
katty88888


Nick w grze : katty88888
Liczba postów : 469
Dołączył : 04/12/2011

Wymiany kont ??? Empty
PisanieTemat: Re: Wymiany kont ???   Wymiany kont ??? I_icon_minipostCzw Gru 29, 2011 7:28 am

sorry, nie bardzo rozumiem
Powrót do góry Go down
amorkowa
ZAGRODZIANIN
amorkowa


Nick w grze : amorkowa
Liczba postów : 2307
Dołączył : 02/04/2011

Wymiany kont ??? Empty
PisanieTemat: Re: Wymiany kont ???   Wymiany kont ??? I_icon_minipostSob Gru 31, 2011 7:47 pm

APX, zle zrozumialas Smile
Chodzi tutaj o to, co sadza o tym moderatorzy i Ow. Otoz na pewno nie sa zachwyceni.
Jak np. sprzedasz komus konto i tamten gracz nie usunie swojego, automatycznie ma multi. Wtedy system wylapie i skasuja jedno, w najgorszym wypadku oba konta.
Nie wiem jak to jest kiedy wymienia sie kontem. Mysle ze tez system wylapie, bo na podstawie IP i historii zauwaza, ze na jedym adresie IP logowano sie na dwa konta, mimo, ze kiedy skonczono na jednym, zaczeto na drugim. W skrocie: masz jedno konto, przerzucasz sie na drugie, ktore nalezalo do kogos innego. I w tym momencie w chwili 'przerzutu' masz multi - bo masz 2 konta. Moze sie uda i nie wychwyca, ale lepiej nie ryzykowac.
Nie wiem, czy zrozumiesz moje wypociny, ale dobra Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2562520
katty88888
Przyjaciel Zagrody
katty88888


Nick w grze : katty88888
Liczba postów : 469
Dołączył : 04/12/2011

Wymiany kont ??? Empty
PisanieTemat: Re: Wymiany kont ???   Wymiany kont ??? I_icon_minipostNie Sty 01, 2012 6:25 am

o to dokładnie chodziło ;D ale jak sb przeczytałam to co napisałam - to faktycznie nie było to zrozumiałe, więc się nie dziwię
interesowało mnie tylko czy sama propozycja jest karalna, bo wiem że w przypadku oferowania wymiany rzeczy z cr można zostać ukaranym więc wydawałoby się że za propozycje (jak by nie było nie do końca legalną ) też powinno dostać się chociażby upomnienie
Powrót do góry Go down
amorkowa
ZAGRODZIANIN
amorkowa


Nick w grze : amorkowa
Liczba postów : 2307
Dołączył : 02/04/2011

Wymiany kont ??? Empty
PisanieTemat: Re: Wymiany kont ???   Wymiany kont ??? I_icon_minipostNie Sty 01, 2012 6:31 am

Jezeli napiszesz na PW pewnej osobie, ze chcesz sprzedac/wymienic konto, a ona to zglosi - mozesz dostac upomnienie, odejma ci karme, zablokuja dostep do gry na okreslony czas (ban), zablokuja skrzynke, a w najgorszym wypadku usuna konto. Nie wiem, wedlug mnie nie warto ryzykowac Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2562520
katty88888
Przyjaciel Zagrody
katty88888


Nick w grze : katty88888
Liczba postów : 469
Dołączył : 04/12/2011

Wymiany kont ??? Empty
PisanieTemat: Re: Wymiany kont ???   Wymiany kont ??? I_icon_minipostNie Sty 01, 2012 6:46 am

Wiem
nigdy bym się nie wymieniła moim kontem, za dużo pracy w nie włożyłam, może to głupie ale się przywiązałam Wink
Powrót do góry Go down
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Wymiany kont ??? Empty
PisanieTemat: Re: Wymiany kont ???   Wymiany kont ??? I_icon_minipostNie Sty 01, 2012 11:08 am

Na ogłoszeniach nie wolno o tym pisać, odpowiadając na ostatnie (chyba) z pytań, które zadałaś. Też bym się nie wymieniła moim kontem. Też się przywiązałam...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wymiany kont ??? Empty
PisanieTemat: Re: Wymiany kont ???   Wymiany kont ??? I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Wymiany kont ???
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Multi ... ? Pare kont ... ? Prosze odpowiedzcie. ;D
» Wymiany jednorożcami
» of Prick Hörnet - OFERTY SPRZEDAŻY I WYMIANY RÓŻNYCH RAS
» Wymiany przedmiotow na kupony
» Loteria - wymiany losów

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: