Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Czy ta klacz będzie rodziła dobre źrebaki?

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Czy ta klacz będzie rodziła dobre źrebaki? Empty
PisanieTemat: Czy ta klacz będzie rodziła dobre źrebaki?   Czy ta klacz będzie rodziła dobre źrebaki? I_icon_minipostCzw Gru 29, 2011 7:34 am

Właśnie zakupiłam achałkę za 10 000 Eq od Grzecznej na bezpośrednich. Wywodzi się z najlepszej hodowli achałów "Dio della notte", ma 516.26 PG, 5 gwiazdek [jedna w ujeżdżeniu, reszta wytrzymałość] i powyżej 100 um. wrodzonych.

I właśnie myślę nad robieniem miksów na GP, czyli w przyszłości pokryć ją jakimś dobrym... niech będzie, connemarczykiem. Pewnie urodziłaby jakiegoś dobrego źreba. No i właśnie - czy ona się do tego nadaje???

Link>> flower <<kniL
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Guzik
Przyjaciel Zagrody
Guzik


Nick w grze : guzikova :D
Liczba postów : 838
Dołączył : 13/12/2011

Czy ta klacz będzie rodziła dobre źrebaki? Empty
PisanieTemat: Re: Czy ta klacz będzie rodziła dobre źrebaki?   Czy ta klacz będzie rodziła dobre źrebaki? I_icon_minipostCzw Gru 29, 2011 7:43 am

Wydaje mi się, że przy pokryciach achałem o tej samej liczbie gwiazdek lub wyższej będą dobre źrebaki Wink
A co do mieszanek - to nawet dobry pomysł. Ja sama zrobiłam mieszankę luzytana z hanowerem i wyszła 5* klacz hanowerska Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=147468
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Czy ta klacz będzie rodziła dobre źrebaki? Empty
PisanieTemat: Re: Czy ta klacz będzie rodziła dobre źrebaki?   Czy ta klacz będzie rodziła dobre źrebaki? I_icon_minipostCzw Gru 29, 2011 7:45 am

Bo chciałam się tymi mieszaninami pobawić ^.^ Bo często jest że ogiery nie oferują zbytnio tanich kryć dla klaczy o tej samej rasie. I już wiem, do kogo w tej sprawie napiszę!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Sponsored content





Czy ta klacz będzie rodziła dobre źrebaki? Empty
PisanieTemat: Re: Czy ta klacz będzie rodziła dobre źrebaki?   Czy ta klacz będzie rodziła dobre źrebaki? I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Czy ta klacz będzie rodziła dobre źrebaki?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» SPRZEDAM KLACZ, PG 433.34 (tyle będzie po zabawach)
» Dobre seriale.
» Stare dobre gry
» Bardzo dobre rzeczy w UFO
» Źrebaki do GP na sprzedaż !

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: