Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj

Go down 
+47
Kuciap
oliwiak15
Aratanooniel
wilczyca1000
Poziomek
Żółwikowaa
Vi.
kindzia4
ozzy4401
KiraPL
MrsKopytko
Darusia125
Val
Arab15
KochanaJula♥
Alaya
Dominika2277
Pti
Sheila86
amorkowa
Masakra
Frania26.
ardnasak
Estelle
Diversa
Nevarra
marta82
Pandzia534
Kemishi
Masakra2
paulam97
AyaKey
kuciak
tinolandia
Madziulka99
XX_lero
blueberry.
ZetkaEmka
Philipek
kasiaQ xd
Shelle
LadyArvena
Emma-_-_-
Star-x3
Tirrathee
Furia
Lubelak
51 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Darusia125
Już coś wie
Darusia125


Nick w grze : Darusia125
Liczba postów : 190
Dołączył : 12/03/2013

Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj   Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 I_icon_minipostNie Paź 06, 2013 11:01 am

Podesłałby ktoś jeszcze dziś jakiegoś konika na zawody? Cały dzień stoją w miejscu Sad

Edit. Mogę zapłacić za każdego posłanego konia jeśli tylko prestiż będzie min75%.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2228515
ebonita
Główny Grafik
ebonita


Nick w grze : ebonita
Liczba postów : 787
Dołączył : 03/10/2012

Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj   Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 I_icon_minipostNie Paź 06, 2013 11:13 am

wysłałam dwa galopaki - jak mi napiszesz na PW w howrse (i będę) to wyślę też na następne Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2069159
Gość
Gość
Anonymous



Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj   Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 I_icon_minipostSro Paź 09, 2013 10:06 am

Też mi ktoś by mógł by pomóc z zawodami? Bo nikt nie bierze w nich udziału
Powrót do góry Go down
Darusia125
Już coś wie
Darusia125


Nick w grze : Darusia125
Liczba postów : 190
Dołączył : 12/03/2013

Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj   Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 I_icon_minipostSob Paź 12, 2013 5:31 am

Ogier12 mogę posłać w galopie i skokach dobre konie(ale nie na poziom rozet) tylko podaj nazwę ośrodka Smile

Ja zapraszam do mnie, dzięki ogromnej pomocy ebonity OJ Horses from heaven ma do wygrania rozety w galopie! Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2228515
Gość
Gość
Anonymous



Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj   Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 I_icon_minipostSob Paź 12, 2013 5:37 am

Winter Castle
Powrót do góry Go down
KiraPL
Nowy
KiraPL


Nick w grze : Isabel Applegren-W star stable
Liczba postów : 4
Dołączył : 13/10/2013

Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj   Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 I_icon_minipostNie Paź 13, 2013 10:50 am

Siemka mam pytanko jak odblokować świat Silverglade Village.W star stable? Prosze o jak najszybszą pomoc!!! Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 143088812
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj   Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 I_icon_minipostNie Paź 13, 2013 10:59 am

KiraPL napisał:
Siemka mam pytanko jak odblokować świat Silverglade Village.W star stable? Prosze o jak najszybszą pomoc!!! Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 143088812
Co odblokować? o.O
Tu prosimy o pomoc związaną z Howrse
Powrót do góry Go down
KiraPL
Nowy
KiraPL


Nick w grze : Isabel Applegren-W star stable
Liczba postów : 4
Dołączył : 13/10/2013

Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj   Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 I_icon_minipostNie Paź 13, 2013 11:25 am

Aha sorka nie wiedzialam myslalam ze to blog o star stable.
Powrót do góry Go down
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj   Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 I_icon_minipostNie Paź 13, 2013 11:42 am

W dziale "Różne/Offtopic" jest temat o innych grach, tam zapytaj Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
ozzy4401
Już coś wie
ozzy4401


Nick w grze : ozzy4401
Liczba postów : 110
Dołączył : 28/02/2012

Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj   Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 I_icon_minipostCzw Paź 24, 2013 10:34 am

Poszukuję kogoś, kto mógłby mi wykopywać przedmioty, ponieważ przy następnych wykopkach będę miała już łopatę i raczej będzie mi ciężko pogodzić klikanie między 10 a 16 i czasami też rano, kiedy to nie zawsze jestem w domu lub nie mam czasu. W zamian mogę klikać między 17 a 24. Szczegóły można obgadać na PW w howrse, bo tutaj wchodzę co parę dni.
Powrót do góry Go down
kindzia4
Nowy
kindzia4


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 1
Dołączył : 11/01/2014

Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 Empty
PisanieTemat: Dokonanie 63   Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 I_icon_minipostSob Sty 11, 2014 7:29 am

Poszukuję osoby która pomoże mi wykonać dokonanie 63 sprzedaż konia za 10000 Equus
 Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 143088812
Powrót do góry Go down
Frania26.
ZAGRODZIANIN
Frania26.


Nick w grze : Frania26.
Liczba postów : 407
Dołączył : 11/03/2011

Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj   Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 I_icon_minipostWto Sty 14, 2014 10:02 am

Napisz do mnie na howrse Smile Frania26.
Powrót do góry Go down
Vi.
Już coś wie
Vi.


Nick w grze : Wioletta9992
Liczba postów : 128
Dołączył : 09/12/2013

Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj   Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 I_icon_minipostSob Lut 08, 2014 4:48 pm

Potrzebuję kogoś kto wypożyczy mi swojego konia początkowego (z samouczka) do dokonania 99. Będę bardzo wdzięczna, wszelkie sprawy proszę pisać na howrse - Wioletta9992.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1123485
Gość
Gość
Anonymous



Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj   Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 I_icon_minipostSob Lut 08, 2014 7:12 pm

Vi. napisał:
Potrzebuję kogoś kto wypożyczy mi swojego konia początkowego (z samouczka) do dokonania 99. Będę bardzo wdzięczna, wszelkie sprawy proszę pisać na howrse - Wioletta9992.
 
Poszło PW
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj   Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 I_icon_minipostSro Lut 12, 2014 12:42 pm

Mam pełno koni na 99 dokonanie. Zapraszam na pw.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj   Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 I_icon_minipostSro Lut 26, 2014 8:59 am

Potrzebuję kogoś kto uśmierci mi jednego konia.
Ma 30 lat wystarczy postarzyć, wyślę PD jako prezent (: Więc nic nie zmarnujesz. 
Od razu mówię że za to nie zapłacę, chcę pomocy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj   Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 I_icon_minipostCzw Lut 27, 2014 2:10 am

Nie wiem jaką świnią trzeba być , by zgłosić coś takiego, jak widzą dwa posty pod sobą wysłane w tej samej sekundzie. Spoko internet. Nawet nie mogę napisać na kontakt bo działa mi tylko port 3 (długo tłumaczyć, działa mi tylko ZM i czasem howrse, ze stron internetowych).

Ban:

Mam bana na forum,  nawet nie mogę tego wyjaśnić, a czasem potrzebuje losów.
Czy jest ktoś kto mógłby za mnie raz po loterii umieścić ogłoszenie na tym wątku? Wydarzenia>Los za Los...

Serio, coraz wredniejsi gracze siedzą na tym howrse, nie mają co zgłaszać to rzucają się jak psy do mięsa. Powinnam taka być.
Powrót do góry Go down
Żółwikowaa
W skromnych progach Zagrody
Żółwikowaa


Nick w grze : Żółwikowaa
Liczba postów : 459
Dołączył : 17/03/2014

Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj   Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 I_icon_minipostPon Mar 31, 2014 2:33 am

Potrzebuję konika do dokonania nr. 99
Zawody: Wygraj 10 zawodów koniem zrodzonym z Uranosa i Gai (nieboskim)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4487022
Gość
Gość
Anonymous



Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj   Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 I_icon_minipostPon Mar 31, 2014 5:06 am

Mikusia ^^ napisał:
Potrzebuję konika do dokonania nr. 99
Zawody: Wygraj 10 zawodów koniem zrodzonym z Uranosa i Gai (nieboskim)

Spróbuj koniem startowym swoim to zrobićSmile
Powrót do góry Go down
Żółwikowaa
W skromnych progach Zagrody
Żółwikowaa


Nick w grze : Żółwikowaa
Liczba postów : 459
Dołączył : 17/03/2014

Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj   Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 I_icon_minipostPon Mar 31, 2014 6:00 am

Soporific napisał:
Mikusia ^^ napisał:
Potrzebuję konika do dokonania nr. 99
Zawody: Wygraj 10 zawodów koniem zrodzonym z Uranosa i Gai (nieboskim)

Spróbuj koniem startowym swoim to zrobićSmile
Sprzedałam ;( Nie wiedziałam, że będzie potrzebny do dokonania.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4487022
Poziomek
W skromnych progach Zagrody
Poziomek


Nick w grze : RedQueen
Liczba postów : 424
Dołączył : 03/12/2013

Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj   Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 I_icon_minipostNie Kwi 06, 2014 10:45 am

Mikusia - mogę Ci pożyczyć, mi się z nią udało to dokonanie :)Napisz mi na howrse.
Powrót do góry Go down
Żółwikowaa
W skromnych progach Zagrody
Żółwikowaa


Nick w grze : Żółwikowaa
Liczba postów : 459
Dołączył : 17/03/2014

Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj   Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 I_icon_minipostNie Kwi 06, 2014 11:55 am

izazal napisał:
Mikusia - mogę Ci pożyczyć, mi się z nią udało to dokonanie :)Napisz mi na howrse.
Leci PW :*
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4487022
wilczyca1000
Przyjaciel Zagrody
wilczyca1000


Nick w grze : wilczyca1000
Liczba postów : 1019
Dołączył : 04/03/2012

Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj   Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 I_icon_minipostSob Cze 14, 2014 7:09 am

Potrzebuję pomocy odnośnie kupowania kuponów - brak mi 33, by móc kupić sobie vipa, a z rankingu mi nie wychodzi. Czy znalazłaby się dobra dusza, która mogłaby kupić przez moje konto kupony? Oddałabym z nawiązką i dorzuciłabym co by dana osoba chciała z czarnego rynku lub/i koni.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=801024
Aratanooniel
Nowy
Aratanooniel


Nick w grze : Aratanooniel
Liczba postów : 1
Dołączył : 20/08/2014

Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj   Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 I_icon_minipostSro Sie 20, 2014 1:50 pm

Cześć!
Chciałabym prosić o pomoc w podbiciu prestiżu zawodów western. Od dłuższego czasu prestiż moich zawodów w cuttingu i barrelu oscyluje w granicach 73-74%... Zapraszam do zawodów Słonecznego ośrodka.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1344884
oliwiak15
Nowy
oliwiak15


Nick w grze : oliwiak1
Liczba postów : 25
Dołączył : 16/11/2014

Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj   Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 I_icon_minipostSob Gru 06, 2014 2:00 am

Ja potrzebuje wyceny zrobiłam wątek tam gdzie trzeba ale nikt nie odpowiiada bounce
Powrót do góry Go down
oliwiak15
Nowy
oliwiak15


Nick w grze : oliwiak1
Liczba postów : 25
Dołączył : 16/11/2014

Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj   Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 I_icon_minipostSob Gru 06, 2014 2:56 am

jak sę wklejea w post prezentacje? Question Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 143088812
Powrót do góry Go down
Kuciap
Już coś wie
Kuciap


Liczba postów : 141
Dołączył : 22/08/2011

Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj   Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 I_icon_minipostPon Gru 29, 2014 4:01 am

Różne osoby w różne rejony Zagrody spoglądają - także dodam i tutaj Wink

Potrzebna pomoc w wypromowaniu zawodów - szczegóły w tym temacie: http://www.zagroda-mgly.com/t16568-pomozcie-wypromowac-zawody
Powrót do góry Go down
pasja-konie
Nowy
pasja-konie


Nick w grze : Hanulqa
Liczba postów : 10
Dołączył : 24/07/2012

Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 Empty
PisanieTemat: Drużyny   Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 I_icon_minipostWto Sty 20, 2015 1:47 pm

Jest jakiś limit drużyn? W sensie w ilu można być maksymalnie?
Surprised
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj   Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 I_icon_minipostWto Sty 20, 2015 1:53 pm

W dwóch. Jak masz VIPa to po wybraniu tego dodatku mozesz być w max 10
Powrót do góry Go down
Amy765
Nowy
Amy765


Nick w grze : Amy765
Liczba postów : 5
Dołączył : 19/01/2015

Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj   Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 I_icon_minipostWto Sty 20, 2015 5:13 pm

Witam pilnie potrzrebuje Zestawu Hery lub łzy Afrodyty Nie wiem czy to tu ale dobra. Mam 14 dni stażu i nie jestem w stanie za to zapłacic a należe do druzyny i poprostu potrzebuje tego. Mój login na Howrse to Amy765
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj   Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj - Page 4 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj
Powrót do góry 
Strona 4 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Potrzebujesz pomocy?
» Szukasz prezentacji HTML?Chcesz pomóc innym graczom?Wejdź!
» Potrzebujesz zaufanego Sittera?
» Jeżeli skasuję z historri moją grę w Horwse, to czy będę
» Potrzebujesz Punktów Dorastania? Pomogę w postaci prezentu :)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: POMOC :: Prośby o pomoc-
Skocz do: