Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Ośrodek LuZ zaprasza!!

Go down 
AutorWiadomość
Adlerr
Nowy
Adlerr


Liczba postów : 17
Dołączył : 02/01/2012

Ośrodek LuZ zaprasza!! Empty
PisanieTemat: Ośrodek LuZ zaprasza!!   Ośrodek LuZ zaprasza!! I_icon_minipostWto Sty 03, 2012 11:15 am

Zapraszam do mojego ośrodka jeździeckiego "LuZ". Dopiero go rozkręcam, więc nie jest na najlepszym poziomie. Wolne są jeszcze 2 boksy o powierzchni 12m kwadratowych. Posiane zostały jabłka, ponieważ jest jesień. Na wiosnę zostanie posiana marchew. Codziennie mam coraz więcej pieniędzy, więc jakoś się podnoszę w ranku. Wink) Myślę, że to tyle. Ahhh zapomniałabym. Niedługo odbędą się konkursy. Będą one miały charakter zagadek np.podam moje imię, które będzie w jakiś sposób zaszyfrowane itp. coś wymyślę. Będą też takie np. kto pierwszy przedłuży pobyt o największą ilość dni i jako pierwszy napisze do mnie PW, ja wtedy sprawdzam. Nagrody myślę, że będą atrakcyjne CR, SIODLA NA MIARE UZDY, MIESZANKI, W PRZYSZLOSCI PRYSZNICE ITP. Myślę, że to tyle Wink)

UWAGA!! W CELU WYSZUKANIA MOJEGO OJ PROSZĘ WPISAĆ "LuZ" KIEDY BĘDZIE REJESTROWAĆ SWOJEGO KONIA, WTEDY WYSKOCZY WAM MÓJ OJ. NIE MOGĘ DAĆ LINKA, GDYŻ NIE JESTEM ZAREJESTROWANA OD 7 DNI, TZN NIE MAM 7 DNIOWEGO STAŻU NA ZAGRODZIE MGŁY!!

ZAPRASZAM!! king
Powrót do góry Go down
 
Ośrodek LuZ zaprasza!!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Ośrodek Somewhere I Belong zaprasza
» Ośrodek: ♞ Gold hoovers Ʊ. Zaprasza!
» Ośrodek Jeździecki Rose? zaprasza!
» Wena ośrodek Sportowy
» Jak usunąć OŚrodek Jeżdziecki?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: