Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Jak wytrenować luzytana do GP?

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Jak wytrenować luzytana do GP? Empty
PisanieTemat: Jak wytrenować luzytana do GP?   Jak wytrenować luzytana do GP? I_icon_minipostNie Sty 08, 2012 7:13 am

tak, wiem że był podobny temat ale każdy koń jest inny, nie? Wink
No więc mam konia. Luzytana. Klik! 11* - 1 w galopie, 4 w kłusie i 6 w ujeżdżaniu.
Cytat :

Geny Suma: 597.61
Wytrzymałość 67.23
Galop 108.00
Prędkość 93.62
Kłus 139.23
Ujeżdżenie 158.40
Skoki 31.13
Blup na razie na minusie. Dużo na minusie. No i stwierdziłam, ze toto by się na GP nadało, jak już mam bilet. i tu pojawia się pytanie - jak go wytrenować? Bo nie wiem, od czego zacząć, jak się do tego zabrać. proszę o pomoc;)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
katty88888
Przyjaciel Zagrody
katty88888


Nick w grze : katty88888
Liczba postów : 469
Dołączył : 04/12/2011

Jak wytrenować luzytana do GP? Empty
PisanieTemat: Re: Jak wytrenować luzytana do GP?   Jak wytrenować luzytana do GP? I_icon_minipostNie Sty 08, 2012 9:13 am

Jeśli pozwolisz - dołączę się do pytania TU jest konik

Jak widać ma 18 * i prawie 200 um wrodzonych
ale boję się że coś sknocę
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Jak wytrenować luzytana do GP? Empty
PisanieTemat: Re: Jak wytrenować luzytana do GP?   Jak wytrenować luzytana do GP? I_icon_minipostNie Sty 08, 2012 9:42 am

Napiszę tutaj mój ,,krótki" poradnik dotyczący treningu:

Koń do GP musi miec wysokie umiejętności wrodzone ( +200 ) Ważna jest także genetyka. Wyposażamy źrebaka w takie przedmioty jak Klepsydra Kronosa,Muśnięcie Filotes,Woda Młodości ( dopiero od dwóch lat ) , Zestaw Nyks lub Objęcia Morfeusza
Rejestrujemy go w jak najlepszym ośrodku jeździeckim,czyli takim który oferuje wysokiej jakości boksy,ściółki,marchewki i w miarę możliwości prysznice. W wieku 8 miesięcy do 1 rok 6 miesięcy podwyższamy mu PG z pomocą towarzysza. Może to byc pies,feniks,gryf,smok lub duch. Innych nie polecam,bo nie dają dużo dodatkowego bonusu z ujeżdżenia. W wieku 1 roku 8 miesięcy pojawi się opcja przejażdżek i lekcji ( KAŻDEGO dnia dajemy konia na lekcję ).
Z luzkiem najlepiej wybierac się na przejażdżki po stromym stoku-przynajmniej ja tak robiłam. W wieku 2 lat dajemy Wodę Młodości i trenujemy z jego najlepszych umiejętności ( ujeżdżenie,kłus,galop,prędkośc,wytrzymałośc,skoki ) Kiedy wytrenujemy,dajemy go na zawody a jak skończą już dawac dodatkowe umiejętności,kończymy przejażdżki + zabawy z towarzyszem + oczywiście jak już pisałam wcześniej lekcje. Jak przejażdżki i zabawy skończyły podwyższac um. to ,,jedziemy" na samych lekcjach. Wink Można jeszcze dac x20 chmurek,które bardzo pomagają w trenowaniu takiego konika. Dodam,że koń który miał jako źrebak duże umiejętności powinien miec w wieku 15 lat 1000 um. Moje konie tyle osiągały bez chmur.

Mam nadzieję,że mój poradnik się przyda. Wink Gdyby ktoś potrzebował pomocy-pisac,a pomogę np. wytrenowac konia do GP za drobną opłatą.
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Sponsored content





Jak wytrenować luzytana do GP? Empty
PisanieTemat: Re: Jak wytrenować luzytana do GP?   Jak wytrenować luzytana do GP? I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Jak wytrenować luzytana do GP?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Nie wiem jak wytrenować dobrego luzytana na GP. POMOCY !
» Jak mam wytrenować konia na GP
» Jak wytrenować konia?
» Jak wytrenować konia do GP ?
» Jak wytrenowac konia na GP?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: