Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Trening konia do GP

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Annormal.
Już coś wie
Annormal.


Liczba postów : 119
Dołączył : 03/01/2012

Trening konia do GP Empty
PisanieTemat: Trening konia do GP   Trening konia do GP I_icon_minipostNie Sty 08, 2012 10:52 am

Witam wszystkich. Podobny wątek (ale nie identyczny) już był, ale wolę zapytać, pełna nadziei, że mnie nie zjecie.
Otóż, w moje łapki dostała się klacz luzytańska, z całkiem ładnymi statystykami.
Trening konia do GP GwiazdkiwTrening konia do GP Umw
Moim zdaniem nie wygląda to źle, a nawet odważę się powiedzieć, że wygląda dobrze (na obrazkach są jej statystyki kilka godzin po urodzeniu, na razie ją napoiłam i śpi sobie w boksie). Chciałabym wiedzieć jak się do tego zabrać, żeby nie skopać całkiem. Nie chodzi mi o to, żeby była takim perfidnym koniem do GP, ale żeby mogła potem coś osiągnąć, może zdobyć jakieś rozetki, choć pewnie mój plan spali na panewce no ale pomarzyć można. Czy jacyś dobrzy ludzie mogą mi pomóc, w przypływie wolnego czasu napisać jakiś plan jej rozwoju? Byłabym na prawdę bardzo wdzięczna bo jakoś moje talenty w tym zakresie uparcie nie chcą się ujawnić.
Powrót do góry Go down
mania !
Raczkujący
mania !


Liczba postów : 94
Dołączył : 28/12/2011

Trening konia do GP Empty
PisanieTemat: Re: Trening konia do GP   Trening konia do GP I_icon_minipostNie Sty 08, 2012 11:23 am

Do GP nie nadaje się. Teraz żrebaki osiągają ponad 210 umiejętności wrodzonych i PG 684< i mało gwiazdeczek (bywa już 20*)
ale zawsze można wytrenować Smile

Kluczowym przedmiotem jest KK, WM i może być Nyks. Ja trenuje kkonie bez Nyksa i żyję Smile

Właściwie gotowego planu to nie ma bo każdy ma inny. Ale musisz mieć dobrego towarzysza (smok, duch, feniks,gryf).

Musisz dawać lekcje, treningi i przejażdzki. Najpierw na ujeżdżanie, kłus i galop.
Zawody obojętnie jakie. Dopóki nie przestaną dawać umiejętnosci.
Musisz też bawić się z towarzyszem w młodych latach bo potem zżera dużo energii.
Karmisz ikonką nakarm!

Musisz znaleźć odpowiednią kolejność dla siebie aby było dużo energii.
Powrót do góry Go down
Annormal.
Już coś wie
Annormal.


Liczba postów : 119
Dołączył : 03/01/2012

Trening konia do GP Empty
PisanieTemat: Re: Trening konia do GP   Trening konia do GP I_icon_minipostNie Sty 08, 2012 11:29 am

Dzięki Wink
Mówiłam, że on nie ma być konkretnie do GP, ale co miałam napisać w tytule "trening konia, żeby dobrze prosperował?" Uogólniłam. A feniksa chyba się da skombinować Smile
Powrót do góry Go down
mania !
Raczkujący
mania !


Liczba postów : 94
Dołączył : 28/12/2011

Trening konia do GP Empty
PisanieTemat: Re: Trening konia do GP   Trening konia do GP I_icon_minipostNie Sty 08, 2012 12:29 pm

Zawsze mozna próbować to zawsze 1000 Equus Very Happy
A może być i do zawodów Smile
Powrót do góry Go down
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

Trening konia do GP Empty
PisanieTemat: Re: Trening konia do GP   Trening konia do GP I_icon_minipostNie Sty 08, 2012 12:37 pm

Poszukaj w 2 działach o pomocy, jest sporo takich tematów. Przeczytaj je, są kompletne wyjaśnienia. Na przykład TUTAJ.
Ale poprzeglądaj dalej. Powodzenia sunny
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Sponsored content





Trening konia do GP Empty
PisanieTemat: Re: Trening konia do GP   Trening konia do GP I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Trening konia do GP
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Trening Konia...?
» Trening konia.
» trening konia do GP
» Trening konia luzytańskiego do Grand Prix
» Trening młodego konia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: