Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Trening koni do Grand Prix

Go down 
AutorWiadomość
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Trening koni do Grand Prix Empty
PisanieTemat: Trening koni do Grand Prix   Trening koni do Grand Prix I_icon_minipostPon Sty 09, 2012 6:42 am

Trenuję konie do zawodów Grand Prix. Staram się wyciągnąc z konia jak najwięcej umiejętności.
Trening może odbyc się u mnie lub poprzez współdzielne konto.
Warunki :
-musisz posiadac potrzebne przedmioty,czyli Klepsydra Kronosa,Woda Młodości,Muśnięcie Filotes,Objęcia Morfeusza,Zestaw Nyks i w miarę możliwości 20 chmurek.
-trening kończę kiedy koń osiągnie 25 lat
-koń będzie miał 100 BLUP'u
-jeżeli chcesz aby koń miał powyżej 1000 umiejętności,musi miec jako źrebak minimum 190 um. wrodzonych
-musi miec dobrego towarzysza,np. feniks,gryf,pies,smok lub gryf ( mogę sprzedac jednego z nich za dodatkową opłatą )
Przykłady wytrenowanych koni na GP przeze mnie:
1. Fair Play
2. ƊяєαмѠєανєя
3. Donzini
4. Prince of the best
I wiele innych,podałam tylko częśc takich moich koni. Wink

Cena - do ustalenia. Przyjmuję przedmioty z CR,Equus ( nie spodziewaj się,że wykonam taką pracę za 10 000 Eq ) oraz kupony

GRATIS! JEŻELI DAJESZ MI KONIA JAKO ŹREBAKA, ZAŁATWIAM DLA NIEGO JAK NAJLEPSZY OŚRODEK JEŹDZIECKI ORAZ PODWYŻSZAM MU PG!
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
 
Trening koni do Grand Prix
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Trening koni do Grand Prix
» Trening koni i kuców do Grand Prix.! Atrakcyjna cena. (temat odnowiony)
» Trening konia luzytańskiego do Grand Prix
» Koń do Grand Prix
» Co za Grand Prix?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: