Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Chętne osoby na hodowlę nowej rasy

Go down 
+16
KaVcia
Kotek~
LadyArvena
Sabula
Aki
Guzik
Sweet Rabbit
Uśmieszek
Pati...xd
ZetkaEmka
EveDallas
mustang_z_filmu
Malto
Sakura
Bezbarwna92
Philipek
20 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
KaVcia
Przyjaciel Zagrody
KaVcia


Nick w grze : KaVcia
Liczba postów : 731
Dołączył : 31/08/2011

Chętne osoby na hodowlę nowej rasy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Chętne osoby na hodowlę nowej rasy   Chętne osoby na hodowlę nowej rasy - Page 3 I_icon_minipostCzw Sty 19, 2012 7:53 am

Sakura0001 napisał:
KaVcia napisał:
umiejętność blupowania i podnoszenia PG - BLUP na luzytanach szedł mi bardzo dobrze, ale czasem mam problemy z zawodami (konie z czołówki podczas blupowania ładują się tam ^^

Nie raz wychodziło mi to poprzez zabieranie konia na inne przejażdżki, niż te ustalone w planie BLUP. Koń ma np. jeździć na krótkie galopy, jeździ na krótkie kłusy, dzięki czemu trenuje prędkość i ujeżdżenie. Później wystawiam go nawet na zerowe wyścigi w galopie i najczęściej już wtedy ma kilka lub kilkanaście zwycięstw, później zajmuję się resztą

Dzięki za radę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Chętne osoby na hodowlę nowej rasy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Chętne osoby na hodowlę nowej rasy   Chętne osoby na hodowlę nowej rasy - Page 3 I_icon_minipostCzw Sty 19, 2012 8:15 am

Ile macie osób do hodowli?
Powrót do góry Go down
Pati...xd
Przyjaciel Zagrody
Pati...xd


Nick w grze : Pati...xd
Liczba postów : 4498
Dołączył : 01/08/2011

Chętne osoby na hodowlę nowej rasy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Chętne osoby na hodowlę nowej rasy   Chętne osoby na hodowlę nowej rasy - Page 3 I_icon_minipostCzw Sty 19, 2012 8:18 am

Tak z 17. xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3288
Go??
Gość
Anonymous



Chętne osoby na hodowlę nowej rasy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Chętne osoby na hodowlę nowej rasy   Chętne osoby na hodowlę nowej rasy - Page 3 I_icon_minipostCzw Sty 19, 2012 8:44 am

To za dużo, nie będziecie w stanie porządnie pracować.
Powrót do góry Go down
Sabula
Przyjaciel Zagrody
Sabula


Liczba postów : 1203
Dołączył : 08/08/2011

Chętne osoby na hodowlę nowej rasy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Chętne osoby na hodowlę nowej rasy   Chętne osoby na hodowlę nowej rasy - Page 3 I_icon_minipostCzw Sty 19, 2012 9:17 am

Oj tam, im więcej tym lepiej, ważne żeby grupa była zgrana.
Powrót do góry Go down
MaltoN
Już coś wie
MaltoN


Liczba postów : 198
Dołączył : 19/01/2012

Chętne osoby na hodowlę nowej rasy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Chętne osoby na hodowlę nowej rasy   Chętne osoby na hodowlę nowej rasy - Page 3 I_icon_minipostCzw Sty 19, 2012 9:33 am

Czy mogłabym prosić do dorzucenia do grupy? Tak, to ja, Malto, ale z powodów technicznych musiałam założyć nowe konto Wink
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Chętne osoby na hodowlę nowej rasy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Chętne osoby na hodowlę nowej rasy   Chętne osoby na hodowlę nowej rasy - Page 3 I_icon_minipostCzw Sty 19, 2012 9:45 am

A kto chce hodować tylko na zarobek? A nie jako pełną gębą hodowla?
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Chętne osoby na hodowlę nowej rasy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Chętne osoby na hodowlę nowej rasy   Chętne osoby na hodowlę nowej rasy - Page 3 I_icon_minipostCzw Sty 19, 2012 9:49 am

Malto - dorzucona.

I odbierz PW w grze. Spróbowałam jeszcze jedną rzecz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Chętne osoby na hodowlę nowej rasy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Chętne osoby na hodowlę nowej rasy   Chętne osoby na hodowlę nowej rasy - Page 3 I_icon_minipostCzw Sty 19, 2012 9:50 am

APX napisał:
A kto chce hodować tylko na zarobek? A nie jako pełną gębą hodowla?

Najpierw chodzi o to, żeby skoczyć wysoko z PG. Potem mogą się np. na dwie mniejsze hodowle podzielić Wink Albo pożegnać się z najmniej działającymi
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Bezbarwna92
Przyjaciel Zagrody
Bezbarwna92


Nick w grze : Bezbarwna
Liczba postów : 423
Dołączył : 05/12/2011

Chętne osoby na hodowlę nowej rasy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Chętne osoby na hodowlę nowej rasy   Chętne osoby na hodowlę nowej rasy - Page 3 I_icon_minipostCzw Sty 19, 2012 9:55 am

APX napisał:
A kto chce hodować tylko na zarobek? A nie jako pełną gębą hodowla?


Myślę, że tacy będą próbowali na howrse z mieszankami(50% na 50%). Na pewno znajdą sie tam takie osoby, które będą reklamowału "super wysokie pg w krótkim czasie"
Powrót do góry Go down
KaVcia
Przyjaciel Zagrody
KaVcia


Nick w grze : KaVcia
Liczba postów : 731
Dołączył : 31/08/2011

Chętne osoby na hodowlę nowej rasy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Chętne osoby na hodowlę nowej rasy   Chętne osoby na hodowlę nowej rasy - Page 3 I_icon_minipostCzw Sty 19, 2012 10:12 am

Bezbarwna92 napisał:
APX napisał:
A kto chce hodować tylko na zarobek? A nie jako pełną gębą hodowla?


Myślę, że tacy będą próbowali na howrse z mieszankami(50% na 50%). Na pewno znajdą sie tam takie osoby, które będą reklamowału "super wysokie pg w krótkim czasie"

Są takie osoby? :D
Powrót do góry Go down
Bezbarwna92
Przyjaciel Zagrody
Bezbarwna92


Nick w grze : Bezbarwna
Liczba postów : 423
Dołączył : 05/12/2011

Chętne osoby na hodowlę nowej rasy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Chętne osoby na hodowlę nowej rasy   Chętne osoby na hodowlę nowej rasy - Page 3 I_icon_minipostCzw Sty 19, 2012 10:20 am

KaVcia napisał:


Są takie osoby? Very Happy


Wystarczy spojrzec na sprzedaze i ilosc koni nieczystej krwi ras ktore krotko sa na howrse
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Chętne osoby na hodowlę nowej rasy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Chętne osoby na hodowlę nowej rasy   Chętne osoby na hodowlę nowej rasy - Page 3 I_icon_minipostCzw Sty 19, 2012 10:50 am

Mi chodziło o pohodowanie kilka pg i sprzedaż, a nie długotrwałą hodowlę.
Powrót do góry Go down
Frania26.
ZAGRODZIANIN
Frania26.


Nick w grze : Frania26.
Liczba postów : 407
Dołączył : 11/03/2011

Chętne osoby na hodowlę nowej rasy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Chętne osoby na hodowlę nowej rasy   Chętne osoby na hodowlę nowej rasy - Page 3 I_icon_minipostCzw Sty 19, 2012 12:10 pm

Bo myślisz że ktoś Ci się przyzna. każdy powie że chce hodować a połowie i tak może chodzić o kasę to wyjdzie w praniu i jak pisano wyżej zgadzam się z tym.
Najpierw odskoczyć od innych i zrobić selekcję kto się nie stara, nie umie itd to wszystko wyjdzie w trakcie teraz to można obiecywać gruszki na wierzbie .....
Powrót do góry Go down
Asiuu
Już coś wie
Asiuu


Liczba postów : 102
Dołączył : 27/12/2011

Chętne osoby na hodowlę nowej rasy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Chętne osoby na hodowlę nowej rasy   Chętne osoby na hodowlę nowej rasy - Page 3 I_icon_minipostPią Sty 20, 2012 3:03 am

no właśnie, gruszki na wierzbie. ja tam się zajmuję hodowlą dla czystej przyjemności... zawsze się znajdzie taki gagatek, dlatego trzeba uważać, ale myślę, że na zagrodzie są osoby, którym można ufać...
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Chętne osoby na hodowlę nowej rasy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Chętne osoby na hodowlę nowej rasy   Chętne osoby na hodowlę nowej rasy - Page 3 I_icon_minipostPią Sty 20, 2012 6:27 am

OK,myślę że już koniec zapisów na listę chętnych osób. Jest nas już dość dużo,z czego z pewnością parę graczy zrezygnuje z prowadzenia hodowli.

Na wszelkie pytania proszę pisać PW lub udzielać się w specjalnym ukrytym wątku dla naszej hodowli.
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Aki
Przyjaciel Zagrody
Aki


Nick w grze : Akira.
Liczba postów : 1998
Dołączył : 05/05/2011

Chętne osoby na hodowlę nowej rasy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Chętne osoby na hodowlę nowej rasy   Chętne osoby na hodowlę nowej rasy - Page 3 I_icon_minipostPią Sty 20, 2012 6:28 am

Myślę że temat można zamknąć Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1947323
Sponsored content





Chętne osoby na hodowlę nowej rasy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Chętne osoby na hodowlę nowej rasy   Chętne osoby na hodowlę nowej rasy - Page 3 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Chętne osoby na hodowlę nowej rasy
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Hodowla nowej rasy! Tennessee Walker! nabór. :D
» Szukam osób do hodowania nowej rasy Tennesse Walking Horse
» Poszukuję osoby, która założy ze mną hodowlę osłów
» Hodowle i drużyny
» Najlepsze hodowle

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum :: Archiwum aktualności :: Gra-
Skocz do: