Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Promocja (francuskie Hwr)

Go down 
+2
LadyArvena
EveDallas
6 posters
AutorWiadomość
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Promocja (francuskie Hwr) Empty
PisanieTemat: Promocja (francuskie Hwr)   Promocja (francuskie Hwr) I_icon_minipostCzw Sty 19, 2012 7:09 am

Cytat :
Happy Hour - 19 janvier 2012
Jusqu'à 18h ce soir, profitez d'un pass gratuit pour tout achat de pass

Jusqu'à 18h ce soir (heure française), profitez d'une promotion exclusive : pour tout achat de pass, recevez un pass gratuit.

Infos importantes :

* Si vous achetez 10 pass d'un coup, vous recevrez un pass gratuit, non pas 10.
* Pour les moyens de paiement nécessitant la réception d'un code, c'est l'heure à laquelle vous entrez le code sur le jeu qui compte.
* la promotion ne fonctionne pas avec les Offres Partenaires.
* la promotion ne fonctionne pas avec les moyens de paiement différés tels que le virement bancaire ou les chèques.
W przekładzie by Gogle:
Cytat :
Happy Hour - 19 stycznia 2012
18h do wieczora zapraszamy na bezpłatny karnet na każdy zakup biletów

Do dziś 18h (francuski czasu), korzystają z ekskluzywnej promocji: do każdego zakupu karnetu, otrzyma bezpłatny karnet.

Ważna informacja:

* Jeśli kupujesz 10 przechodzą na raz, otrzymasz bezpłatny karnet nie, 10.
* W przypadku formy płatności wymaga otrzymania kodu jest czasem wprowadzić kod na grę, która się liczy.
* Promocja nie działa z oferty Partnera.
* Promocja nie działa z odroczonym terminem płatności np. przelewem bankowym lub czekiem.
No, ciekawe czy u nas będzie taka promocja...?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Promocja (francuskie Hwr) Empty
PisanieTemat: Re: Promocja (francuskie Hwr)   Promocja (francuskie Hwr) I_icon_minipostCzw Sty 19, 2012 8:24 am

Z tego co rozgryźliśmy z siostrą wychodzi na to, że jest "szczęśliwa godzina" i kto kupi kupon - dostaje drugi gratis. Liczą się tylko pojedyncze zakupy. Czyli jeśli ktoś kupi pakiet 10 kuponów dostanie tylko 1 gratis.
Ale chyba jeśli kupi kilka pojedynczo to tyle samo pojedynczo dostanie... Czyli kupisz 3 = dostajesz 3 gratisowe.

Ktoś zna francuski i potwierdzi, czy o to chodzi?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Asiaa.
Przyjaciel Zagrody
Asiaa.


Nick w grze : Veaphilus
Liczba postów : 1399
Dołączył : 11/12/2011

Promocja (francuskie Hwr) Empty
PisanieTemat: Re: Promocja (francuskie Hwr)   Promocja (francuskie Hwr) I_icon_minipostCzw Sty 19, 2012 9:21 am

Ja znam,lecz nie wiem czy moj francuski jest az tak zaawansowany xd Zaraz ogarne i zaadytuje wiadmosc xd

EDIT;Tak Arveno,wlasnie tak tyle ,ze nie jestem pewna czy jesli kupi sie 3 kupony=3 kupony gratis . Bo jest tam pare nie zrozumialych dla mnie slow.
Powrót do góry Go down
Aki
Przyjaciel Zagrody
Aki


Nick w grze : Akira.
Liczba postów : 1998
Dołączył : 05/05/2011

Promocja (francuskie Hwr) Empty
PisanieTemat: Re: Promocja (francuskie Hwr)   Promocja (francuskie Hwr) I_icon_minipostCzw Sty 19, 2012 10:43 am

Znam francuski - zaraz przetłumaczę
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1947323
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Promocja (francuskie Hwr) Empty
PisanieTemat: Re: Promocja (francuskie Hwr)   Promocja (francuskie Hwr) I_icon_minipostCzw Sty 19, 2012 10:45 am

LadyArvena napisał:
Ale chyba jeśli kupi kilka pojedynczo to tyle samo pojedynczo dostanie... Czyli kupisz 3 = dostajesz 3 gratisowe.
Fajnie gdyby i u nas taka promocja się pojawiła. Gdyby jakiś gracz zakupił 100 kuponów,wychodzi na to,że miałby jeszcze stówkę kuponów gratis. Smile
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Promocja (francuskie Hwr) Empty
PisanieTemat: Re: Promocja (francuskie Hwr)   Promocja (francuskie Hwr) I_icon_minipostCzw Sty 19, 2012 10:53 am

taaa... tylko taka stówka pojedynczo to drogo wychodzi...

Jeśli za sms płaci się 4,92 to 100 kuponów=492 zł Oo
Normalnie 100 kuponów to 270 zł. Czyli cenowo spora różnica...

Ale jeśli przy sms'ach razy dwa, to porównujac: 2pakiety100kuponów=2x270=540zł
Czyli 48 zł oszczędności. Jeśli ktoś jest gotowy poświęcić pięć stów na grę XD I kawał czasu na wysyłanie sms'a za smsem. Tym bardziej, ze promocja bardzo krótko trwa.


No i jeżeli o to w niej chodzi XD Bo mogłam coś źle zrozumieć. Może np. 1 kupon obojętnie ile się kupi? Dlatego pytałam o znających francuski
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Aki
Przyjaciel Zagrody
Aki


Nick w grze : Akira.
Liczba postów : 1998
Dołączył : 05/05/2011

Promocja (francuskie Hwr) Empty
PisanieTemat: Re: Promocja (francuskie Hwr)   Promocja (francuskie Hwr) I_icon_minipostCzw Sty 19, 2012 11:09 am

Happy Hour - 19 stycznia 2012
Przez 18h zapraszamy na bezpłatny karnet za każdy zakup kuponów

Przez 18h (czasu francuskiego), korzystaj z ekskluzywnej promocji: do każdego zakupu kuponów, otrzymasz bezpłatny kupon.

Ważna informacja:

* Jeśli kupujesz 10 kuponów, otrzymasz jeden bezpłatny kupon, nie 10.
* Pour les moyens de paiement nécessitant la réception d'un code, c'est l'heure à laquelle vous entrez le code sur le jeu qui compte. - to nie do końca rozumiem - chyba chodzi o płatność SMS'em, w każdym razie o jakiś kod
* Promocja nie obowiązuję oferty Partnerów.
* Promocja nie działa z odroczonym terminem płatności np. przelewem bankowym lub czekiem.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1947323
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Promocja (francuskie Hwr) Empty
PisanieTemat: Re: Promocja (francuskie Hwr)   Promocja (francuskie Hwr) I_icon_minipostCzw Sty 19, 2012 12:44 pm

to z sms'em to chyba, że liczy się czas wbicia kodu, a nie kupna. Ale pewności nie mam...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
MaltoN
Już coś wie
MaltoN


Liczba postów : 198
Dołączył : 19/01/2012

Promocja (francuskie Hwr) Empty
PisanieTemat: Re: Promocja (francuskie Hwr)   Promocja (francuskie Hwr) I_icon_minipostCzw Sty 19, 2012 12:57 pm

mycha805 napisał:
* Pour les moyens de paiement nécessitant la réception d'un code, c'est l'heure à laquelle vous entrez le code sur le jeu qui compte. - to nie do końca rozumiem - chyba chodzi o płatność SMS'em, w każdym razie o jakiś kod

Kłania się liceum z rozszerzonym francuskim (z którego już ledwo co pamiętam)... więc, na moje oko, chodzi o to, że liczy się czas wbicia kodu w grze. Czyli coś jak u nas lata (czasami) - ma się pół godziny na zakup kuponów jakąś tam drogą, by dostać dodatkowe gratis.
Powrót do góry Go down
Aki
Przyjaciel Zagrody
Aki


Nick w grze : Akira.
Liczba postów : 1998
Dołączył : 05/05/2011

Promocja (francuskie Hwr) Empty
PisanieTemat: Re: Promocja (francuskie Hwr)   Promocja (francuskie Hwr) I_icon_minipostCzw Sty 19, 2012 12:59 pm

Malto napisał:
mycha805 napisał:
* Pour les moyens de paiement nécessitant la réception d'un code, c'est l'heure à laquelle vous entrez le code sur le jeu qui compte. - to nie do końca rozumiem - chyba chodzi o płatność SMS'em, w każdym razie o jakiś kod

Kłania się liceum z rozszerzonym francuskim

Tia, ja jestem na poziomie gimnazjum, lecz w Francji się jakoś dogadałam ^^
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1947323
Sponsored content





Promocja (francuskie Hwr) Empty
PisanieTemat: Re: Promocja (francuskie Hwr)   Promocja (francuskie Hwr) I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Promocja (francuskie Hwr)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» promocja
» Co to za promocja? Obrazek 1
» Kolejna promocja
» Nowa Promocja na INT.
» Kolejna promocja... ;)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum :: Archiwum aktualności :: Gra-
Skocz do: