Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 zmiana tekstu przykładowego na login gracza na prezentacji [edycja moderatora]

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Gość
Gość
Anonymous



zmiana tekstu przykładowego na login gracza na prezentacji [edycja moderatora] Empty
PisanieTemat: zmiana tekstu przykładowego na login gracza na prezentacji [edycja moderatora]   zmiana tekstu przykładowego na login gracza na prezentacji [edycja moderatora] I_icon_minipostNie Sty 22, 2012 8:56 am

Jeśli chcę komuś sprzedac prezkę lub avartar to jeśli na tej np. prezce pisze "Login" to mogę ten tekst zamienic. Zamiast tego "Login" wpisac login tego gracza?
Powrót do góry Go down
Clockvise
Jedną nogą w ZM
Clockvise


Nick w grze : Clockvise
Liczba postów : 675
Dołączył : 27/12/2011

zmiana tekstu przykładowego na login gracza na prezentacji [edycja moderatora] Empty
PisanieTemat: Re: zmiana tekstu przykładowego na login gracza na prezentacji [edycja moderatora]   zmiana tekstu przykładowego na login gracza na prezentacji [edycja moderatora] I_icon_minipostNie Sty 22, 2012 9:16 am

Raczej tak Smile
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

zmiana tekstu przykładowego na login gracza na prezentacji [edycja moderatora] Empty
PisanieTemat: Re: zmiana tekstu przykładowego na login gracza na prezentacji [edycja moderatora]   zmiana tekstu przykładowego na login gracza na prezentacji [edycja moderatora] I_icon_minipostNie Sty 22, 2012 10:07 am

Raczej tak,ja bym np. kupując od kogoś prezentację nie chciała mieć napisu ,,Login gracza" Jak najbardziej usuń ten napis.
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Gość
Gość
Anonymous



zmiana tekstu przykładowego na login gracza na prezentacji [edycja moderatora] Empty
PisanieTemat: Re: zmiana tekstu przykładowego na login gracza na prezentacji [edycja moderatora]   zmiana tekstu przykładowego na login gracza na prezentacji [edycja moderatora] I_icon_minipostNie Sty 22, 2012 10:08 am

ale jak?
________________________________________________________
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

zmiana tekstu przykładowego na login gracza na prezentacji [edycja moderatora] Empty
PisanieTemat: Re: zmiana tekstu przykładowego na login gracza na prezentacji [edycja moderatora]   zmiana tekstu przykładowego na login gracza na prezentacji [edycja moderatora] I_icon_minipostNie Sty 22, 2012 10:11 am

No,powinnaś mieć jakąś kopię tej prezentacji,co nie?
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
~Martika~
Nowy
~Martika~


Liczba postów : 26
Dołączył : 27/01/2012

zmiana tekstu przykładowego na login gracza na prezentacji [edycja moderatora] Empty
PisanieTemat: Re: zmiana tekstu przykładowego na login gracza na prezentacji [edycja moderatora]   zmiana tekstu przykładowego na login gracza na prezentacji [edycja moderatora] I_icon_minipostSob Lut 04, 2012 12:12 pm

Nie wiem jak ta osoba ale ja sprzedając komuś prezentację sama zmieniam "Login gracza" na np. "~Martika~"
Dlatego że robie prezentację w Gimpie, i mam zawsze dwie wersje .jpg i .xcf Ta wersja w formacie .xcf obsługuje warstwy i łatwo można zmienić napiy Smile




Jesli chcesz możesz mi przesłać tą prezentację a ja postaram się coś z nią zrobić Wink
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



zmiana tekstu przykładowego na login gracza na prezentacji [edycja moderatora] Empty
PisanieTemat: Re: zmiana tekstu przykładowego na login gracza na prezentacji [edycja moderatora]   zmiana tekstu przykładowego na login gracza na prezentacji [edycja moderatora] I_icon_minipostSob Lut 04, 2012 12:44 pm

~Martika~ napisał:
Nie wiem jak ta osoba ale ja sprzedając komuś prezentację sama zmieniam "Login gracza" na np. "~Martika~"
Dlatego że robie prezentację w Gimpie, i mam zawsze dwie wersje .jpg i .xcf Ta wersja w formacie .xcf obsługuje warstwy i łatwo można zmienić napiy Smile
Dokładnie, ja też tak robię.
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

zmiana tekstu przykładowego na login gracza na prezentacji [edycja moderatora] Empty
PisanieTemat: Re: zmiana tekstu przykładowego na login gracza na prezentacji [edycja moderatora]   zmiana tekstu przykładowego na login gracza na prezentacji [edycja moderatora] I_icon_minipostSob Lut 04, 2012 11:25 pm

Cytat :
Dlatego że robie prezentację w Gimpie, i mam zawsze dwie wersje .jpg i .xcf Ta wersja w formacie .xcf obsługuje warstwy i łatwo można zmienić napiy
ja częściej robię sobie dwie w jpg, i w jednej mam pustye mioejsce na napis, a w drugiej przykładowy nick czy coś - bo sie.gubie w plikach gimpa, za dużo ich mam na komputerze.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Sponsored content





zmiana tekstu przykładowego na login gracza na prezentacji [edycja moderatora] Empty
PisanieTemat: Re: zmiana tekstu przykładowego na login gracza na prezentacji [edycja moderatora]   zmiana tekstu przykładowego na login gracza na prezentacji [edycja moderatora] I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
zmiana tekstu przykładowego na login gracza na prezentacji [edycja moderatora]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Jak zmienić avatar [edycja moderatora]
» Po co w grze są osiołki [edycja moderatora]
» ile equus za zwoj plutona [edycja moderatora]
» Błąd dotyczący pokryć oślicy [edycja moderatora]
» Jak zrobić by koń miał wybraną maść [edycja moderatora]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: