Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Proszę o pomoc :(

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Chrupcia012345
Nowy
Chrupcia012345


Liczba postów : 3
Dołączył : 23/01/2012

Proszę o pomoc :( Empty
PisanieTemat: Proszę o pomoc :(   Proszę o pomoc :( I_icon_minipostPon Sty 23, 2012 9:29 am

Serdecznie wszystkich witam,
Jestem Chrupcia012345 na howrse.pl gram od dnia 05.06.2011r.
Już nie pamiętam kiedy ( może około 2 miesięcy temu ) ale zostałam ukarana multikontem.
Ja, moja mama, kuzynka, brat graliśmy w howrse.pl wysyłaliśmy sobie podarunki, prezenty, wymiany i ogółem pomagaliśmy sobie.
Wszystkim oprócz mnie usunięto konta pod pretekstem multikonta ? Pisałam do adminów ale nie dostałam konkretnej odpowiedzi. Czułam się oszukana. Proszę o pomoc :( 3864879675 Odnosiłam wrażenie że odpisuje mi automat a nie osoby zajmujące się tym. Powiedzcie mi..? Czy to jest uczciwe !?
Powrót do góry Go down
KaVcia
Przyjaciel Zagrody
KaVcia


Nick w grze : KaVcia
Liczba postów : 731
Dołączył : 31/08/2011

Proszę o pomoc :( Empty
PisanieTemat: Re: Proszę o pomoc :(   Proszę o pomoc :( I_icon_minipostPon Sty 23, 2012 9:32 am

Niby tak, bo gdzieś czytałam, że jeśli korzystacie na jednym komputerze (dokładniej IP) z kilku kont, to musicie powiadomić o tym administrację, bo zostanie uznane to za multikonto.
Powrót do góry Go down
Chrupcia012345
Nowy
Chrupcia012345


Liczba postów : 3
Dołączył : 23/01/2012

Proszę o pomoc :( Empty
PisanieTemat: Re: Proszę o pomoc :(   Proszę o pomoc :( I_icon_minipostPon Sty 23, 2012 9:40 am

pisałam o tym ale nie dostałam odpowiedzi, pisało tylko sprawa zamknięta
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Proszę o pomoc :( Empty
PisanieTemat: Re: Proszę o pomoc :(   Proszę o pomoc :( I_icon_minipostPon Sty 23, 2012 9:49 am

Uznali to za multikonto,bo graliście z jednego IP komputera. Teraz i tak już nic nie poradzisz,bo usunięto tamte konta.
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Proszę o pomoc :( Empty
PisanieTemat: Re: Proszę o pomoc :(   Proszę o pomoc :( I_icon_minipostPon Sty 23, 2012 10:03 am

Z administracją nie poradzisz... Spróbuj napisać do Calvany. Jakby co to Ci pomożemy. Smile Masz z tego jakieś straty materialne?
Powrót do góry Go down
Sabula
Przyjaciel Zagrody
Sabula


Liczba postów : 1203
Dołączył : 08/08/2011

Proszę o pomoc :( Empty
PisanieTemat: Re: Proszę o pomoc :(   Proszę o pomoc :( I_icon_minipostPon Sty 23, 2012 10:04 am

A mieliście wszyscy inne e-maile?
Powrót do góry Go down
Chrupcia012345
Nowy
Chrupcia012345


Liczba postów : 3
Dołączył : 23/01/2012

Proszę o pomoc :( Empty
PisanieTemat: Re: Proszę o pomoc :(   Proszę o pomoc :( I_icon_minipostPon Sty 23, 2012 11:33 am

tak mieliśmy inne e-maile a straty odniosła cała moja rodzina moja mama miała bardzo duże osiągnięcia a mnie uważają za oszusta ! A na dodatek jakiś włamywacz mi na konto wlazł Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

OD RAZU OSTRZEGAM PRZED GRACZEM koniara012345
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Proszę o pomoc :( Empty
PisanieTemat: Re: Proszę o pomoc :(   Proszę o pomoc :( I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Proszę o pomoc :(
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Proszę o pomoc w dok. 67
» !Proszę o pomoc!
» Proszę o pomoc
» Proszę o pomoc - skleroza. :)
» Proszę o pomoc

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: