Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"

Go down 
+13
mufff123@o2.pl
justa98
xTikTakx
Kotek~
zαbαvεcкαα
Broszka
Uśmieszek
EveDallas
~Martika~
gwiazda2002
Ayame
Nesska
martika520
17 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
martika520
Już coś wie
martika520


Nick w grze : martika520
Liczba postów : 150
Dołączył : 20/12/2011

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" Empty
PisanieTemat: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" I_icon_minipostPią Lut 03, 2012 12:31 pm

Okey Zasady są proste !
Malujesz kucyki z MLP ALE tylko te co są pod spodem podane Smile
Rainbow Dash
Fluttershy
Księżniczka Luna
Księżniczka Celestia
Appelejack
Rarity
i Twilight Sparkle
i OCzywiście Pinki Pay !

Nagrody to rzeczy z CR i będzie obrazek moim avatarem na howrse na obrazku można się podpisywać !

Tutaj wklejajcie Lincki do obrazków
Powodzenia

Koniec konkursu: 22 lutego ^^Już
Dzis z siostrami osądzam pracę Pamiętajcie tylko 3 wygrają ! Powodzenia
Osoby które wygrały to:
1msc.Emi99 BRAWO !!
2msc.Gwiazda2002 - kucyk Rarity !
3msc.Justa99

Brawa serdecznie dla wszystkich !


Ostatnio zmieniony przez martika520 dnia Nie Lut 19, 2012 5:15 am, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=926688
Nesska
Raczkujący
Nesska


Liczba postów : 68
Dołączył : 11/11/2011

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" I_icon_minipostPią Lut 03, 2012 12:41 pm

O, a dlaczego Pinky Pie nie? ;O
Powrót do góry Go down
martika520
Już coś wie
martika520


Nick w grze : martika520
Liczba postów : 150
Dołączył : 20/12/2011

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" I_icon_minipostPią Lut 03, 2012 12:50 pm

Ups zapomniałąm dodać już dosaję !
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=926688
Ayame
Przyjaciel Zagrody
Ayame


Nick w grze : Emi99
Liczba postów : 776
Dołączył : 03/08/2011

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" I_icon_minipostPią Lut 03, 2012 1:25 pm

1. Na kartce, czy grafiką komputerową?
2. Pisze się Pinkie Pie Wink
Powrót do góry Go down
gwiazda2002
Przyjaciel Zagrody
gwiazda2002


Nick w grze : gwiazda2002
Liczba postów : 1473
Dołączył : 19/12/2011

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" I_icon_minipostSob Lut 04, 2012 9:40 am

oh ja się zgłaszam już zaczęłam rysować Rarity
Powrót do góry Go down
Ayame
Przyjaciel Zagrody
Ayame


Nick w grze : Emi99
Liczba postów : 776
Dołączył : 03/08/2011

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" I_icon_minipostSob Lut 04, 2012 10:13 am

I ja również zgłaszam się oczywiście Smile
Powrót do góry Go down
gwiazda2002
Przyjaciel Zagrody
gwiazda2002


Nick w grze : gwiazda2002
Liczba postów : 1473
Dołączył : 19/12/2011

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" I_icon_minipostSob Lut 04, 2012 10:33 am

https://2img.net/r/ihimg/f/593/ponyh.png/ prosze o to Rarity narysowąłam sama ale zapomniałam się podpisać
Powrót do góry Go down
gwiazda2002
Przyjaciel Zagrody
gwiazda2002


Nick w grze : gwiazda2002
Liczba postów : 1473
Dołączył : 19/12/2011

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" I_icon_minipostSob Lut 04, 2012 10:36 am

zaraz poprawie
Powrót do góry Go down
gwiazda2002
Przyjaciel Zagrody
gwiazda2002


Nick w grze : gwiazda2002
Liczba postów : 1473
Dołączył : 19/12/2011

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" I_icon_minipostSob Lut 04, 2012 10:37 am

https://2img.net/r/ihimizer/img443/2318/ponydz.png oto poprawiony rysunek
Powrót do góry Go down
Ayame
Przyjaciel Zagrody
Ayame


Nick w grze : Emi99
Liczba postów : 776
Dołączył : 03/08/2011

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" I_icon_minipostSob Lut 04, 2012 12:36 pm

Tu jest moja praca: KLIK

Jeśli wygra, to oczywiście mogę ją poprawić, bo gdzieniegdzie jak widać są ubytki (niepokolorowane miejsca) itp. Ale mam nadzieję, że teraz też się podoba :>
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" I_icon_minipostSob Lut 04, 2012 12:37 pm

Dziewczyny - prace są śliczne! Smile
Powrót do góry Go down
gwiazda2002
Przyjaciel Zagrody
gwiazda2002


Nick w grze : gwiazda2002
Liczba postów : 1473
Dołączył : 19/12/2011

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" I_icon_minipostSob Lut 04, 2012 12:38 pm

kurcze przegram Sad
Powrót do góry Go down
~Martika~
Nowy
~Martika~


Liczba postów : 26
Dołączył : 27/01/2012

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" I_icon_minipostSob Lut 04, 2012 1:28 pm

rany. jak wy je robicie? : D Są śliczne Smile
Powrót do góry Go down
gwiazda2002
Przyjaciel Zagrody
gwiazda2002


Nick w grze : gwiazda2002
Liczba postów : 1473
Dołączył : 19/12/2011

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" I_icon_minipostNie Lut 05, 2012 3:57 am

cóż muszę się przyznać że tego nie oglądam a zdjęcie znalazłam w internecie jako wzór i z niego przerysowałam Rarity ale narysowałam sama to
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" I_icon_minipostNie Lut 05, 2012 6:10 am

A ja wam walnę Apple jack (czy jak to tam się pisze) zaczęłam już tworzyć. mam AZ znaczek.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Uśmieszek
ZAGRODZIANIN
Uśmieszek


Nick w grze : Uśmieszek06
Liczba postów : 1132
Dołączył : 09/12/2011

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" I_icon_minipostNie Lut 05, 2012 7:10 am

Ja się przymierzam do Pinky Pie...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=295856
Broszka
Moderator
Broszka


Nick w grze : Broszka
Liczba postów : 1597
Dołączył : 20/01/2012

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" I_icon_minipostNie Lut 05, 2012 10:27 am

może też coś trzasnę w paincie?? scratch
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1288679
martika520
Już coś wie
martika520


Nick w grze : martika520
Liczba postów : 150
Dołączył : 20/12/2011

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" I_icon_minipostNie Lut 05, 2012 10:50 am

można malować w każdym programie lub ręcznie !
UWAGA przedłużam czas trwania konkursu do 22 Lutego !
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=926688
zαbαvεcкαα
Przyjaciel Zagrody
zαbαvεcкαα


Liczba postów : 1087
Dołączył : 08/02/2012

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" I_icon_minipostPią Lut 10, 2012 6:26 am

Sorki za tą Apllejack.


Ostatnio zmieniony przez zαbαvεcкαα dnia Pią Lut 10, 2012 8:04 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Broszka
Moderator
Broszka


Nick w grze : Broszka
Liczba postów : 1597
Dołączył : 20/01/2012

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" I_icon_minipostPią Lut 10, 2012 6:51 am

jest wspaniała!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1288679
Kotek~
W skromnych progach Zagrody
Kotek~


Nick w grze : Bubaa753
Liczba postów : 422
Dołączył : 03/12/2011

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" I_icon_minipostPią Lut 10, 2012 7:58 am

zαbαvεcкαα napisał:
Zgłaszam moją Applejack




Przepraszam, że to powiem, ale oszukujesz.
Wymazałaś podpis autora gumką pod kopytami.
Na dowód mam link, zdjęcie oczywiście z google grafika: KLIK
Powrót do góry Go down
zαbαvεcкαα
Przyjaciel Zagrody
zαbαvεcкαα


Liczba postów : 1087
Dołączył : 08/02/2012

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" I_icon_minipostPią Lut 10, 2012 8:03 am

Kotek~ No dobra sorki za ten obrazek
Powrót do góry Go down
gwiazda2002
Przyjaciel Zagrody
gwiazda2002


Nick w grze : gwiazda2002
Liczba postów : 1473
Dołączył : 19/12/2011

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" I_icon_minipostPią Lut 10, 2012 9:15 am

oj! co to oszuści ? czuję się oszukana Sad
Powrót do góry Go down
xTikTakx
Przyjaciel Zagrody
xTikTakx


Liczba postów : 700
Dołączył : 06/01/2012

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" I_icon_minipostPią Lut 10, 2012 11:25 am

O, to ja coś ręcznie zrobię !
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" I_icon_minipostSob Lut 11, 2012 4:41 am

A można dwa? bo wczoraj z nud\ów oglądałam sobie MLP (tak, wiem, że to bajka, ale nie ogłam się powstrzymac) iby odcinek z Luną. A ja skończyłam już prawie Apple jack i zabrałam sie za Lunę i nie wiem czy moge oba wkleić czy jedno wybrać;0
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
justa98
Raczkujący
justa98


Liczba postów : 86
Dołączył : 11/02/2012

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" I_icon_minipostSob Lut 11, 2012 5:04 am

Zgłaszam moją Rainbow Dash :

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" SPA0848ap_rrqnsxa


Ostatnio zmieniony przez justa98 dnia Sob Lut 11, 2012 7:51 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=38942
Ayame
Przyjaciel Zagrody
Ayame


Nick w grze : Emi99
Liczba postów : 776
Dołączył : 03/08/2011

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" I_icon_minipostSob Lut 11, 2012 7:45 am

justa98 - Rainbow Dash to klacz.
Powrót do góry Go down
gwiazda2002
Przyjaciel Zagrody
gwiazda2002


Nick w grze : gwiazda2002
Liczba postów : 1473
Dołączył : 19/12/2011

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" I_icon_minipostSob Lut 11, 2012 8:33 am

no i ona napisała ,, moją Rainbow Dash ''
Powrót do góry Go down
Ayame
Przyjaciel Zagrody
Ayame


Nick w grze : Emi99
Liczba postów : 776
Dołączył : 03/08/2011

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" I_icon_minipostSob Lut 11, 2012 8:59 am

Właśnie poprawiła, bo wcześniej miała napisane "mojego Rainbowa Dash'a" Very Happy
Powrót do góry Go down
martika520
Już coś wie
martika520


Nick w grze : martika520
Liczba postów : 150
Dołączył : 20/12/2011

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" I_icon_minipostNie Lut 12, 2012 11:22 am

Wklejajcie ile pragniecie ! im więcej tym większe szanse na wygraną UWAGA ten kto oszukuje ma mniejsze szanse na wygraną !!!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=926688
Sponsored content





Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Konkurs na najładniej namalowanego kucyka z MLP Przyjaźń to Magia
» Irytujący koledzy łażą za tobą na przerwach?
» Dynamo - Więcej niż magia
» Kucyk od Kemishi
» Xalimbo- kucyk do małych zawodów!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: