Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty

Go down 
+8
hanka1998
Aki
Monika
Nesska
Sakura
Szarusia16
Madela
LadyArvena
12 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty Empty
PisanieTemat: Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty   Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty I_icon_minipostSob Lut 04, 2012 8:32 am

W tym temacie wrzucamy tylko nasze maści, na które chcemy by inni oddawali głos. Od komentarzy proszę się tu powstrzymać, żeby nie
zaśmiecić tematu Wink
Jeśli któraś odpadnie jeszcze przed głosowaniem, odrzucona przez adminów, prosiłabym o informację...


Komentować można tu: KLIK
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty Empty
PisanieTemat: Re: Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty   Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty I_icon_minipostSob Lut 04, 2012 8:33 am

Sakura0001 napisał:


Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty Osliczkalilijka

Sakura0001 napisał:
Oprócz ośliczki Lilijki postanowiłam również wysłać do CP moją dużo wcześniejszą pracę, której do tej pory się nie powiodło, ale daję jej kolejną szansę. Mam nadzieję, że wspomożecie tego złotego jednorożca w pędzie do sukcesu, a będziecie mogli poszczycić się złotą figurką jednorożca w swojej kolekcji Very Happy. Przedstawiam Wam górę złota - czyli Golden Unicorn, który liczy na Wasze głosy Very Happy.

Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty Mascb

mycha805 napisał:
Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty Scaled.php?server=208&filename=modelev



LadyArvena napisał:


Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty KONIK
I dwie odmiany kolorystyczne:
Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty BloodyNightMarePolskie maści w Przestrzeni twórczej - luty PinkDream
(Liczę, że choć jedno przejdzie Wink )


Ostatnio zmieniony przez LadyArvena dnia Sob Lut 04, 2012 9:49 am, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Madela
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 111
Dołączył : 13/04/2011

Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty Empty
PisanieTemat: Re: Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty   Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty I_icon_minipostSob Lut 04, 2012 8:48 am

moja pierwsza praca :
Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty Scaled.php?server=26&filename=letnipiorun
Letni Piorun
w sumie nie moja , tylko mojej przyjaciółki Poezja992 , której nie działa cp więc dodała jej ją is95 ( jeśli przejdzie , to kupony dostaje Poezja Wink )
w imieniu poezji i is95 proszę o głosy na nią !
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty Empty
PisanieTemat: Re: Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty   Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty I_icon_minipostSob Lut 04, 2012 9:48 am

Autor:koteczek043

Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty Scaled.php?server=560&filename=luty
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Szarusia16
Przyjaciel Zagrody
Szarusia16


Liczba postów : 745
Dołączył : 20/04/2011

Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty Empty
PisanieTemat: Re: Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty   Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty I_icon_minipostSob Lut 04, 2012 11:09 am

Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty Glosy
Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty Kocieglosy
mam nadzieję, że wszystkie wejdą do głosowanie bez żadnego "ale" ^^;
Powrót do góry Go down
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty Empty
PisanieTemat: Re: Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty   Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty I_icon_minipostSob Lut 04, 2012 5:25 pm

Jeszcze zabrakło mojego Golden Unicorna Very Happy. Ale wstawię go osobiście...

Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty I79296_maa-a-

Bardzo proszę o Wasze głosy Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Nesska
Raczkujący
Nesska


Liczba postów : 68
Dołączył : 11/11/2011

Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty Empty
PisanieTemat: Re: Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty   Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty I_icon_minipostNie Lut 05, 2012 3:19 am

Madela napisał:
moja pierwsza praca :
Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty Scaled.php?server=26&filename=letnipiorun
Letni Piorun
w sumie nie moja , tylko mojej przyjaciółki Poezja992 , której nie działa cp więc dodała jej ją is95 ( jeśli przejdzie , to kupony dostaje Poezja Wink )
w imieniu poezji i is95 proszę o głosy na nią !

Radzę szybko wycofać, twórca lineartu nie zezwala na użycie w howrse, lepiej żeby nie weszła do głosowania bo lineart znany.



Żeby nie było, wysłałam wcześniej zrobione bo mi smutno bez kuponów
Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty W%20chmurach
Powrót do góry Go down
Monika
Nowy
Monika


Liczba postów : 2
Dołączył : 05/02/2012

Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty Empty
PisanieTemat: Re: Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty   Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty I_icon_minipostNie Lut 05, 2012 4:34 am

Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty Scaled.php?server=846&filename=rgtu

Mój piesio Smile Prosiłabym o głosy Smile
Powrót do góry Go down
Aki
Przyjaciel Zagrody
Aki


Nick w grze : Akira.
Liczba postów : 1998
Dołączył : 05/05/2011

Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty Empty
PisanieTemat: Re: Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty   Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty I_icon_minipostNie Lut 05, 2012 4:38 am

Ola się postarała i jeszcze kilka wysłałam:

Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty Scaled.php?server=822&filename=beztytuuibk
Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty Scaled.php?server=403&filename=32556484574846
Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty Scaled.php?server=6&filename=8889596
Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty Scaled.php?server=37&filename=89756435412131231
Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty Scaled.php?server=259&filename=beztytuu84654
Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty Scaled.php?server=443&filename=12312235848
Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty Scaled.php?server=443&filename=544545c

Co do otoczenia "ognistego" - nie, nie jest to skopiowany obrazek Smile Olusia posługiwała się teksturą Very Happy Oczywiście obie prosiłybyśmy o głosy Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1947323
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty Empty
PisanieTemat: Re: Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty   Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty I_icon_minipostNie Lut 05, 2012 8:26 am

Mój NightMare w wersji bezskrzydłej Smile

Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty UnwingedNightMare

I teraz przydałyby się szybkie wyniki, bo kupony sobie wywędrowały na CP i moje konto teraz pusto wygląda XD

Mycha widzę też tła w dwóch wersjach kolorystycznych Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty Empty
PisanieTemat: Re: Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty   Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty I_icon_minipostNie Lut 05, 2012 9:39 am

Maść Ola Koniara
Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty Cpkot
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Go??
Gość
Anonymous



Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty Empty
PisanieTemat: Re: Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty   Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty I_icon_minipostNie Lut 05, 2012 10:52 am

Piękne te maści Razz
Powrót do góry Go down
Madela
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 111
Dołączył : 13/04/2011

Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty Empty
PisanieTemat: Re: Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty   Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 5:00 am

[quote="Nesska"]
Madela napisał:
moja pierwsza praca :
Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty Scaled.php?server=26&filename=letnipiorun
Letni Piorun
w sumie nie moja , tylko mojej przyjaciółki Poezja992 , której nie działa cp więc dodała jej ją is95 ( jeśli przejdzie , to kupony dostaje Poezja Wink )
w imieniu poezji i is95 proszę o głosy na nią !

Radzę szybko wycofać, twórca lineartu nie zezwala na użycie w howrse, lepiej żeby nie weszła do głosowania bo lineart znany.



Poezja992 mówi :
tylko , że ja ten lineart KUPIŁAM od innego gracza
jeśli to na serio jest plagiat , to oni i tak mnie ukarają ?
dodatkowy problem to to , że to nie u mnie wysłano , tylko jeszcze u innej osoby ( ja nie mam 5 karmy )
do kiedy można wycofać ?
Powrót do góry Go down
Nesska
Raczkujący
Nesska


Liczba postów : 68
Dołączył : 11/11/2011

Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty Empty
PisanieTemat: Re: Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty   Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 6:39 am

W takim razie gracz cię oszukał(btw, czy ja nie pisałam ci przypadkiem na PW, że autor lineartu nie zezwala?), 5 wynik wyszukiwania na dA po wpisaniu horse jump. http://fav.me/d2grklz a autor nie zezwala na użycie na howrse(można po komentarzach zobaczyć). Problemy będzie miała osoba z której konta wysłano. I u diabła, wysyła się tylko na własnym koncie >.> Wycofać można póki czeka na zatwierdzenie(jak potem to nie wiem bo nigdy nie patrzyłam)... chociaż istnieje duża szansa że odrzucą bez konsekwencji przez te syfy co się dzieją w okolicach grzywy i ogona.
Powrót do góry Go down
Aki
Przyjaciel Zagrody
Aki


Nick w grze : Akira.
Liczba postów : 1998
Dołączył : 05/05/2011

Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty Empty
PisanieTemat: Re: Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty   Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 10:43 am

Niestety tylko kotek przeszedł Sad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1947323
Aki
Przyjaciel Zagrody
Aki


Nick w grze : Akira.
Liczba postów : 1998
Dołączył : 05/05/2011

Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty Empty
PisanieTemat: Re: Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty   Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 10:44 am


Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty Scaled.php?server=822&filename=beztytuuibk - Twoja praca jest powtórzeniem kształtów lub wzorów, co nie jest dozwolone.
Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty Scaled.php?server=403&filename=32556484574846 - Na Twoim projekcie koń unosi się ponad ziemią.
Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty Scaled.php?server=6&filename=8889596 - Na Twoim projekcie koń unosi się ponad ziemią.
Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty Scaled.php?server=37&filename=89756435412131231 - Na Twoim projekcie koń unosi się ponad ziemią.
Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty Scaled.php?server=259&filename=beztytuu84654 - Na Twoim projekcie koń unosi się ponad ziemią.

Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1947323
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty Empty
PisanieTemat: Re: Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty   Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 10:45 am

mycha- współczuję. Oni potrafią załamac człowieka Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty 3997999705
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Rose666
Przyjaciel Zagrody
Rose666


Nick w grze : Alvienne
Liczba postów : 546
Dołączył : 12/05/2011

Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty Empty
PisanieTemat: Re: Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty   Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 10:48 am

Mycha-Świnie!A pegazy są po co,jak nie po to,żeby unosić się nad ziemią? -.-
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2224054
Aki
Przyjaciel Zagrody
Aki


Nick w grze : Akira.
Liczba postów : 1998
Dołączył : 05/05/2011

Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty Empty
PisanieTemat: Re: Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty   Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 10:50 am

Wiecie ile Ola miała nocy nie przespanych? Sad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1947323
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty Empty
PisanieTemat: Re: Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty   Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 11:06 am

Kot przeszedł? Na serio? Wow, miałaś szczęście. On jest z lineartu xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Madela
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 111
Dołączył : 13/04/2011

Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty Empty
PisanieTemat: Re: Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty   Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 11:27 am

Nesska napisał:
W takim razie gracz cię oszukał(btw, czy ja nie pisałam ci przypadkiem na PW, że autor lineartu nie zezwala?), 5 wynik wyszukiwania na dA po wpisaniu horse jump. http://fav.me/d2grklz a autor nie zezwala na użycie na howrse(można po komentarzach zobaczyć). Problemy będzie miała osoba z której konta wysłano. I u diabła, wysyła się tylko na własnym koncie >.> Wycofać można póki czeka na zatwierdzenie(jak potem to nie wiem bo nigdy nie patrzyłam)... chociaż istnieje duża szansa że odrzucą bez konsekwencji przez te syfy co się dzieją w okolicach grzywy i ogona.

Poezja992 mówi :
co do tego czemu inni moją maść wysłali :
- ja mam za mało karmy
- mi to u mnie nie działa
- is95 sama mi to zaproponowała , więc się zgodziłam

To teraz do niej napiszę , tylko nie wiem czy akurat będzie
A tak poza tym - uważacie , że są szanse że mi tego nie zgłoszą ?
Pracowałam nad tym ponad tydzień , więc strasznie załamało mnie to o linearcie
ponawiam pytanie :
czy jeśli nie wiedziałam , ze to plagiat , to oni i tak mnie ukarają , a nie tamtą osobę ???
Powrót do góry Go down
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty Empty
PisanieTemat: Re: Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty   Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 11:31 am

Tak, ukarają Ciebie. Dlatego, że to Ty pracę wysłałaś. Ja cierpliwie czkam na merzec - wyślę może wtedy moją amatorską Sawannę xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Nesska
Raczkujący
Nesska


Liczba postów : 68
Dołączył : 11/11/2011

Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty Empty
PisanieTemat: Re: Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty   Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 11:44 am

Każdy, kto wyśle pracę nie stworzoną przez siebie lub splagiatowaną, zostanie ukarany całkowitym zakazem używania Czarnej Perły.

Ciebie karać nie będą, ale zaleca się używanie główki >.>


te linearty możesz sobie malować http://nesskajestfe.strefa.pl/PT/linearts.html
Powrót do góry Go down
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty Empty
PisanieTemat: Re: Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty   Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 11:46 am

Ukarzą - praca nie jest stworzona przez nią, tylko przez innego gracza <.<
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Madela
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 111
Dołączył : 13/04/2011

Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty Empty
PisanieTemat: Re: Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty   Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty I_icon_minipostWto Lut 07, 2012 11:01 am

Nesska napisał:
Każdy, kto wyśle pracę nie stworzoną przez siebie lub splagiatowaną, zostanie ukarany całkowitym zakazem używania Czarnej Perły.

Ciebie karać nie będą, ale zaleca się używanie główki >.>


te linearty możesz sobie malować http://nesskajestfe.strefa.pl/PT/linearts.html

mam strasznie wielką prośbę do wszystkich
czy moglibyście mi nie zgłaszać tej maści ?
nie da się jej już wycofać , nie wiedziałam że to plagiat ( jeśli bym wiedziała , to bym nie zgłaszała do CP )
i jeszcze jedna cichutka prośba - możecie dać na nią głos ?

wiem , ze dużo bym chciała , ale już nic z maścią nie można zrobić Neutral

Prosi Madela , Poezja992 i Is95

P.S.
Is została o wszystkim poinformowana i też jej bardzo zależy Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty 1988476332
Powrót do góry Go down
Nesska
Raczkujący
Nesska


Liczba postów : 68
Dołączył : 11/11/2011

Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty Empty
PisanieTemat: Re: Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty   Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty I_icon_minipostWto Lut 07, 2012 11:23 am

Nie wiem czy to do ciebie dotarło, ale ten lineart jest znany, już go widziałam w PT(i zgadnij jak poszło pracy w głosowaniu x) i nie liczyłabym na to, że tym razem nikt z żadnej z wersji językowych nie zgłosi... Is będzie miała zakaz używania CP, a Poezji bym radziła używać lineartów z pewniejszych źródeł i wysyłać prace z własnego konta, bo - UWAGA - z cudzego nie wolno >.>
Powrót do góry Go down
Ksiezycowa
Nowy
Ksiezycowa


Liczba postów : 1
Dołączył : 16/01/2012

Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty Empty
PisanieTemat: Re: Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty   Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty I_icon_minipostWto Lut 07, 2012 12:19 pm

Witajcie Smile
I ja postanowiłam spróbować własnych sił przy pracy Smile Z ciekawości oglądam wasze prace niektóre są naprawdę piękne.
Co do mojej to może jak ktoś kiedyś trafi i kliknie w nią to będę naprawdę wdzięczna SmilePolskie maści w Przestrzeni twórczej - luty Scaled.php?server=546&filename=modelef
Powrót do góry Go down
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty Empty
PisanieTemat: Re: Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty   Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty I_icon_minipostWto Lut 07, 2012 12:24 pm

Masz mój głos, jeżeli praca ukaże się moim oczętom przy głosowaniu Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Go??
Gość
Anonymous



Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty Empty
PisanieTemat: Re: Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty   Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty I_icon_minipostWto Lut 07, 2012 12:39 pm

Księzycowa, piękny ten rozek
Powrót do góry Go down
Madela
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 111
Dołączył : 13/04/2011

Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty Empty
PisanieTemat: Re: Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty   Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty I_icon_minipostSro Lut 08, 2012 4:11 am

Nesska napisał:
Nie wiem czy to do ciebie dotarło, ale ten lineart jest znany, już go widziałam w PT(i zgadnij jak poszło pracy w głosowaniu x) i nie liczyłabym na to, że tym razem nikt z żadnej z wersji językowych nie zgłosi... Is będzie miała zakaz używania CP, a Poezji bym radziła używać lineartów z pewniejszych źródeł i wysyłać prace z własnego konta, bo - UWAGA - z cudzego nie wolno >.>

ok , przekarzę jej
ale jak twierdzisz , że i tak na 100%ktoś zgłosi , to mozesz już ty tego nie robić ? Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty 1988476332
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty Empty
PisanieTemat: Re: Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty   Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Polskie maści w Przestrzeni twórczej - luty
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» GRA - Polskie maści w przestrzeni twórczej - luty
» Polskie maści w Przestrzeni twórczej - wrzesień
» Polskie maści w przestrzeni twórczej - kwiecień
» Polskie maści w Przestrzeni twórczej - październik
» Polskie maści w Przestrzeni twórczej - marzec

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum :: Archiwum aktualności :: Gra-
Skocz do: