Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Lista biało-czarna

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Sheila86
Przyjaciel Zagrody
Sheila86


Nick w grze : Sheila86
Liczba postów : 658
Dołączył : 03/07/2011

Lista biało-czarna Empty
PisanieTemat: Lista biało-czarna   Lista biało-czarna I_icon_minipostNie Lut 05, 2012 3:19 am

Witam,
uważam, że lista czarno-biała jest nieco zle zrobiona.. odrzucacie opinie z powodu braku dowodów a jak udowodnić że ktoś jest świetnym sitterem na przykład? Czy same zapewnienie ze strony zadowolonego z pracownika gracza nie wystarcza?
Rozumiem, że przy negatywnych opiniach dowód jest potrzebny i można takowy dodać bo istnieją screeny z wiadomości etc.
Ale w jaki sposób potwierdzić np że ktoś w czymś pomógł albo jest dobrym pracownikiem? Mogę zrobić screeny z tego jak moja sitterka oporządza mi konie, ale skąd będziecie wiedzieli ze to ona je zrobila a nie ja skoro są na moim koncie?
a dziewczyna jest na prawde swietna, godna zaufania i polecenia na przyszłość. Mowa tutaj o graczce nadia.amorek Smile
Tak czy owak uważam, że lista jest nieco krzywdząca dla osób, które mogłyby złapać plusy.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1084664
Julinda010
Już coś wie
Julinda010


Nick w grze : Julinda010
Liczba postów : 139
Dołączył : 30/12/2011

Lista biało-czarna Empty
PisanieTemat: Re: Lista biało-czarna   Lista biało-czarna I_icon_minipostNie Lut 05, 2012 3:23 am

Racja...Ja też mam slitterkę (od 13 lutego będę miała) i zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie.Ale jak już będzie pracowała to jak udowodnić,że jest dobra?Można by sobie pomyśleć,że jesteśmy koleżankami i daje jej plusiki.
Powrót do góry Go down
Sheila86
Przyjaciel Zagrody
Sheila86


Nick w grze : Sheila86
Liczba postów : 658
Dołączył : 03/07/2011

Lista biało-czarna Empty
PisanieTemat: Re: Lista biało-czarna   Lista biało-czarna I_icon_minipostNie Lut 05, 2012 3:50 am

Mnie nie chodzi tylko o sitterkę, chodzi też o inne pozytywne opinie. Na prawdę nie ze wszystkiego się da zrobić screena i uważam, że też nie do wszystkiego screeny są potrzebne. W regulaminie pisze, że przy oszustwie dowód jest konieczny do uznania opinii, ale nigdzie nie jest wspomniane, że dodatnia opinia także musi być za każdym razem udowodniona. Nie chodzi mi także o to, żeby dodawać kogoś bez powodu "bo go lubię", dodawałam uczciwie opinie dodatnie o graczach z którymi miałam wymiany lub sprzedaże koni etc i widziałam że sporo innych osób również dodało uczciwe opinie, ale zostały odrzucone z powodu braku dowodów.
Na prawdę rozumiem konieczność udowadniania oszustw, bo oskrażenie o oszustwo to poważna sprawa, ale nikt nikomu punktów plusowych przecież nabijał specjalnie nie będzie. Opinie typu "fajna, znam i polecam" itd są bez sensu i powinny zostać odrzucone, ale uważam, że część odrzuconych opinii została odrzucona niesłusznie, stąd moja wypowiedz na forum Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1084664
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Lista biało-czarna Empty
PisanieTemat: Re: Lista biało-czarna   Lista biało-czarna I_icon_minipostNie Lut 05, 2012 9:26 am

Sheila86 napisał:
dodawałam uczciwie opinie dodatnie o graczach z którymi miałam wymiany lub sprzedaże koni etc i widziałam że sporo innych osób również dodało uczciwe opinie, ale zostały odrzucone z powodu braku dowodów.
Sprzedaż koni i wymiany da się akurat udowodnić Wink Wystarczy screen z biura. Można podać ten mały wycinek jak się reszty nie chce pokazywać. Albo zamazać resztę transakcji.


Co do sitterów, to rzeczywiście drobny problem... To chyba jedyna opcja, którą można by zatwierdzić bez dowodów. Ewentualnie screen, że naprawdę ma się włączone dla tej osoby współdzielenie. Uchroni to przed zgłaszaniem samych siebie jako "zaufanych pomocników".

Po egzaminach uporządkuję jeszcze listę. Sprawdzę co z odrzuconych ewentualnie jeszcze można podciągnąć. I co z starej listy trzeba wyrzucić (typu "jest super"). Ale to jeszcze trochę. (8.02 - egzamin z antropologii. Wciąż brak wyników z ogólnej. I dziś oblane dzieje wychowania, do poprawy jakoś nastego. Kto to wymyślił, żeby dwa tomy historii się uczyć :/ )
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Sheila86
Przyjaciel Zagrody
Sheila86


Nick w grze : Sheila86
Liczba postów : 658
Dołączył : 03/07/2011

Lista biało-czarna Empty
PisanieTemat: Re: Lista biało-czarna   Lista biało-czarna I_icon_minipostNie Lut 05, 2012 10:07 am

OK i to już jest satysfakcjonujące Smile Ucz się Arwenko ucz, Zagroda poczeka - howrse to jednak tylko gra i egzaminy są ważniejsze Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1084664
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Lista biało-czarna Empty
PisanieTemat: Re: Lista biało-czarna   Lista biało-czarna I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 5:44 pm

Nie wiem, kto wymyślił, ale ja tez przez coś podobnego przechodziłam Razz. Życzę powodzenia w egzaminach Smile.

Z mojej strony wyrażę tylko małe zażalenie na fakt pominięcia mojej opinii na temat gracza volna (miała trochę inne znaki, ale nie jestem w stanie wystukać tego na klawiaturze, musiałabym szukać w znakach i symbolach), przytoczyłam dowody jej matactwa, to, że nie chciała zwrócić koni i wymijająco odpowiadała na maile. W końcu chyba (choć nie jestem już pewna, bo to było jakiś czas temu) przytoczyłam moją rozmowę z Calvaną na ten temat i stworzyłam screenshoty będące dowodami na to, że konie nadal u niej są mimo, że powinny znaleźć się u mnie lub u pozostałych współpracowników. Nie wiem, czy zgłoszenie w ogóle doszło czy zostało pominięte... Z resztą, i tak już nieaktualne, ponieważ graczka usunęła konto, chociaż nigdy nie wiadomo, czy nie założyła drugiego o podobnym loginie. Zgłoszenie można już śmiało pominąć ze względu na brak obecności tej osoby w grze, ale dobrze by było, gdyby takie zgłoszenia również pojawiały się na Czarno-białej Liście. Może przestałyby pojawiać się wątki na temat oszustw w hodowlach, bo to już jest nie do wytrzymania...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Sponsored content





Lista biało-czarna Empty
PisanieTemat: Re: Lista biało-czarna   Lista biało-czarna I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Lista biało-czarna
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Czarna lista
» Czarna lista
» FORUM - czarna lista
» Czarna lista a prezentacja. WAŻNE
» WAŻNE- CZARNA LISTA

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Archiwum aktualności-
Skocz do: