Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Konto Pegaza

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Venus956
Nowy
Venus956


Liczba postów : 3
Dołączył : 08/01/2012

Konto Pegaza Empty
PisanieTemat: Konto Pegaza   Konto Pegaza I_icon_minipostNie Lut 05, 2012 10:31 pm

Witajcie! Mam takie jedno małe pytanko. Wygrałam ostatnio w loterii 1 m-c KP i za Chiny nie wiem jak sprawić by któryś z moich koni znalazł się na liście ulubionych Neutral (na stronie gracza) Bardzo proszę o szybkie odpowiedzi i z góry dziękuję Smile
Powrót do góry Go down
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Konto Pegaza Empty
PisanieTemat: Re: Konto Pegaza   Konto Pegaza I_icon_minipostNie Lut 05, 2012 11:33 pm

Ja nie mam KP, ale myślę że pewnie jest w plusiku coś w stylu "Dodaj konia do ulubionych" :*
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
mania !
Raczkujący
mania !


Liczba postów : 94
Dołączył : 28/12/2011

Konto Pegaza Empty
PisanieTemat: Re: Konto Pegaza   Konto Pegaza I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 12:27 am

Jak wejdziesz w konia którego chcesz mieć w ulubionych to jest + przy imieniu i dodaj konia do ulubionych>>klikasz>> voila gotowe Smile
Powrót do góry Go down
Linea2010
ZAGRODZIANIN
Linea2010


Nick w grze : Linea2010
Liczba postów : 745
Dołączył : 31/10/2011

Konto Pegaza Empty
PisanieTemat: Re: Konto Pegaza   Konto Pegaza I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 1:05 am

Tylko na swojej stronie musisz jeszcze ustawić że mają być ulubione konie wyświetlane. Na górze taki zielony plusik ;3 A przy każdym koniu, tam gdzie normalnie zmieniasz imię, możesz go dodać do ulubionych.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=358567
Sponsored content





Konto Pegaza Empty
PisanieTemat: Re: Konto Pegaza   Konto Pegaza I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Konto Pegaza
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Konto Pegaza
» Dlaczego ZJ zniknęło po usunięciu pióra pegaza.
» Gwiazda Pegaza
» Jak to jest z Kontem Pegaza?
» na ile wyceniacie tego pegaza

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: