Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...

Go down 
+17
mazak456
Julia_525
Aki
Wilczek123
parafka
Sweet Rabbit
mercia5
nutella113
Rose666
Lubelak
Jetrel
Fleur
FunnyOne
Frania26.
maciek00553388
pszczolka182
Barson1990
21 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Barson1990
Przyjaciel Zagrody
Barson1990


Nick w grze : Barsonka
Liczba postów : 338
Dołączył : 30/11/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  Empty
PisanieTemat: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 5:23 am

Witam serdecznie.
Chciałabym oficjalnie zgłosić gracza Fiord_, który w dniu wczorajszym dołączając do naszej prestiżowej hodowli "The Black Knight", której konie zajmują czołowe miejsca w rankingu koni fryzyjskich, oszukał nas, okradł i wspomógł hodowlę naszych rywali.
Gracz Fiord_ , który został przyjęty na okres próbny, dostał od nas najlepszego ogiera z najwyższym PG dostępnym na howrse u koni fryzyjskich. Dał krycie naszym klaczom, a potem przepadł... W dniu dzisiejszym okazało się, że owy gracz wystawił krycie dla klaczy z hodowli "Cardinalis", która nas goni...

Oto linki z dowodami:
1) [You must be registered and logged in to see this link.] - link do naszego ogiera, którego otrzymał Fiord_
2) [You must be registered and logged in to see this link.] - źrebak z naszego ogiera dla hodowli "Cardinalis" (zrzut ekranu na kryciach tego ogiera, gdzie widać źrebaki z naszej hodowli).
3) [You must be registered and logged in to see this link.] - link do źrebaka z naszego ogiera dla hodowli "Cardinalis"

Gracz Fiord_ zapewniał, że jest uczciwy, ma dostęp do Objęć Morfeusza, Klepsydr Kronosa, Punktów Dorastania i typ podobnych. PODOBNO gracz dorosły (38 lat). Wszyscy byliśmy pewni, że okaże się lojalnym współpracownikiem i osobą kompetentną... Niestety, okazało się, że jest podstawiony przez hodowlę "Cardinalis"! My tracimy, oni zyskali. Nie jestem w stanie zrozumieć, jak można być tak bezczelnym i podłym człowiekiem!!
Koń nie został nam zwrócony, a gracz Fiord_ nie odpowiada na nasze wiadomości na PW.

Wystrzegajcie się takich osób!! Uważajcie i NIE UFAJCIE im!!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2837768
pszczolka182
Nowy
pszczolka182


Nick w grze : pszczolka182
Liczba postów : 27
Dołączył : 10/01/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 5:28 am

Tak to było nieczyste zagranie wobec hodowli.
Od początku usiłują nas dogonić. Faktem jest, że my zaczynaliśmy od podszewki, a oni gdy nadarzyła się tylko okazja skupili konie od Neuromaniac którą przegoniliśmy i uważają się za prestiżową hodowlę...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 5:31 am

Wybaczcie ale reprezentuje hodowlę Cardinalis i oświadczam, że gracz Fiord_ nie jest z nami w żadnym stopniu związany. Od neuro była wzięta klaczka ale pokrycie poszło z pokryć ogólnych.
Powrót do góry Go down
pszczolka182
Nowy
pszczolka182


Nick w grze : pszczolka182
Liczba postów : 27
Dołączył : 10/01/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 5:34 am

Yhym i dlatego ma Waszą najlepszą klacz u siebie, potrafimy patrzeć i czytać -,-
Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 5:34 am

Jeśli zaś chodzi o zgłoszenie to bardzo proszę o wpisanie go na Czarną liste tak, żeby można było przestrzec innych. W chwili obecnej to uzytkownicy ZM sami wpisująSmile
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 5:35 am

zaraz sprawdze, wczoraj był podawany stan hodowli i tego gracza nie było. Bardzo prosze o link do klaczy, my nie szukamy wojny, stawiamy na zdrową rywalizację.
P.S. dostałam informację, że ten gracz zgłosił sie do władz hodowli z ofertą wysokiego krycia za klacz i transakcja została zrealizowana
Powrót do góry Go down
Barson1990
Przyjaciel Zagrody
Barson1990


Nick w grze : Barsonka
Liczba postów : 338
Dołączył : 30/11/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 5:48 am

Na kryciach publicznych NIE MA dostępnych kryć tym ogierem. Sądzę, że gdyby już dawał krycia publiczne to w większej ilości... U ogiera krycia są 4 (3 dla naszej klaczy, 1 dla Waszej).
Jak na moje oko to oczywisty przekręt i chęć zdobycia w szybkim tempie wysokiego PG...
Jeżeli chcecie grać CZYSTO, zwróćcie nam źrebaka, który wyszedł z naszego ogiera...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2837768
Go??
Gość
Anonymous



Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 5:55 am

pierwsze krycie było publiczne, pozniej krylismy swoimi. O kryciu dowiedzialam sie przed chwilą i przedstawilam Wasze żądania władzom hodowli
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 6:01 am

Pszczółko, bardzo nie ładnie was potraktował, później się ludzie dziwią że prestiżowe hodowle są zamknięte na innych graczy, ale tak bywa. ;/ Niestety, a i napisałam coś do ciebie.
Powrót do góry Go down
pszczolka182
Nowy
pszczolka182


Nick w grze : pszczolka182
Liczba postów : 27
Dołączył : 10/01/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 6:39 am

APX tak wiem, ale po tym ekscesie naprawdę czuję się zniesmaczona.
Dążyliśmy do elity ciężką pracą, a teraz jeden chwyt ze strony przeciwników i my tracimy na tym bardzo dużo. Ja rozumiem rywalizacja, ale na litość jaką ma się frajdę grać tak nieczysto ??????? Nie zrozumiem tego nigdy. Jest mi przykro, że dałam się tak wkręcić i pogrążyć naszą hodowlę Sad
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 6:46 am

też taką sytuacje miałam z norkiem teraz ruskie coby górują w rankingu ;/ Nie trzeba się poddawać Wink
Powrót do góry Go down
pszczolka182
Nowy
pszczolka182


Nick w grze : pszczolka182
Liczba postów : 27
Dołączył : 10/01/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 6:48 am

Składam rywalizującej hodowli gratulacje, że tak daleko zaszli 'ciężką pracą'
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 6:53 am

OW powinna coś zrobić z oszustami i chronić ludzi którzy razem hodują, tak aby konie nie wypływały poza ich obieg.
Powrót do góry Go down
maciek00553388
Nowy
maciek00553388


Liczba postów : 11
Dołączył : 06/02/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 6:54 am

[
Chciałbym wyjaśnić tą sprawę!
Już nawet pisałem do autorki tego wątku Barson1990.
Jakim prawem wypisujecie tu , że gracz Fiord_ ma z nami jakieś powiązania. Myślę , że jest to tylko i wyłącznie wasza wina bo przyjmujecie do współpracy byle jakie osoby, a ten urywek : ,,Niestety, okazało się, że jest podstawiony przez hodowlę "Cardinalis"! My tracimy, oni zyskali.,, jest bardzo nie w porządku ponieważ my kupiliśmy tego konia uczciwie. Miejcie tylko i wyłącznie pretensje do siebie. Nie życzę sobie takich wpisów o naszej hodowli.
Powrót do góry Go down
Barson1990
Przyjaciel Zagrody
Barson1990


Nick w grze : Barsonka
Liczba postów : 338
Dołączył : 30/11/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 6:59 am

A ja sobie nie życzę takich OSZUSTW... To chyba oczywiste.
Na pewno nie było to krycie publiczne!! Bo zamiast jednego byłoby 10...
To kiepskie i nieuczciwe zagranie z Waszej strony.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2837768
pszczolka182
Nowy
pszczolka182


Nick w grze : pszczolka182
Liczba postów : 27
Dołączył : 10/01/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 7:01 am

maciek00553388 napisał:
[
Chciałbym wyjaśnić tą sprawę!
Już nawet pisałem do autorki tego wątku Barson1990.
Jakim prawem wypisujecie tu , że gracz Fiord_ ma z nami jakieś powiązania. Myślę , że jest to tylko i wyłącznie wasza wina bo przyjmujecie do współpracy byle jakie osoby, a ten urywek : ,,Niestety, okazało się, że jest podstawiony przez hodowlę "Cardinalis"! My tracimy, oni zyskali.,, jest bardzo nie w porządku ponieważ my kupiliśmy tego konia uczciwie. Miejcie tylko i wyłącznie pretensje do siebie. Nie życzę sobie takich wpisów o naszej hodowli.

Chciałabym Cię kolego uświadomić, że prestiż nie polega na żerowaniu na innych i zaczynaniu hodowli od najlepszego dostępnego PG na rynku tylko od podszewki. Pokazaliście klasę. Gratuluję Wam Wink
Powrót do góry Go down
maciek00553388
Nowy
maciek00553388


Liczba postów : 11
Dołączył : 06/02/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 7:03 am

Fiorda_ nawet nie znam! I proszę nie sugeruj, że jestem oszustem! Nasza hodowla jest uczciwa! A, że dostaliśmy taką szansę kto by nie skorzystał z takiego ? W jak byście byli 2 to na pewno byście tak nie mówili, tylko postąpili tak jak my!
Powrót do góry Go down
Frania26.
ZAGRODZIANIN
Frania26.


Nick w grze : Frania26.
Liczba postów : 407
Dołączył : 11/03/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 7:04 am

przecież to tylko gra !! świat się nie zawalił z tego względu przecież - wszyscy tryskacie do siebie jadem bardziej niż ludzie którzy mają konflikty w realu o prawdziwe rzeczy ... rywalizacja rywalizacją - każdy gra i ma prawo do własnych decyzji - jeśli ktoś nie wiedział że koń był ukradziony i z kradzionego dostał pokrycie to nie było to nie czyste zagranie - to był najzwyklejszy interes a każdemu zależy żeby robić interesy jak najbardziej opłacalne
Powrót do góry Go down
FunnyOne
Raczkujący
FunnyOne


Liczba postów : 50
Dołączył : 03/11/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 7:05 am

maciek00553388 napisał:
[...] W jak byście byli 2 to na pewno byście tak nie mówili, tylko postąpili tak jak my!

Czyli jednak oszukaliście? Question
Powrót do góry Go down
maciek00553388
Nowy
maciek00553388


Liczba postów : 11
Dołączył : 06/02/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 7:06 am

Pszczoła?! Powiedz szczerze gdybyś chciała założyć hodowlę to zaczęła byś od 350 pg? Na pewno nie, kupili byście z bezpośrednich, a nawet na pewno tak zrobiliście bo skąd byście wzięli koni by przegonić neuromaniac?
Powrót do góry Go down
pszczolka182
Nowy
pszczolka182


Nick w grze : pszczolka182
Liczba postów : 27
Dołączył : 10/01/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 7:07 am

Uważasz, że my korzystaliśmy z innych koni? To nie nazywa się hodowlą -,-
Gracze dążą do celu od początku, wkładając w to serce i swój czas.
A Wy korzystacie z najlepszych ogierów 'dostępnych'.
Ok macie co chcieliście, życzę powodzenia Wam w dalszej pracy. Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  1234489951
Powrót do góry Go down
FunnyOne
Raczkujący
FunnyOne


Liczba postów : 50
Dołączył : 03/11/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 7:08 am

Frania26 napisał:
przecież to tylko gra !! świat się nie zawalił z tego względu przecież - wszyscy tryskacie do siebie jadem bardziej niż ludzie którzy mają konflikty w realu o prawdziwe rzeczy ... rywalizacja rywalizacją - każdy gra i ma prawo do własnych decyzji - jeśli ktoś nie wiedział że koń był ukradziony i z kradzionego dostał pokrycie to nie było to nie czyste zagranie - to był najzwyklejszy interes a każdemu zależy żeby robić interesy jak najbardziej opłacalne
Koń był tak "nowy", że nie było go jeszcze w rankingu- poza tym dziwnym jest, że Fiord_ ma ich najlepszą klacz, i akurat tą klacz pokryli na pokryciach publicznych, choć jest to rankingowa hodowla, tak? Oni mają 2 pod względem PG fryzy, a jednak szukają pokryć publicznych? Coś mi tu nie pasuje ....
Powrót do góry Go down
maciek00553388
Nowy
maciek00553388


Liczba postów : 11
Dołączył : 06/02/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 7:09 am

FunnyOne!- Nie oszukaliśmy tylko kupiliśmy konia z bezpośrednich by rozpocząć hodowlę!
Powrót do góry Go down
FunnyOne
Raczkujący
FunnyOne


Liczba postów : 50
Dołączył : 03/11/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 7:15 am

maciek00553388
"Tylko winni się tłumaczą"- tyle mam do powiedzenia Smile
Pozdrawiam i gratuluję hodowli. Wink
Powrót do góry Go down
Frania26.
ZAGRODZIANIN
Frania26.


Nick w grze : Frania26.
Liczba postów : 407
Dołączył : 11/03/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 7:18 am

FunnyOne napisał:
Frania26 napisał:
przecież to tylko gra !! świat się nie zawalił z tego względu przecież - wszyscy tryskacie do siebie jadem bardziej niż ludzie którzy mają konflikty w realu o prawdziwe rzeczy ... rywalizacja rywalizacją - każdy gra i ma prawo do własnych decyzji - jeśli ktoś nie wiedział że koń był ukradziony i z kradzionego dostał pokrycie to nie było to nie czyste zagranie - to był najzwyklejszy interes a każdemu zależy żeby robić interesy jak najbardziej opłacalne
Koń był tak "nowy", że nie było go jeszcze w rankingu- poza tym dziwnym jest, że Fiord_ ma ich najlepszą klacz, i akurat tą klacz pokryli na pokryciach publicznych, choć jest to rankingowa hodowla, tak? Oni mają 2 pod względem PG fryzy, a jednak szukają pokryć publicznych? Coś mi tu nie pasuje ....


przecież wyżej było napisane "dostaliśmy ofertę wysokiego krycia w zamian za naszą klacz" (czy jakoś tak) więc interes był przeprowadzony w sposób sprawiedliwy jedni dają jedno drudzy co innego - wymiana. Przecież chyba każdego interesu nie omawia się ze wszystkimi wokół tylko jeśli jest okazja to się korzysta
Powrót do góry Go down
maciek00553388
Nowy
maciek00553388


Liczba postów : 11
Dołączył : 06/02/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 7:19 am

Nie mam zamiaru tu z wami się kłócić mam inne zajęcia! My jesteśmy uczciwi , a jak widać to wy nie i to wina waszego członka nie nasza my tylko skorzystaliśmy z oferty! a Frania26 bardzo dobrze powiedziała!
Powrót do góry Go down
maciek00553388
Nowy
maciek00553388


Liczba postów : 11
Dołączył : 06/02/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 7:29 am

Pszczółka. Brawo ekipy. Wczoraj dostałem cynk , że 2 osoby od CB chcą do nas dołączyć. Nawet z jedną pisałem i się zastanawiała!
Powrót do góry Go down
pszczolka182
Nowy
pszczolka182


Nick w grze : pszczolka182
Liczba postów : 27
Dołączył : 10/01/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 7:36 am

Wiesz 'dostaliśmy propozycję' teraz to możemy sobie tylko spekulować. Nie macie dowodów na taką propozycję. Już wczoraj usiłowaliście rozsypać naszą hodowlę rozsyłając PW do moich współpracowników o treści, że doszły Was słuchy, że chcą do Was dołączyć. Na litość nasi elitowce mają wstąpić do hodowli grającej nieczysto. Lekcja na przyszłość - HONOR
Powrót do góry Go down
Barson1990
Przyjaciel Zagrody
Barson1990


Nick w grze : Barsonka
Liczba postów : 338
Dołączył : 30/11/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 7:39 am

Maćku, Maćku, Maćku... Weź mnie nie rozśmieszaj... Napisałeś do mnie, że SŁYSZAŁEŚ, że chcę do Was dołączyć. Śmiechu warte...
Uważasz, że odejdę z hodowli, w którą włożyłam serce, czas i OGROMNE ilości złotówek?
Myślisz, że zostawiłabym to , co osiągnęłam swoją ciężką pracą??
To, że docierają do Ciebie jakieś ploteczki, nie znaczy, że jest to prawdą... Weź się trochę zastanów, zanim do kogoś napiszesz w takiej sprawie.
Dla mnie to OCZYWISTE, że to była podpucha i chęć zniszczenia naszej hodowli.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2837768
pszczolka182
Nowy
pszczolka182


Nick w grze : pszczolka182
Liczba postów : 27
Dołączył : 10/01/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 7:41 am

maciek00553388 napisał:
Pszczółka. Brawo ekipy. Wczoraj dostałem cynk , że 2 osoby od CB chcą do nas dołączyć. Nawet z jedną pisałem i się zastanawiała!

A w tej bajce były smoki ???? oO
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...
Powrót do góry 
Strona 1 z 7Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Pijak, złodziej i sadysta. Typowi radzieccy generałowie w czasie II wojny światowej
» TytanowaMamba - oszust
» kolejny oszust ! Danielosmen
» Sitter oszust! - Oliwia20013
» Zaufany gracz a OSZUST! Ajlona

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Aktualności :: Flames-
Skocz do: