Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...

Go down 
+17
mazak456
Julia_525
Aki
Wilczek123
parafka
Sweet Rabbit
mercia5
nutella113
Rose666
Lubelak
Jetrel
Fleur
FunnyOne
Frania26.
maciek00553388
pszczolka182
Barson1990
21 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość
Anonymous



Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 6 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 1:29 pm

Skoro wykorzystują nazwe Stamboek, to chyba jednak jest coś na rzeczy. A co ja zrobiłam innego, w porównaniu z założycielką tego tematu ? Przedstawiłam sytuację i dowody, co jeszcze spróbujesz mi wmówić?
Powrót do góry Go down
FunnyOne
Raczkujący
FunnyOne


Liczba postów : 50
Dołączył : 03/11/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 6 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 1:30 pm

trenerkahwrs napisał:
Oh tak, tacy się czujecie oszukani? A jak ja pisałam, że Ewa ukradła nam konie i sprzedała z najwyższym potencjałem to co, że niby piszę to, bo czułam się najlepsza i mam za wysoką samoocene? Żałosne.
To nie jest wątek na temat Ewy, tylko na temat Fiorda_ oraz całej tej pomylonej grupy. Więc pytam- co ma piernik do wiatraka?
Powrót do góry Go down
Jetrel
VIP
Jetrel


Liczba postów : 503
Dołączył : 13/01/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 6 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 1:31 pm

To że wcinasz się do cudzego wątku ze swoimi bezpodstawnymi żalami:)?

Zajrzyj może na howrse bo masz nieaktualne informacje. Dziewczyny od kilku dni znów posługuję się Przyrostkiem TBK.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 6 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 1:32 pm

trenerka.
Jest mi żal i Ciebie i ich, bo w końcu i Wy i Oni pracowaliście na takie PG.
Tyle, że tutaj, Ci z fryzów, nie chcę Ciebie urażać, ale normalnie napisali co i jak, pokazali dowody, wszystko.
A Ty od razu zaczęłaś się rzucać, wciągając w to Ferie del Caballo, nie wiadomo po co.

A po za tym, ta sprawa koni fryzyjskich, a tamta sprawa luzytanów + Feria to są dwa różne tematy i nie mieszaj ich ze sobą..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 6 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 1:32 pm

FunnyOne napisał:
trenerkahwrs napisał:
Oh tak, tacy się czujecie oszukani? A jak ja pisałam, że Ewa ukradła nam konie i sprzedała z najwyższym potencjałem to co, że niby piszę to, bo czułam się najlepsza i mam za wysoką samoocene? Żałosne.
To nie jest wątek na temat Ewy, tylko na temat Fiorda_ oraz całej tej pomylonej grupy. Więc pytam- co ma piernik do wiatraka?

O to, że jak my przedstawiamy kradzież, to macie wy*****e, i według Was nie powinniśmy tego w ogóle publikowac, same pretensje. A pod wątkiem fryzów nikt nie daje sprzeciwu.
Powrót do góry Go down
mazak456
Nowy
mazak456


Liczba postów : 4
Dołączył : 25/11/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 6 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 1:34 pm

Droga terenerko ,jesli posiadasz jakieś inforamcje to trzeba sprawdzac czy są aktualne a nie . Z naszych prezentacji znikła informacja że połączyliśmy się ze Stamboek więc to było równo znaczne z rozłączeniem naszej i ich hodowli.A do tego kto miał przed chwilą przyrostek Stamboek Knight to , może sprawdzisz .. napewno nie zbawi cię to będziesz miała z tego satysfakcje jeśli lubisz kłótnie.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1565524
Barson1990
Przyjaciel Zagrody
Barson1990


Nick w grze : Barsonka
Liczba postów : 338
Dołączył : 30/11/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 6 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 1:34 pm

Hola, hola, hola!
Nie chcę tutaj ŻADNYCH kłótni!

Trenerko - proszę Cię jeszcze raz - spokojnie!

Ten wątek powstał, by pokazać ludziom, jak inni potrafią być podli i jak "dążą po trupach do celu".
Mowa tu o hodowli The Black Knight, która jest najlepsza pod względem PG u koni fryzyjskich...
Ty i tak kończysz przygodę z Howrse, więc nie rozumiem, dlaczego jeszcze masz jakiekolwiek pretensje??
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2837768
FunnyOne
Raczkujący
FunnyOne


Liczba postów : 50
Dołączył : 03/11/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 6 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 1:36 pm

trenerkahwrs napisał:
FunnyOne napisał:
trenerkahwrs napisał:
Oh tak, tacy się czujecie oszukani? A jak ja pisałam, że Ewa ukradła nam konie i sprzedała z najwyższym potencjałem to co, że niby piszę to, bo czułam się najlepsza i mam za wysoką samoocene? Żałosne.
To nie jest wątek na temat Ewy, tylko na temat Fiorda_ oraz całej tej pomylonej grupy. Więc pytam- co ma piernik do wiatraka?

O to, że jak my przedstawiamy kradzież, to macie ********, i według Was nie powinniśmy tego w ogóle publikowac, same pretensje. A pod wątkiem fryzów nikt nie daje sprzeciwu.
Owszem, publikować, ale z odrobiną kultury. Ty natomiast zaczęłaś rzucać mięsem, jak choćby przed chwilą. Ja się nie dziwię, że nikt nie chciał Wam pomóc.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 6 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 1:36 pm

Antek owszem , ale w pierwszym wątku był temat tylko Ewy i BS. Nie rzucałam się, nie przeklinałam, tylko wszystko grzecznie przedstawiłam, tak jak założycielka tego tematu. Koniec mojej wypowiedzi, możecie się cieszyć. Osoby z zewnątrz są w szoku czytając to, co tutaj piszecie. - i to nie są moje myśli
Powrót do góry Go down
Barson1990
Przyjaciel Zagrody
Barson1990


Nick w grze : Barsonka
Liczba postów : 338
Dołączył : 30/11/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 6 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 1:36 pm

Poza tym, trochę kultury! Rozmawiasz z osobami dorosłymi, a dzieci też tu wchodzą. Słownictwo rodem z rynsztoku...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2837768
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 6 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 1:37 pm

Bardzo Was proszę, nie zakładajcie już takich wątków, bo teraz będę bała się każdego, kto tylko zechce wstąpić do mojej hodowli... Zasialiście we mnie obawę przed większością graczy, którzy chcieliby dołączyć do mojej własnej hodowli lub do tych, w których jestem członkiem :/
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
FunnyOne
Raczkujący
FunnyOne


Liczba postów : 50
Dołączył : 03/11/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 6 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 1:38 pm

trenerkahwrs napisał:
Antek owszem , ale w pierwszym wątku był temat tylko Ewy i BS. Nie rzucałam się, nie przeklinałam, tylko wszystko grzecznie przedstawiłam, tak jak założycielka tego tematu. Koniec mojej wypowiedzi, możecie się cieszyć. Osoby z zewnątrz są w szoku czytając to, co tutaj piszecie. - i to nie są moje myśli
Kobieto, spokojnie, to tylko gra, ale jeżeli to jest Twój cały świat, to ok, powiedz to, ja się zamknę, nie będę w to wnikał...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 6 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 1:39 pm

Dzieci, proszę Cię, żartujesz sobie? Na howrse 13 latki rzucają większymi wyzwiskami niż Ci się wydaję - z resztą pewnie jesteś tego świadoma. Najwidoczniej sprawia im to satysfakcje, ja pisze świadomie - no może w pół świadomie, bo często rzucają mną emocje.
Powrót do góry Go down
FunnyOne
Raczkujący
FunnyOne


Liczba postów : 50
Dołączył : 03/11/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 6 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 1:40 pm

Poza tym, przychodzi mi na myśl jedno powiedzonko.... "Uderz w stół, a nożyce się odezwą"....
Powrót do góry Go down
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 6 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 1:40 pm

trenerkahwrs napisał:
O to, że jak my przedstawiamy kradzież, to macie wyjebane

Trenerka, w tej chwili przeginasz. Fakt, że nie możesz wyżyć się słownie na Howrse, nie oznacza, że możesz w ten sposób folgować sobie tutaj. Sorry, ale czy ZM to zwykły pospolity bazar, czy forum tworzone przez graczy dla graczy?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Go??
Gość
Anonymous



Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 6 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 1:41 pm

FunnyOne gdyby to był mój cały świat to już dawno bym dostała zawału w trakcie bana na konto. Poza tym moje konto funkcjonowałoby teraz jak powinno, więc nie próbuj mi niczego wmówić.
Powrót do góry Go down
pszczolka182
Nowy
pszczolka182


Nick w grze : pszczolka182
Liczba postów : 27
Dołączył : 10/01/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 6 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 1:41 pm

Trenerka co nie oznacza, że masz zniżać się do ich poziomu.
Powrót do góry Go down
parafka
Nowy
parafka


Liczba postów : 12
Dołączył : 06/02/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 6 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 1:42 pm

trenerko, jak chcesz sobie jeszcze cos dodawac od siebie o tamtej sprawie, masz od tego juz swoj drugi temat. Natomiast to co robisz teraz tutaj nie jest rozsadne i nic Ci nie przyniesie. To jest wątek odnosnie hodowli fryzyjskich i ich oszustw/zatargów.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 6 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 1:42 pm

Według mnie ta rozmowa już jest na innym torze dajmy sobie z tym tematem spokój , bo będzie większa kłótnia , trenerko mniej wulgaryzmów proszę bo tu są dzieci jakby nie patrzeć . Niech to rozejdzie się a nie szukajcie zaczepki .
Powrót do góry Go down
Barson1990
Przyjaciel Zagrody
Barson1990


Nick w grze : Barsonka
Liczba postów : 338
Dołączył : 30/11/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 6 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 1:43 pm

Ja Ciebie rozumiem. Też niejednokrotnie mam ochotę napisać coś niestosownego, ale trzeba dać sobie na wstrzymanie.

Jak już pisałam - to nie o to tu chodzi!!
To nie ma być kłótnia, a uświadomienie innym pewnych rzeczy.

Napisałam wcześniej, że hodowla do której dołączyłaś jest dość kontrowersyjna, stąd zapewne wiele negatywnych słów przy okazji Waszej sytuacji.

Polacy to Polacy, a polski serwer jest polski... Chodzi tutaj o Polskie współzawodnictwo, które Twoja (była już) hodowla popsuła...
Dlatego zapewne większość miała pretensje...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2837768
FunnyOne
Raczkujący
FunnyOne


Liczba postów : 50
Dołączył : 03/11/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 6 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 1:43 pm

trenerkahwrs napisał:
FunnyOne gdyby to był mój cały świat to już dawno bym dostała zawału w trakcie bana na konto. Poza tym moje konto funkcjonowałoby teraz jak powinno, więc nie próbuj mi niczego wmówić.
Ja tylko wyrażam swoją opinię, jak Ty. Wink
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 6 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 1:47 pm

"Polacy to Polacy, a polski serwer jest polski... " mogłabym się doczepić, że nie jesteś tolerancyjna dla obcokrajowców, ale niech Ci będzie.
Powrót do góry Go down
Barson1990
Przyjaciel Zagrody
Barson1990


Nick w grze : Barsonka
Liczba postów : 338
Dołączył : 30/11/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 6 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 1:48 pm

Oczywiście, że jestem tolerancyjna Smile
Tylko że od międzynarodowego współzawodnictwa jest International Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2837768
Go??
Gość
Anonymous



Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 6 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 2:00 pm

Nie będę już pisała nic tutaj na ten temat, bo oczywiście zaraz będziecie zarzucać, że wątek ma określoną tematykę. Idę, miłego wieczoru/nocy.
Powrót do góry Go down
FunnyOne
Raczkujący
FunnyOne


Liczba postów : 50
Dołączył : 03/11/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 6 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 2:05 pm

trenerkahwrs napisał:
Nie będę już pisała nic tutaj na ten temat, bo oczywiście zaraz będziecie zarzucać, że wątek ma określoną tematykę. Idę, miłego wieczoru/nocy.
Dziękuję, nawzajem Smile
Powrót do góry Go down
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 6 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 2:42 pm

Ta cała sprawa z oszustwami w najlepszych hodowlach zaczyna mi tu zalatywać czarnym PRem w stosunku do innych, konkurencyjnych hodowli. Najpierw była sprawa PSA, włączono w to Ferię, teraz sprawa hodowli Cardinalis. Siła Wyższa jeszcze wie, która z następnych rankingowych hodowli podniesie ryk, że została oszukana... Ciekawe, że Per Sempre Ardente, które przed wejściem w obieg Pszczół, było wiodącą hodowlą luzytanów, nigdy nie skarżyło się na oszustów, wyłudzaczy i innych skrętów, nagle wyrośli, jak grzyby po deszczu i zatruwają rankingowe hodowle od środka. Szczerze powiedziawszy, Pszczoły od chwili swojego wejścia rozwaliły cały rynek sprzedaży na Howrse, wypuszczając bardzo dobre konie za śmieszne sumy, czego PSA nigdy nie robiło, za to tamte konie rzeczywiście zasługiwały na swoją cenę, teraz luzytanów nie opłaca się kupować. W tej chwili są tak pospolite, jak psia kupa na trawniku. Dopóki PSA posiadało markę i ceny luzytanów były takie, jakie były, wszystko było w porządku, teraz nawet rankingowe hodowle nowych ras mają problem ze sprzedażą koni za przyzwoite ceny, co wcześniej było nie do pomyślenia.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 6 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 3:23 pm

Sakura0001 napisał:
Ciekawe, że Per Sempre Ardente, które przed wejściem w obieg Pszczół, było wiodącą hodowlą luzytanów, nigdy nie skarżyło się na oszustów, wyłudzaczy i innych skrętów, nagle wyrośli, jak grzyby po deszczu i zatruwają rankingowe hodowle od środka. Szczerze powiedziawszy, Pszczoły od chwili swojego wejścia rozwaliły cały rynek sprzedaży na Howrse, wypuszczając bardzo dobre konie za śmieszne sumy, czego PSA nigdy nie robiło, za to tamte konie rzeczywiście zasługiwały na swoją cenę, teraz luzytanów nie opłaca się kupować. W tej chwili są tak pospolite, jak psia kupa na trawniku. Dopóki PSA posiadało markę i ceny luzytanów były takie, jakie były, wszystko było w porządku, teraz nawet rankingowe hodowle nowych ras mają problem ze sprzedażą koni za przyzwoite ceny, co wcześniej było nie do pomyślenia.
Przyklaskuję tym słowom, czym tylko mogę. Ostatnimi czasy na samo słowo "luzytan" przechodzą mnie dreszcze, bo mam wrażenie, że gdzie nie spojrzę, widzę wyłącznie tę rasę, najczęściej z rosyjskim przyrostkiem. Człowiek wręcz boi się lodówkę otworzyć, bo kto wie, może i stamtąd wyskoczy jakiś "tysięczniak" (teraz już z hakiem). Opinia innych ras została zszargana - wystarczy zerknąć na forum, gdy pojawia się pytanie o konia do GP - odpowiedź jest jedna: PG 700, umiejętności wrodzone ponad 200, najlepiej luzytan. Nóż się w kieszeni otwiera, bo dzięki temu monopolowi nie ma szans na sprzedaż np. wałachów Connemara do Grand Prix, nawet za psie pieniądze, nieważne, że mieszczą się w pierwszej trzydziestce przełajów (tak, pozwoliłam sobie na prywatę) - "dzieciarnia" nie pomyśli, że luzytan o PG 700 do przełajów się nie nadaje, a Connemara z PG 540 i owszem. Ale co tam rozłożenie umiejętności, liczy się PG i dostępność.

Wracając - przeczytałam pierwszy wątek na spokojnie, przyjęłam do wiadomości informację o podchodach, i szkoda, że na tym nie poprzestałam. Z każdym kolejnym postem mój niesmak rósł i rósł. A kiedy wpadła trenerkahwrs z pretensjami o sprawę już zamkniętą...
Ludzie, to tylko gra. Nie sprawy życia i śmierci. Coś jest nie tak, wystarczy powiadomić, czytelnicy są istotami rozumnymi, wyciągną wnioski, ale po co to skakanie sobie do gardeł i pranie brudów? Przykro się to czyta, naprawdę.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 6 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 3:35 pm

Malto napisał:
Człowiek wręcz boi się lodówkę otworzyć, bo kto wie, może i stamtąd wyskoczy jakiś "tysięczniak" (teraz już z hakiem).

Malto, ja tak miałam, jak pracowałam w Danonie i codziennie oglądałam serki, jogurty i actimele Razz. Nie mogłam wejść normalnie do sklepu spożywczego czy marketu, żeby nie odstraszały mnie swoim widokiem Razz. Tak samo stało się z luzytanami, przykro mi to twierdzić, jest ich tak dużo aż do obrzydzenia i nie piszę tego by najmniej dlatego, że nie wybiłam się na pierwsze miejsce w rankingach, bo za czasów PSA jako monopolisty też tak było. Gdybym chciała obrzucać kogoś obornikiem tylko dlatego, że jest dużo lepszy ode mnie, mogłabym wybrać byle kogo i uznać go za winnego tego, że nie udało mi się wybić. Pragnę jednak zwrócić uwagę na to, że wtedy ta rasa była swego rodzaju rarytasem, jak jak Cadillac wśród Fiatów.


Ostatnio zmieniony przez Sakura0001 dnia Pon Lut 06, 2012 3:39 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
asiiix
Przyjaciel Zagrody
asiiix


Liczba postów : 500
Dołączył : 21/12/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 6 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 3:37 pm

co do luzytanów - muszę sie zgodzić. Z początku mojej gry sprzedawałam luzytańskie klacze 100blup z naprawdę marnym PG za 100tys, teraz mam z takim PG, które na sprzedażach jest wystawione za 160 000eq (pewnie nikt tego nie kupuje Rolling Eyes ) a ja nie mogę takiej klaczki sprzedać za 90 000eq Shocked . Ogierki młode za 3 000eq nie mogę sprzedać z PG koło 630...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=113015
Barson1990
Przyjaciel Zagrody
Barson1990


Nick w grze : Barsonka
Liczba postów : 338
Dołączył : 30/11/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 6 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 3:49 pm

Hmmmm....
Trochę odbijamy od tematu, widzę...
To nie jest wątek o luzytanach, ich cenach, wartości i Grand Prix....
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2837768
Sponsored content





Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 6 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...
Powrót do góry 
Strona 6 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Pijak, złodziej i sadysta. Typowi radzieccy generałowie w czasie II wojny światowej
» TytanowaMamba - oszust
» kolejny oszust ! Danielosmen
» Sitter oszust! - Oliwia20013
» Zaufany gracz a OSZUST! Ajlona

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Aktualności :: Flames-
Skocz do: