Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 de xocolata poni - wysłana [PRZYJĘTA]

Go down 
+2
zαbαvεcкαα
mania !
6 posters
AutorWiadomość
mania !
Raczkujący
mania !


Liczba postów : 94
Dołączył : 28/12/2011

de xocolata poni - wysłana [PRZYJĘTA] Empty
PisanieTemat: de xocolata poni - wysłana [PRZYJĘTA]   de xocolata poni - wysłana [PRZYJĘTA] I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 9:17 am

de xocolata poni - wysłana [PRZYJĘTA] Scaled.php?server=29&filename=chocolatpony

No więc kucyk w głosowaniu przez przypadek ale proszę o głosy Smile
Powrót do góry Go down
zαbαvεcкαα
Przyjaciel Zagrody
zαbαvεcкαα


Liczba postów : 1087
Dołączył : 08/02/2012

de xocolata poni - wysłana [PRZYJĘTA] Empty
PisanieTemat: Re: de xocolata poni - wysłana [PRZYJĘTA]   de xocolata poni - wysłana [PRZYJĘTA] I_icon_minipostCzw Lut 09, 2012 8:31 am

Nie jest zły
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



de xocolata poni - wysłana [PRZYJĘTA] Empty
PisanieTemat: Re: de xocolata poni - wysłana [PRZYJĘTA]   de xocolata poni - wysłana [PRZYJĘTA] I_icon_minipostCzw Lut 09, 2012 9:47 am

Fajniusi Smile
Powrót do góry Go down
mania !
Raczkujący
mania !


Liczba postów : 94
Dołączył : 28/12/2011

de xocolata poni - wysłana [PRZYJĘTA] Empty
PisanieTemat: Re: de xocolata poni - wysłana [PRZYJĘTA]   de xocolata poni - wysłana [PRZYJĘTA] I_icon_minipostCzw Lut 09, 2012 11:13 pm

Dzięki. Proszę o głosy Smile
Powrót do góry Go down
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

de xocolata poni - wysłana [PRZYJĘTA] Empty
PisanieTemat: Re: de xocolata poni - wysłana [PRZYJĘTA]   de xocolata poni - wysłana [PRZYJĘTA] I_icon_minipostPią Lut 10, 2012 2:07 am

Słodziusi Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
mania !
Raczkujący
mania !


Liczba postów : 94
Dołączył : 28/12/2011

de xocolata poni - wysłana [PRZYJĘTA] Empty
PisanieTemat: Re: de xocolata poni - wysłana [PRZYJĘTA]   de xocolata poni - wysłana [PRZYJĘTA] I_icon_minipostPią Lut 10, 2012 7:11 am

Dzięki Smile
Będę wysyłać dopóki się nie dostanie Smile
Powrót do góry Go down
Kotek~
W skromnych progach Zagrody
Kotek~


Nick w grze : Bubaa753
Liczba postów : 422
Dołączył : 03/12/2011

de xocolata poni - wysłana [PRZYJĘTA] Empty
PisanieTemat: Re: de xocolata poni - wysłana [PRZYJĘTA]   de xocolata poni - wysłana [PRZYJĘTA] I_icon_minipostPią Lut 10, 2012 8:10 am

Podoba mi się, ale mam jedno 'ale'. Moim zdaniem mogłabyś mu dorobić cień na kopytach i pocieniować grzywę. Konik na prawdę dobrze 'zrobiony' i poza tym, maść Smile
Tylko tych cieni będę się czepiała xD
Mam nadzieję, że się nie obrazisz Wink


Ostatnio zmieniony przez Kotek~ dnia Czw Mar 01, 2012 3:04 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

de xocolata poni - wysłana [PRZYJĘTA] Empty
PisanieTemat: Re: de xocolata poni - wysłana [PRZYJĘTA]   de xocolata poni - wysłana [PRZYJĘTA] I_icon_minipostPią Lut 10, 2012 8:22 am

O cieniach wspomniała Kotek, a ja zwrócę delikatną uwagę na ślady poza granicami lineartu, które chyba Ci umknęły, gdyż na przezroczystym tle ich nie widać, ale tu zwróciłam na nie uwagę, przypatrując się pracy Smile

Gdy będziesz robiła następną pracę, stwórz warstwę i takim kolorem, na którym będziesz widziała, czy nie jest gdzieś "wyjechane" i umieść ją pod warstwą rysunku. Wtedy zobaczysz, czy nie zostały ślady poza jego granicami Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
mania !
Raczkujący
mania !


Liczba postów : 94
Dołączył : 28/12/2011

de xocolata poni - wysłana [PRZYJĘTA] Empty
PisanieTemat: Re: de xocolata poni - wysłana [PRZYJĘTA]   de xocolata poni - wysłana [PRZYJĘTA] I_icon_minipostPią Lut 10, 2012 10:19 am

Ogólnie to kucysia wysłaal siostra przez przypadek. On nawet nie jest skończony. Ja dostałam bana na CP więc ją poprosiłam ale wzięła nie tego tableta i wpisała tylko nazwę nie patrząć na obrazek xd

Sakura a ja mam własny sposób na usuwanie poza ramką ale jak mówiłam to jeszcze nie skończone xD
Powrót do góry Go down
Beauty Sunny
Nowy
Beauty Sunny


Liczba postów : 27
Dołączył : 16/01/2012

de xocolata poni - wysłana [PRZYJĘTA] Empty
PisanieTemat: Re: de xocolata poni - wysłana [PRZYJĘTA]   de xocolata poni - wysłana [PRZYJĘTA] I_icon_minipostSro Lut 29, 2012 12:26 pm

Zad jest taki... ostro zakończony, a cienie za mocne. Rzuć jakiś cień na grzywę i ,,rozprostuj" ogon.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





de xocolata poni - wysłana [PRZYJĘTA] Empty
PisanieTemat: Re: de xocolata poni - wysłana [PRZYJĘTA]   de xocolata poni - wysłana [PRZYJĘTA] I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
de xocolata poni - wysłana [PRZYJĘTA]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Mah Litl Poni-czyli randomowe filmiki z MLP:FiM
» Czarny Irbis (wysłana) c:

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: