Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Zakładam hodowlę. Jaka rasa?

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
natusia226
Nowy
natusia226


Liczba postów : 4
Dołączył : 06/02/2012

Zakładam hodowlę. Jaka rasa? Empty
PisanieTemat: Zakładam hodowlę. Jaka rasa?   Zakładam hodowlę. Jaka rasa? I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 11:36 am

Zakładam hodowlę mało znanej rasy z małym PG (chcę się wybić). Jaką rasę wybrać? Szukam też wspólników. Jest ktoś chętny?
Powrót do góry Go down
mania !
Raczkujący
mania !


Liczba postów : 94
Dołączył : 28/12/2011

Zakładam hodowlę. Jaka rasa? Empty
PisanieTemat: Re: Zakładam hodowlę. Jaka rasa?   Zakładam hodowlę. Jaka rasa? I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 11:40 am

Najmniejsze PG mają angloaraby Razz
Powrót do góry Go down
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Zakładam hodowlę. Jaka rasa? Empty
PisanieTemat: Re: Zakładam hodowlę. Jaka rasa?   Zakładam hodowlę. Jaka rasa? I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 11:43 am

CO????? Angloaraby? Chyba raczej holsteinki :>
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Go??
Gość
Anonymous



Zakładam hodowlę. Jaka rasa? Empty
PisanieTemat: Re: Zakładam hodowlę. Jaka rasa?   Zakładam hodowlę. Jaka rasa? I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 11:49 am

Holsztyny nie, bo Ci z pszczół je biora, więc nie masz szans Razz
Możesz spróbować fiordy, kuce górskie, quatery Smile
Powrót do góry Go down
Solta
Nowy
Solta


Liczba postów : 31
Dołączył : 04/02/2012

Zakładam hodowlę. Jaka rasa? Empty
PisanieTemat: Re: Zakładam hodowlę. Jaka rasa?   Zakładam hodowlę. Jaka rasa? I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 12:28 pm

Holsztynów nie polecam. Bardzo szybko wybiła się ruska grupa i niestety przebili wcześniejsze elitarne hodowle. Co do Angloarabów to też może być ciężko, przebić Stars of Europe - jest ich dużo, więc na prawdę potrzebowałabyś dużo ludzi i zasobów. Sama szukałam, gdzie by tu się można wbić, ale zbytnio nic interesującego nie znalazłam..
Powrót do góry Go down
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Zakładam hodowlę. Jaka rasa? Empty
PisanieTemat: Re: Zakładam hodowlę. Jaka rasa?   Zakładam hodowlę. Jaka rasa? I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 12:49 pm

Walijki! Mają tylko 3* <.<
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Go??
Gość
Anonymous



Zakładam hodowlę. Jaka rasa? Empty
PisanieTemat: Re: Zakładam hodowlę. Jaka rasa?   Zakładam hodowlę. Jaka rasa? I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 1:17 pm

Poczekaj na rasy westernowe Wink
Powrót do góry Go down
paulam97
Raczkujący
paulam97


Nick w grze : paulam97
Liczba postów : 74
Dołączył : 23/04/2011

Zakładam hodowlę. Jaka rasa? Empty
PisanieTemat: Re: Zakładam hodowlę. Jaka rasa?   Zakładam hodowlę. Jaka rasa? I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 2:05 pm

Może na początek nie zakładaj własnej hodowli, tylko do jakiejś dołącz? Naprawdę, szybko się wybijesz trochę w rankingu ogólnym, hodowców, przybędzie ci trochę hodowlanych koni. Polecam najlepsze hodowle danej rasy. Ja np. jestem w Sunkawakan Inflamare. Kiedyś myślałam podobnie, żeby założyć wielką hodowlę, wybić się, być na szczycie rankingu... Ale teraz, kiedy masz tak dużo świetnych hodowli, które codziennie pracują nad PG koni, jednego dnia blupują po kilka i co dzień mają nowe konie na szczytach rankingów, jest to praktycznie nieosiągalne. Bardzo serdecznie polecam Sunkawakan Inflamare, jest to hodowla pinto, najlepsza jak dotąd na Howrse, a jednak ma dużo ludzi i cała atmosfera jest luźna, zgłaszasz się po konia do blupowania kiedy masz na to czas, chęci i zasoby, nie ma jakiegoś przymusu, że musisz codziennie jednego lub więcej koni blupować, a i tak pinto z SI są na szczycie rankingu, pomimo tego, że w ciągu dnia blupowane do hodowli są tylko 2 konie i to zazwyczaj przez 2 różne osoby, a w hodowli jest ich ponad 10. Naprawdę radzę Ci się poważnie zastanowić nad wyborem hodowli, bo jest to ważna decyzja. Z rankingowych hodowli zawsze masz największy zysk, sprzedajesz konie ze szczytu rankingu za niezłą kasę, a nawet kupony. Serio, dobrze to przemyśl i gdybyś zdecydowała się na SI to zawsze bardzo chętnie przyjmiemy nowe ręce do pomocy. Jeśli Cię to interesuje napisz do nutka1001, bo to ona jest tu szefem Smile Trochę się rozpisałam, ale mam nadzieję że nie na darmo Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=102765
Sponsored content





Zakładam hodowlę. Jaka rasa? Empty
PisanieTemat: Re: Zakładam hodowlę. Jaka rasa?   Zakładam hodowlę. Jaka rasa? I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Zakładam hodowlę. Jaka rasa?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Jaka rasa? ;)
» Jaka rasa, jakie zawody?
» Zabawa związana z wiedzą (1) - "Jaka to rasa?"
» Najlepsze hodowle
» Jakie macie hodowle na howrse?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: