Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Nowa promocja etc.

Go down 
+17
wierszownik
eloite
Mikim7
Uśmieszek
Clue
asiiix
Sakura
LadyArvena
hanka1998
Malto
KaVcia
Ayashi
nevinowa
Rose666
Nevarra
Philipek
OneStepCloser
21 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
OneStepCloser
Nowy
OneStepCloser


Liczba postów : 35
Dołączył : 19/11/2011

Nowa promocja etc. Empty
PisanieTemat: Nowa promocja etc.   Nowa promocja etc. I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 12:26 pm

Zmiany w Grand Prix
- Wygrane dla 5 najlepszych koni zmieniły się:
- Miejsce 1 - 40 diamentów
- M. 2 - 20 diam.
- M. 3 - 10 diam.
- M. 4 - 5 diam.
- M. 5 - 2 diam.
- Jeżeli masz dostęp do GP, możesz teraz <ee, trochę nie rozumiem>you can now join both Western Riding and Classical Riding competitions at the Grand Prix

Nowy system Karmy
<Btw. dają tyle diamentów, ile ma się pkt. Karmy przed tą zmianą ;D>
- Wszyscy gracze zaczynają z maksymalnie 10 pktami Karmy które mogą stracić jeżeli nie przestrzegają zasad. <Wyrównują każdemu Karmę do 10...>
- Jeżeli stracisz karmę, możesz stracić dostęp do niektórych opcji jak np. forum lub sprzedaże
- 6 pkt. Karmy - odbiera dostęp do wszystkich forów, dawania przedmiotów i wymieniania ich
- 4 pkt. Karmy - odb. dostęp do sprzedaży i wysyłania maści do CP
- 2 pkt. - odb. dostęp do PW
- 0 pkt. - dwumiesięczny ban
- Możesz dostać pkt. Karmy za 30 dni logowania się, tak długo, póki masz mniej niż 10 pkt.
- Twoje stare pkt. Karmy zamienimy w prezenty. <Te diamenty chyba.>

Ukryte oferty na aukcjach
- Posiadacze Konta Pegaza teraz mogą dawać ukryte oferty na aukcjach. Każda z ukrytych ofert kosztuje 1 diament i pozwala Ci dać ofertę na aukcji, której nie będą mogli zobaczyć inni gracze.
- Jeżeli Twoja ukryta oferta jest najwyższą na koniec sprzedaży, wygrywasz aukcję.
- Suma kuponów i equus jest zabierana z Twojego profilu raz gdy sprzedaż się skończyła. Jeśli nie masz wystarczająco, nie wygrasz aukcji.
- Zawsze możesz anulować ukrytą ofertę. Jeżeli to zrobisz, dostaniesz zwrot wydanego na nią diamentu.

Nowy Zestaw
- Nowy zestaw na CR - Bonusowy Zestaw <kosztuje 2 kupony, składa się z poniżej wymienionych bonusów + Z. Plutona i Fortuny Krezusa czy jak to po polsku jest>
- Teraz możesz kupić niektóre bonusy za diamenty: Z. Ostrogi, L. Dafne, L. Boreasza, K. Morski, P. Eola.
- Gryf i feniks są teraz sprzedawane za diamenty, nie kupony i za mniejszą cenę. <Gryf - 12 d., Feniks - 5 d.>
- Teraz jest bardziej opłacalne dopłacić swoje lub sw. OJ fundusze kuponami.
- Możesz użyć kuponów do kupowania diamentów.
- Diamenty nie mogą być już wymieniane z innymi graczami.

Jednorożce cenniejsze
- bonusy rogów to teraz: od +6 do +15 w ujeżdżaniu.
- za oddanie roga do schroniska dostaje się 1000 eq.

I również
- Możesz teraz nazywać konie, dawać im przyrostki i przenosić do innych farm w tym samym czasie używając linku 'modyfikuj profil'
- Osiągnięcia Tw. koni na stronie zawodów zostały zupełnie przerobione
- Informacje o lekcjach w Tw. OJ znajdziesz w biurze, nie na ich stronie.
- Strony 'moje konto' i 'edytuj konto' połączono
- Czerwone gwiazdki doskonałości pojawiają się na stronach koni za każde 10 zielonych gw. doskonałości.
- Nie ma już limitu co do liczby przedmiotów które masz.
- Bonusowe przedmioty pojawiły się w tabelce bonusów na stronach koni, nie w tabelce przedmiotów jak wcześniej.
- Szafir teraz oferuje 1 diament lub 1000 eq. na podst. jego wieku w parzyste/nieparzyste miesiące, a nie parzyste/nieparzyste dni jak przedtem.
- Zdrowie Granich może się zwiększać, gdy są nieśmiertelne.

Promocja
Osiągnięcia - westernowa jazda.
Tu są osiągnięcia - ale wszystkie dotyczą jazdy westernowej. Są 3 zwykłe i 1 tygodniowe.
Screen: KLIK

Przepraszam za ew. błędy w tłumaczeniu Wink
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Nowa promocja etc. Empty
PisanieTemat: Re: Nowa promocja etc.   Nowa promocja etc. I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 12:44 pm

Dobra,to ja się biorę do wymieniania diamentów na Klepsydry (itp.)
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Go??
Gość
Anonymous



Nowa promocja etc. Empty
PisanieTemat: Re: Nowa promocja etc.   Nowa promocja etc. I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 1:05 pm

Cytat :

-
Wszyscy gracze zaczynają z maksymalnie 10 pktami Karmy które mogą
stracić jeżeli nie przestrzegają zasad. 10...>
Ale jak to? Ja mam jej 42!
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Nowa promocja etc. Empty
PisanieTemat: Re: Nowa promocja etc.   Nowa promocja etc. I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 1:09 pm

Cytat :
Szafir teraz oferuje 1 diament lub 1000 eq. na podst. jego wieku w parzyste/nieparzyste miesiące, a nie parzyste/nieparzyste dni jak przedtem.
A ja się na to nie zgadzam! To już jest wyzysk człowieka przez człowieka!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Go??
Gość
Anonymous



Nowa promocja etc. Empty
PisanieTemat: Re: Nowa promocja etc.   Nowa promocja etc. I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 1:14 pm

Czyli parzysty miesiąc same diamenty?
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Nowa promocja etc. Empty
PisanieTemat: Re: Nowa promocja etc.   Nowa promocja etc. I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 1:16 pm

Mi wychodzi, że jeden diament / 1000eq na miesiąc.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Rose666
Przyjaciel Zagrody
Rose666


Nick w grze : Alvienne
Liczba postów : 546
Dołączył : 12/05/2011

Nowa promocja etc. Empty
PisanieTemat: Re: Nowa promocja etc.   Nowa promocja etc. I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 1:18 pm

Wydaje mi się,że gdy u Szafira w wieku dopisuje się jeden,kolejny miesiąc,dostaje się jakąś nagrodę.na przykład,gdy jest to... 800 lat i 9 miesięcy,dostajemy taką nagrodę,jaką dostawaliśmy w nieparzysty dzień.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2224054
OneStepCloser
Nowy
OneStepCloser


Liczba postów : 35
Dołączył : 19/11/2011

Nowa promocja etc. Empty
PisanieTemat: Re: Nowa promocja etc.   Nowa promocja etc. I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 1:20 pm

Nevarra napisał:
Mi wychodzi, że jeden diament / 1000eq na miesiąc.

No, chyba właśnie jakoś tak...

Cytat :
The Sapphire divine horse now offers one diamond or 1000 Equus based on its age in even/odd months, rather than even/odd days as before
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Nowa promocja etc. Empty
PisanieTemat: Re: Nowa promocja etc.   Nowa promocja etc. I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 1:24 pm

Nowa promocja etc. FDnSqq5faEOKf6dlk7uiA

Może ktoś to przetłumaczyć?
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Nowa promocja etc. Empty
PisanieTemat: Re: Nowa promocja etc.   Nowa promocja etc. I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 1:25 pm

Normalnie nie wiem czy się śmiać czy płakać...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Go??
Gość
Anonymous



Nowa promocja etc. Empty
PisanieTemat: Re: Nowa promocja etc.   Nowa promocja etc. I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 1:26 pm

Może zrobimy tabelkę jakie składniki zestawu i jaki zestaw pasuje najbardziej do poszczególnych dyscyplin i co najlepiej łączyć z czym aby uzyskać najlepszy efekt?
Powrót do góry Go down
nevinowa
Przyjaciel Zagrody
nevinowa


Nick w grze : nevinowa
Liczba postów : 1105
Dołączył : 23/06/2011

Nowa promocja etc. Empty
PisanieTemat: Re: Nowa promocja etc.   Nowa promocja etc. I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 1:41 pm

powaliło ich ..
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5205240
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Nowa promocja etc. Empty
PisanieTemat: Re: Nowa promocja etc.   Nowa promocja etc. I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 1:46 pm

Ta tabelka to jest to o czym pisała Ow - przydzielanie specjalizacji na podstawie noszonego ekwipunku
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Ayashi
ZAGRODZIANIN
Ayashi


Nick w grze : Ayashi
Liczba postów : 1087
Dołączył : 13/08/2011

Nowa promocja etc. Empty
PisanieTemat: Re: Nowa promocja etc.   Nowa promocja etc. I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 1:50 pm

Cytat :
Szafir teraz oferuje 1 diament lub 1000 eq. na podst. jego wieku w parzyste/nieparzyste miesiące, a nie parzyste/nieparzyste dni jak przedtem.

Cokolwiek nie wprowadzą w dostawaniu diamentów / equus i będzie to na gorsze, to będę zła ;/ Mam być jeszcze pokrzywdzona i mniej diamentów dostawać? Owlient już tak naprawdę chce skąpić wszystkiego?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5803
KaVcia
Przyjaciel Zagrody
KaVcia


Nick w grze : KaVcia
Liczba postów : 731
Dołączył : 31/08/2011

Nowa promocja etc. Empty
PisanieTemat: Re: Nowa promocja etc.   Nowa promocja etc. I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 1:53 pm

No tak, czego jeszcze?!
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Nowa promocja etc. Empty
PisanieTemat: Re: Nowa promocja etc.   Nowa promocja etc. I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 1:56 pm

OneStepCloser napisał:
Ukryte oferty na aukcjach
- Posiadacze Konta Pegaza teraz mogą dawać ukryte oferty na aukcjach. Każda z ukrytych ofert kosztuje 1 diament i pozwala Ci dać ofertę na aukcji, której nie będą mogli zobaczyć inni gracze.
- Jeżeli Twoja ukryta oferta jest najwyższą na koniec sprzedaży, wygrywasz aukcję.
- Suma kuponów i equus jest zabierana z Twojego profilu raz gdy sprzedaż się skończyła. Jeśli nie masz wystarczająco, nie wygrasz aukcji.
- Zawsze możesz anulować ukrytą ofertę. Jeżeli to zrobisz, dostaniesz zwrot wydanego na nią diamentu.
Shocked
Że tak zapytam - po cholerę? Ktoś tu się wstydzi swojego majątku, czy jak? I może jeszcze inni gracze nie będą widzieli tej ukrytej oferty?
I nie wiem dlaczego, ale mam przeczucie, że to lekkie uchylenie furtki do przekrętów z multikontami/okradaniem hodowli.

Reszta zmian nie wzbudza we mnie jakichś szczególnych emocji.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Nowa promocja etc. Empty
PisanieTemat: Re: Nowa promocja etc.   Nowa promocja etc. I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 1:57 pm

Malto napisał:
OneStepCloser napisał:
Ukryte oferty na aukcjach
- Posiadacze Konta Pegaza teraz mogą dawać ukryte oferty na aukcjach. Każda z ukrytych ofert kosztuje 1 diament i pozwala Ci dać ofertę na aukcji, której nie będą mogli zobaczyć inni gracze.
- Jeżeli Twoja ukryta oferta jest najwyższą na koniec sprzedaży, wygrywasz aukcję.
- Suma kuponów i equus jest zabierana z Twojego profilu raz gdy sprzedaż się skończyła. Jeśli nie masz wystarczająco, nie wygrasz aukcji.
- Zawsze możesz anulować ukrytą ofertę. Jeżeli to zrobisz, dostaniesz zwrot wydanego na nią diamentu.
Shocked
Że tak zapytam - po cholerę? Ktoś tu się wstydzi swojego majątku, czy jak? I może jeszcze inni gracze nie będą widzieli tej ukrytej oferty?
I nie wiem dlaczego, ale mam przeczucie, że to lekkie uchylenie furtki do przekrętów z multikontami/okradaniem hodowli.


Ja też nie ogarniam... Po jakiego grzyba komuś takie coś?! -.-
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Ayashi
ZAGRODZIANIN
Ayashi


Nick w grze : Ayashi
Liczba postów : 1087
Dołączył : 13/08/2011

Nowa promocja etc. Empty
PisanieTemat: Re: Nowa promocja etc.   Nowa promocja etc. I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 2:14 pm

hanka1998 napisał:
Malto napisał:
OneStepCloser napisał:
Ukryte oferty na aukcjach
- Posiadacze Konta Pegaza teraz mogą dawać ukryte oferty na aukcjach. Każda z ukrytych ofert kosztuje 1 diament i pozwala Ci dać ofertę na aukcji, której nie będą mogli zobaczyć inni gracze.
- Jeżeli Twoja ukryta oferta jest najwyższą na koniec sprzedaży, wygrywasz aukcję.
- Suma kuponów i equus jest zabierana z Twojego profilu raz gdy sprzedaż się skończyła. Jeśli nie masz wystarczająco, nie wygrasz aukcji.
- Zawsze możesz anulować ukrytą ofertę. Jeżeli to zrobisz, dostaniesz zwrot wydanego na nią diamentu.
Shocked
Że tak zapytam - po cholerę? Ktoś tu się wstydzi swojego majątku, czy jak? I może jeszcze inni gracze nie będą widzieli tej ukrytej oferty?
I nie wiem dlaczego, ale mam przeczucie, że to lekkie uchylenie furtki do przekrętów z multikontami/okradaniem hodowli.


Ja też nie ogarniam... Po jakiego grzyba komuś takie coś?! -.-
Owlient ma najwyraźniej za dużo wolnego czasu, a czym go więcej, tym głupsze pomysły Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5803
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Nowa promocja etc. Empty
PisanieTemat: Re: Nowa promocja etc.   Nowa promocja etc. I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 2:18 pm

Ayashi napisał:
hanka1998 napisał:
Malto napisał:
OneStepCloser napisał:
Ukryte oferty na aukcjach
- Posiadacze Konta Pegaza teraz mogą dawać ukryte oferty na aukcjach. Każda z ukrytych ofert kosztuje 1 diament i pozwala Ci dać ofertę na aukcji, której nie będą mogli zobaczyć inni gracze.
- Jeżeli Twoja ukryta oferta jest najwyższą na koniec sprzedaży, wygrywasz aukcję.
- Suma kuponów i equus jest zabierana z Twojego profilu raz gdy sprzedaż się skończyła. Jeśli nie masz wystarczająco, nie wygrasz aukcji.
- Zawsze możesz anulować ukrytą ofertę. Jeżeli to zrobisz, dostaniesz zwrot wydanego na nią diamentu.
Shocked
Że tak zapytam - po cholerę? Ktoś tu się wstydzi swojego majątku, czy jak? I może jeszcze inni gracze nie będą widzieli tej ukrytej oferty?
I nie wiem dlaczego, ale mam przeczucie, że to lekkie uchylenie furtki do przekrętów z multikontami/okradaniem hodowli.


Ja też nie ogarniam... Po jakiego grzyba komuś takie coś?! -.-
Owlient ma najwyraźniej za dużo wolnego czasu, a czym go więcej, tym głupsze pomysły Very Happy

Czekam na dalsze "ulepszenia" -.-
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Nowa promocja etc. Empty
PisanieTemat: Re: Nowa promocja etc.   Nowa promocja etc. I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 2:21 pm

Jeszcze jedna rzecz - będzie kolejna rasa. Nokota. Czyli u nas też coś pewnie dadzą za te osiągnięcia.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Go??
Gość
Anonymous



Nowa promocja etc. Empty
PisanieTemat: Re: Nowa promocja etc.   Nowa promocja etc. I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 2:43 pm

Na jakim to serverze tak z ciekawości?
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Nowa promocja etc. Empty
PisanieTemat: Re: Nowa promocja etc.   Nowa promocja etc. I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 3:28 pm

hanka1998 napisał:
Malto napisał:
OneStepCloser napisał:
Ukryte oferty na aukcjach
- Posiadacze Konta Pegaza teraz mogą dawać ukryte oferty na aukcjach. Każda z ukrytych ofert kosztuje 1 diament i pozwala Ci dać ofertę na aukcji, której nie będą mogli zobaczyć inni gracze.
- Jeżeli Twoja ukryta oferta jest najwyższą na koniec sprzedaży, wygrywasz aukcję.
- Suma kuponów i equus jest zabierana z Twojego profilu raz gdy sprzedaż się skończyła. Jeśli nie masz wystarczająco, nie wygrasz aukcji.
- Zawsze możesz anulować ukrytą ofertę. Jeżeli to zrobisz, dostaniesz zwrot wydanego na nią diamentu.
Shocked
Że tak zapytam - po cholerę? Ktoś tu się wstydzi swojego majątku, czy jak? I może jeszcze inni gracze nie będą widzieli tej ukrytej oferty?
I nie wiem dlaczego, ale mam przeczucie, że to lekkie uchylenie furtki do przekrętów z multikontami/okradaniem hodowli.


Ja też nie ogarniam... Po jakiego grzyba komuś takie coś?! -.-

Może się przydać...
Dotychczas było tak:
podobał mi się koń z aukcji, dajmy na to z ZJ. Kosztował 40 tys. Ja dałam 45tys. I musiałam do końca pilnować, czy mnie ktoś nie przebije

Teraz będzie:
Koń kosztuje 40 tys. Ja ustawiam ukrytą ofertę 45 tys. Ludzie jej nie widzą i mogą podbijać sobie tamtą kwotę. Jest większa szansa, ze ja konia zdobędę Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Nowa promocja etc. Empty
PisanieTemat: Re: Nowa promocja etc.   Nowa promocja etc. I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 3:32 pm

LadyArvena napisał:
hanka1998 napisał:
Malto napisał:
OneStepCloser napisał:
Ukryte oferty na aukcjach
- Posiadacze Konta Pegaza teraz mogą dawać ukryte oferty na aukcjach. Każda z ukrytych ofert kosztuje 1 diament i pozwala Ci dać ofertę na aukcji, której nie będą mogli zobaczyć inni gracze.
- Jeżeli Twoja ukryta oferta jest najwyższą na koniec sprzedaży, wygrywasz aukcję.
- Suma kuponów i equus jest zabierana z Twojego profilu raz gdy sprzedaż się skończyła. Jeśli nie masz wystarczająco, nie wygrasz aukcji.
- Zawsze możesz anulować ukrytą ofertę. Jeżeli to zrobisz, dostaniesz zwrot wydanego na nią diamentu.
Shocked
Że tak zapytam - po cholerę? Ktoś tu się wstydzi swojego majątku, czy jak? I może jeszcze inni gracze nie będą widzieli tej ukrytej oferty?
I nie wiem dlaczego, ale mam przeczucie, że to lekkie uchylenie furtki do przekrętów z multikontami/okradaniem hodowli.


Ja też nie ogarniam... Po jakiego grzyba komuś takie coś?! -.-

Może się przydać...
Dotychczas było tak:
podobał mi się koń z aukcji, dajmy na to z ZJ. Kosztował 40 tys. Ja dałam 45tys. I musiałam do końca pilnować, czy mnie ktoś nie przebije

Teraz będzie:
Koń kosztuje 40 tys. Ja ustawiam ukrytą ofertę 45 tys. Ludzie jej nie widzą i mogą podbijać sobie tamtą kwotę. Jest większa szansa, ze ja konia zdobędę Smile
Nieuczciwe... Sad Wolę wiedzieć, na czym stoję i co przebijam, a nie tracić czas na licytacji, by na koniec dowiedzieć się, że męczyłam się na darmo, bo konia zgarnął jakiś fantom.
A może chodzi o to, że aktualna cena licytacji będzie widoczna, ale nie będzie wiadomo, kto tyle zaoferował?

Co do tej nowej rasy, Nokota - są już te konie na którejś wersji howrse? Jeśli tak, mogę poprosić o link do zwierzaka lub jego katalogu? Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Go??
Gość
Anonymous



Nowa promocja etc. Empty
PisanieTemat: Re: Nowa promocja etc.   Nowa promocja etc. I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 4:07 pm

Właśnie, podajcie jego katalog. cheers
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Nowa promocja etc. Empty
PisanieTemat: Re: Nowa promocja etc.   Nowa promocja etc. I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 4:12 pm

APX napisał:
Właśnie, podajcie jego katalog. cheers
Co prawda nie ten katalog, ale jednak - KLIK Wink
Pokrótce, jak na moje oko, szykuje się coś a'la Appaloosa.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Go??
Gość
Anonymous



Nowa promocja etc. Empty
PisanieTemat: Re: Nowa promocja etc.   Nowa promocja etc. I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 4:15 pm

skok ujeżdżanie i co jeszcze bd mieć?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Nowa promocja etc. Empty
PisanieTemat: Re: Nowa promocja etc.   Nowa promocja etc. I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 4:17 pm

ciekawe
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Nowa promocja etc. Empty
PisanieTemat: Re: Nowa promocja etc.   Nowa promocja etc. I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 4:17 pm

Skok, ujeżdżenie...? Jeśli to kolejny przełajowiec, to "nie zniesę" Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Go??
Gość
Anonymous



Nowa promocja etc. Empty
PisanieTemat: Re: Nowa promocja etc.   Nowa promocja etc. I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 4:18 pm

http://www.picturesclip.com/wp-content/uploads/2011/09/nokota-horse-image.jpg tak najprawdopodobniej bedzie to wygladalo
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Nowa promocja etc. Empty
PisanieTemat: Re: Nowa promocja etc.   Nowa promocja etc. I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 4:20 pm

Nowa promocja etc. Nokota_black
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nowa promocja etc. Empty
PisanieTemat: Re: Nowa promocja etc.   Nowa promocja etc. I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Nowa promocja etc.
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Nowa promocja
» Nowa Promocja na INT.
» Nowa promocja - plotki
» Nowa promocja- Farby
» Nowa promocja-Plansza

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum :: Archiwum aktualności :: Gra-
Skocz do: