Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Spadające zdrowie z KF

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Aniosa
Raczkujący
Aniosa


Liczba postów : 65
Dołączył : 02/11/2011

Spadające zdrowie z KF Empty
PisanieTemat: Spadające zdrowie z KF   Spadające zdrowie z KF I_icon_minipostWto Lut 07, 2012 8:07 am

Witam. Długo mnie na Zagrodzie nie było Sad. Na howrse również i teraz mam problem. Mianowicie koń z kamieniem filozoficznym w szybkim tempie traci zdrowie. Klacz ma 55 lat i do tej pory sprawowała się świetnie, znaczy przed moją przerwą. Dzisiaj jeszcze coś mnie naszło, aby ją pokryć, może to przez to? Z początku myślałam, że straci je prze to, że troszkę ją zagłodziłam Embarassed , ale gdy już z jedzeniem było dobrze dalej zdrowie spadało i gdy osiągnęło 19% podałam jej czarną orchidee. A teraz znowu spada. Czy klacz z kamieniem filozoficznym może w tym wieku umrzeć? Bardzo proszę o pomoc Crying or Very sad

Przepraszam jeśli umieściłam pytanie w złym dziale, czy jest już gdzieś podobny temat, nie znalazłam jednak takiego
Powrót do góry Go down
Uśmieszek
ZAGRODZIANIN
Uśmieszek


Nick w grze : Uśmieszek06
Liczba postów : 1132
Dołączył : 09/12/2011

Spadające zdrowie z KF Empty
PisanieTemat: Re: Spadające zdrowie z KF   Spadające zdrowie z KF I_icon_minipostWto Lut 07, 2012 8:12 am

Czy mogłabyś dać do niej link? to nieprawdopodobne żeby konik z KF zdechł.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=295856
Aniosa
Raczkujący
Aniosa


Liczba postów : 65
Dołączył : 02/11/2011

Spadające zdrowie z KF Empty
PisanieTemat: Re: Spadające zdrowie z KF   Spadające zdrowie z KF I_icon_minipostWto Lut 07, 2012 8:15 am

http://gaia.equideow.com/elevage/fiche/?id=9451204

Teraz ma 80 ileś % bo dałam jej orchidee i na razie boję się ją ruszyć, bo znowu zacznie spadać Sad
Powrót do góry Go down
Uśmieszek
ZAGRODZIANIN
Uśmieszek


Nick w grze : Uśmieszek06
Liczba postów : 1132
Dołączył : 09/12/2011

Spadające zdrowie z KF Empty
PisanieTemat: Re: Spadające zdrowie z KF   Spadające zdrowie z KF I_icon_minipostWto Lut 07, 2012 8:23 am

Aaa. To na INT. Nie jestem pewna, może tam są jakieś inne zasady itp. Ja gram tylko w PL. Sad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=295856
Aniosa
Raczkujący
Aniosa


Liczba postów : 65
Dołączył : 02/11/2011

Spadające zdrowie z KF Empty
PisanieTemat: Re: Spadające zdrowie z KF   Spadające zdrowie z KF I_icon_minipostWto Lut 07, 2012 8:27 am

Właśnie wydaje mi się, że nie, pierwszy raz dzieje mi się coś takiego z koniem, nie miałam nigdy starszego konia. Źrebak być może dożyje, mam w zapasie jeszcze jedną orchidee, ale klacz padnie Sad
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Spadające zdrowie z KF Empty
PisanieTemat: Re: Spadające zdrowie z KF   Spadające zdrowie z KF I_icon_minipostWto Lut 07, 2012 8:53 am

Kurczę, niezależnie od serwera przy KF zdrowie nie ma prawa spadać. Sama mam i na pl i na int konie i rogi z KF (nierzadko ponad stuletnie) i wszystko żyje.
Na equideow niestety nie, ale raczej zasady by nie były odmienne...?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Aniosa
Raczkujący
Aniosa


Liczba postów : 65
Dołączył : 02/11/2011

Spadające zdrowie z KF Empty
PisanieTemat: Re: Spadające zdrowie z KF   Spadające zdrowie z KF I_icon_minipostWto Lut 07, 2012 8:55 am

Nie sądzę, aby zasady były inne niż na pl czy int. Wszystko jest praktycznie takie samo.
Powrót do góry Go down
Star-x3
ZAGRODZIANIN
Star-x3


Nick w grze : Star-x3
Liczba postów : 2045
Dołączył : 21/03/2011

Spadające zdrowie z KF Empty
PisanieTemat: Re: Spadające zdrowie z KF   Spadające zdrowie z KF I_icon_minipostWto Lut 07, 2012 9:12 am

zdrowie konia jeśli się nim źle zajmujesz będzie spadało, ale jeśli ma KF nie ma on prawa umrzeć, więc się nie martw Smile Postarzaj ją, zajmuj się normalnie wszystko powinno wrócić do normy.
Powrót do góry Go down
http://gwiazdkax3.deviantart.com/
Aniosa
Raczkujący
Aniosa


Liczba postów : 65
Dołączył : 02/11/2011

Spadające zdrowie z KF Empty
PisanieTemat: Re: Spadające zdrowie z KF   Spadające zdrowie z KF I_icon_minipostWto Lut 07, 2012 9:18 am

Nawet jak będzie poniżej 10? czy tam 20%? Bo mu o tyle mniej więcej spada jeśli postarzę go punktem dorastania, a tyle chyba potrzebuje normalny koń by umrzeć, albo trochę mniej. Boję się, że go postarzę, a nagle... klacz kaput Sad a wiele dla mnie znaczy, pomimo, że to tylko obrazek
Powrót do góry Go down
katty88888
Przyjaciel Zagrody
katty88888


Nick w grze : katty88888
Liczba postów : 469
Dołączył : 04/12/2011

Spadające zdrowie z KF Empty
PisanieTemat: Re: Spadające zdrowie z KF   Spadające zdrowie z KF I_icon_minipostWto Lut 07, 2012 9:32 am

A spróbuj zapytać na forum tym na internationalu, może jest jakaś reguła o której nie wiemy, a jak nie to może powiedzą że to błąd Wink
Powrót do góry Go down
Aniosa
Raczkujący
Aniosa


Liczba postów : 65
Dołączył : 02/11/2011

Spadające zdrowie z KF Empty
PisanieTemat: Re: Spadające zdrowie z KF   Spadające zdrowie z KF I_icon_minipostWto Lut 07, 2012 9:40 am

Gdybym ja tylko znała francuski Smile. Na tamtym forum nie udzielam się i wolę nie udzielać. Zrobię chyba jak mówiła Star-x3. W razie czego puszka pandory w ruch i orchidea. Dziękuję bardzo za pomoc Smile.
Jak by ktoś miał jeszcze jakiś pomysł co do tego problemu to bardzo proszę. Akurat drugi koń z KF zaczął szaleć więc to chyba nie błąd. Chyba
Powrót do góry Go down
Aniosa
Raczkujący
Aniosa


Liczba postów : 65
Dołączył : 02/11/2011

Spadające zdrowie z KF Empty
PisanieTemat: Re: Spadające zdrowie z KF   Spadające zdrowie z KF I_icon_minipostWto Lut 07, 2012 9:50 am

Przepraszam za post pod postem, ale udało się!
Cudem już zdrowie nie spada, więc i klacz cała i źrebak Very Happy (a jakby ktoś chciał może na Equideow hanowerka po tejże klaczy to chętnie wyhoduję)
Bardzo dziękuję za pomoc Smile
Powrót do góry Go down
Star-x3
ZAGRODZIANIN
Star-x3


Nick w grze : Star-x3
Liczba postów : 2045
Dołączył : 21/03/2011

Spadające zdrowie z KF Empty
PisanieTemat: Re: Spadające zdrowie z KF   Spadające zdrowie z KF I_icon_minipostWto Lut 07, 2012 10:13 am

Już próbowałam czy nie da się usmiercić, ale nawet jak ma 1 % zdrowia nie umiera koń, po prostu bardzo źle się czuje Smile
Proszę bardzo, można zamknąć? Smile
Powrót do góry Go down
http://gwiazdkax3.deviantart.com/
Aniosa
Raczkujący
Aniosa


Liczba postów : 65
Dołączył : 02/11/2011

Spadające zdrowie z KF Empty
PisanieTemat: Re: Spadające zdrowie z KF   Spadające zdrowie z KF I_icon_minipostWto Lut 07, 2012 10:16 am

Tak, jeszcze raz dziękuję Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Spadające zdrowie z KF Empty
PisanieTemat: Re: Spadające zdrowie z KF   Spadające zdrowie z KF I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Spadające zdrowie z KF
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» oglądamy "spadające gwiazdy"
» Zdrowie
» Zdrowie, choroby, porady.
» Suplementy diety – samo zdrowie czy czysta trucizna?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: