Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Nowa Grafika na Zagrodę

Go down 
+8
zαbαvεcкαα
xTikTakx
Hoping.
иιєησямaℓиค
Julinda010
LadyArvena
Sakura
EveDallas
12 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość
Anonymous



Nowa Grafika na Zagrodę Empty
PisanieTemat: Nowa Grafika na Zagrodę   Nowa Grafika na Zagrodę I_icon_minipostCzw Lut 09, 2012 5:58 am

Uff..Wreszcie wróciłam tu na Zagrodę.Dawno mnie nie było Nowa Grafika na Zagrodę 3262608913 ,za co przepraszam..Wybaczycie? Nowa Grafika na Zagrodę 1600913619 Wiem,że choć jestem grafikiem to wcale się nie spisuje Nowa Grafika na Zagrodę 1161369272 W ramach tego postanowiłam by zmienić co nieco w wystroju.
Mam nadzieję,że nowe nazwy pasują?
Nowa Grafika na Zagrodę 3d6823780021d5e24f33c1e5
Nowa Grafika na Zagrodę 85ccab4a0002803f4f33c1e9
Nowa Grafika na Zagrodę 7adce14000232cf34f33c1ee
Nowa Grafika na Zagrodę 9ecbefe000273ff24f33c1f3
W miarę czasu spróbuję zrobić trochę więcej wiosennych grafik,choć do wiosny jeszcze dużooo czasu Nowa Grafika na Zagrodę 3262608913

PS.Z góry przepraszam za spam wątkiem jak i emotkami Smile
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Nowa Grafika na Zagrodę Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Grafika na Zagrodę   Nowa Grafika na Zagrodę I_icon_minipostCzw Lut 09, 2012 6:02 am

bardzo fajne buttonki, bym się przyczepiła jednej małej rzeczy,m ale ta co Gimpa ledwo obsługuje nie bedzie grafika strony pouczać;] Ale w sumie te starsze tez ładne były... No i zeszło na marudzeniu. ehh. geografia dziwnie na mnie wpływa;D 9Tak, mam teraz geografię)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Go??
Gość
Anonymous



Nowa Grafika na Zagrodę Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Grafika na Zagrodę   Nowa Grafika na Zagrodę I_icon_minipostCzw Lut 09, 2012 6:03 am

Eve Dallas,jak to? Zależy mi na każdej opinii by poprawić usterki Smile
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Nowa Grafika na Zagrodę Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Grafika na Zagrodę   Nowa Grafika na Zagrodę I_icon_minipostCzw Lut 09, 2012 6:05 am

No bo mi te literki w buttonach lataja, że nie są na środku dokładnie;) Wiem, takie tam szczególiki, ale z nuduów to ja nawet zacznę piksele liczyć;]
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Go??
Gość
Anonymous



Nowa Grafika na Zagrodę Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Grafika na Zagrodę   Nowa Grafika na Zagrodę I_icon_minipostCzw Lut 09, 2012 6:06 am

Fakt spróbuję to naprawić.Gdzie ja mam oczy w ogóle,że tego nie zauważyłam,no? affraid
Powrót do góry Go down
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Nowa Grafika na Zagrodę Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Grafika na Zagrodę   Nowa Grafika na Zagrodę I_icon_minipostCzw Lut 09, 2012 7:36 am

Gdyby przesunąć napisy o te kilka pikseli byłoby idealnie. Ciekawa jestem, w jakiej tonacji kolorystycznej zrobisz wiosenną skórkę Very Happy. Mam nadzieję, że będzie dużo zieleni Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Nowa Grafika na Zagrodę Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Grafika na Zagrodę   Nowa Grafika na Zagrodę I_icon_minipostCzw Lut 09, 2012 8:19 am

Podmienione Smile Co do skórki wiosennej - podeślę ci na PW co jest potrzebne do całego loyoutu (jakkolwiek się to pisze) Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Julinda010
Już coś wie
Julinda010


Nick w grze : Julinda010
Liczba postów : 139
Dołączył : 30/12/2011

Nowa Grafika na Zagrodę Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Grafika na Zagrodę   Nowa Grafika na Zagrodę I_icon_minipostCzw Lut 09, 2012 10:35 am

Mnie się podoba (mimo tych mini-błędów).
Powrót do góry Go down
иιєησямaℓиค
Nowy
avatar


Liczba postów : 9
Dołączył : 09/02/2012

Nowa Grafika na Zagrodę Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Grafika na Zagrodę   Nowa Grafika na Zagrodę I_icon_minipostCzw Lut 09, 2012 1:29 pm

Superr . Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=287269
Hoping.
Przyjaciel Zagrody
Hoping.


Nick w grze : Paulax9
Liczba postów : 1176
Dołączył : 02/01/2012

Nowa Grafika na Zagrodę Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Grafika na Zagrodę   Nowa Grafika na Zagrodę I_icon_minipostCzw Lut 09, 2012 2:13 pm

Osobiście podobało mi się to pierwsze.. (:
Powrót do góry Go down
http://ourstories.mojeforum.net/
xTikTakx
Przyjaciel Zagrody
xTikTakx


Liczba postów : 700
Dołączył : 06/01/2012

Nowa Grafika na Zagrodę Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Grafika na Zagrodę   Nowa Grafika na Zagrodę I_icon_minipostCzw Lut 09, 2012 2:15 pm

A jakie było ?
Powrót do góry Go down
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Nowa Grafika na Zagrodę Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Grafika na Zagrodę   Nowa Grafika na Zagrodę I_icon_minipostCzw Lut 09, 2012 2:54 pm

Nikt nie będzie zwracał uwagi na te 2 czy 3 piksele w tę czy nazad Very Happy. Dla mnie jest w porządku. Wygląda to bardziej estetycznie od poprzednich statusów Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Hoping.
Przyjaciel Zagrody
Hoping.


Nick w grze : Paulax9
Liczba postów : 1176
Dołączył : 02/01/2012

Nowa Grafika na Zagrodę Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Grafika na Zagrodę   Nowa Grafika na Zagrodę I_icon_minipostCzw Lut 09, 2012 3:02 pm

Takie z konikami były Very Happy
Powrót do góry Go down
http://ourstories.mojeforum.net/
Go??
Gość
Anonymous



Nowa Grafika na Zagrodę Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Grafika na Zagrodę   Nowa Grafika na Zagrodę I_icon_minipostPią Lut 10, 2012 2:47 am

No to już niedługo nowa,zielona skórka alien
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Nowa Grafika na Zagrodę Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Grafika na Zagrodę   Nowa Grafika na Zagrodę I_icon_minipostPią Lut 10, 2012 3:06 am

super:) mustang miała kilka pomysłów, podesle ja do Ciebie:)
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Nowa Grafika na Zagrodę Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Grafika na Zagrodę   Nowa Grafika na Zagrodę I_icon_minipostPią Lut 10, 2012 3:14 am

Dobrze,cieszę się,że możemy współgrać Smile
Powrót do góry Go down
zαbαvεcкαα
Przyjaciel Zagrody
zαbαvεcкαα


Liczba postów : 1087
Dołączył : 08/02/2012

Nowa Grafika na Zagrodę Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Grafika na Zagrodę   Nowa Grafika na Zagrodę I_icon_minipostPią Lut 10, 2012 3:16 am

A co trzeba zrobić by mieć jakiś s tych ''statusów'' ?
Powrót do góry Go down
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Nowa Grafika na Zagrodę Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Grafika na Zagrodę   Nowa Grafika na Zagrodę I_icon_minipostPią Lut 10, 2012 3:18 am

Trzeba pokazać na co Cię stać.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Go??
Gość
Anonymous



Nowa Grafika na Zagrodę Empty
PisanieTemat: re   Nowa Grafika na Zagrodę I_icon_minipostPią Lut 10, 2012 3:20 am

zαbαvεcкαα napisał:
A co trzeba zrobić by mieć jakiś s tych ''statusów'' ?
Przede wszystkim należy wyrażać chęć pomocy innym Smile
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Nowa Grafika na Zagrodę Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Grafika na Zagrodę   Nowa Grafika na Zagrodę I_icon_minipostPią Lut 10, 2012 4:29 am

Chęć pomocy to i można wyrażać, ale czy się zostanie, to już chyba decyzja adminów;)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Go??
Gość
Anonymous



Nowa Grafika na Zagrodę Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Grafika na Zagrodę   Nowa Grafika na Zagrodę I_icon_minipostPią Lut 10, 2012 5:00 am

zαbαvεcкαα napisał:
A co trzeba zrobić by mieć jakiś s tych ''statusów'' ?
Trzeba po prostu być na forum, życ nim, jak zachodzi potrzeba to odpowiednie osoby są wyłapywane:) Nie mamy tutaj żadnych castingów:)
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Nowa Grafika na Zagrodę Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Grafika na Zagrodę   Nowa Grafika na Zagrodę I_icon_minipostPią Lut 10, 2012 5:20 am

Wystarczą chęci,dobre zachowanie i chęć pomocy innych.Choć nie ukrywam,że to ja sama ,,wepchałam" się na moją posadę Razz
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Nowa Grafika na Zagrodę Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Grafika na Zagrodę   Nowa Grafika na Zagrodę I_icon_minipostPią Lut 10, 2012 5:22 am

Tak Pysiu ale trafiłas akurat w moment, kiedy pierwszy naczelny Grafik ZM złożył dymisjęVery Happy
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Nowa Grafika na Zagrodę Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Grafika na Zagrodę   Nowa Grafika na Zagrodę I_icon_minipostPią Lut 10, 2012 5:23 am

Ja,niemal zawsze mam szczęście i wyczucie Nowa Grafika na Zagrodę 2238782717
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Nowa Grafika na Zagrodę Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Grafika na Zagrodę   Nowa Grafika na Zagrodę I_icon_minipostPią Lut 10, 2012 5:37 am

nie da sie ukryc:) i bardzo dobrze sie stało, ze jestes z nami:)
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Nowa Grafika na Zagrodę Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Grafika na Zagrodę   Nowa Grafika na Zagrodę I_icon_minipostPią Lut 10, 2012 5:41 am

Około roku temu z pewnością tak by nie było..Ale nie ma co Smile Tu jest fajnie,jest atmosfera,są i ludzie niosący pomoc i radość Smile
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Nowa Grafika na Zagrodę Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Grafika na Zagrodę   Nowa Grafika na Zagrodę I_icon_minipostPią Lut 10, 2012 5:47 am

Co było a nie jest nie pisze sie w rejestr Wink
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Nowa Grafika na Zagrodę Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Grafika na Zagrodę   Nowa Grafika na Zagrodę I_icon_minipostPią Lut 10, 2012 5:48 am

I bardzo się z tego cieszę Smile
Powrót do góry Go down
mustang_z_filmu
W skromnych progach Zagrody
mustang_z_filmu


Nick w grze : Aryana
Liczba postów : 345
Dołączył : 25/09/2011

Nowa Grafika na Zagrodę Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Grafika na Zagrodę   Nowa Grafika na Zagrodę I_icon_minipostPią Lut 10, 2012 6:35 am

Ja również. Tamten i poprzedni rok nie były zbyt przyjemne. A, że w nowy rok nie puściliśmy fajerwerek, to 10 stycznia mieliśmy wieeelllkkkieee fajerwerki xD. Tacie spalił się samochód :/. Ale to nawet na dobre wyszło. Ubezpieczenie tata dostał większe, niż wartość samochodu Smile.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Nowa Grafika na Zagrodę Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Grafika na Zagrodę   Nowa Grafika na Zagrodę I_icon_minipostPią Lut 10, 2012 8:10 am

Mówić to każdy potrafi,gorzej z wykonaniem prodźektu,ale dam radę Nowa Grafika na Zagrodę 3262608913
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nowa Grafika na Zagrodę Empty
PisanieTemat: Re: Nowa Grafika na Zagrodę   Nowa Grafika na Zagrodę I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Nowa Grafika na Zagrodę
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Sleipnir-nowa grafika!
» Nowa grafika Zaczarowanej Dyni!
» TOSHIWA POWRACA Z NOWĄ LEPSZĄ GRAFIKĄ
» NOWA GRAFIKA U Vs. na howrse czyli Ms.Koniara na zagrodzie mgły
» Pomysły na Zagrodę.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Archiwum aktualności-
Skocz do: