Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Tekstura do GIMP'a

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Go??
Gość
Anonymous



Tekstura do GIMP'a Empty
PisanieTemat: Tekstura do GIMP'a   Tekstura do GIMP'a I_icon_minipostCzw Lut 09, 2012 11:18 am

Jak 'wsadzić' teksturę (pattern) do GIMP'a? Mam go zapisanego na dysku, tylko nie wiem, gdzie mam go wkleić Sad
Powrót do góry Go down
Ayame
Przyjaciel Zagrody
Ayame


Nick w grze : Emi99
Liczba postów : 776
Dołączył : 03/08/2011

Tekstura do GIMP'a Empty
PisanieTemat: Re: Tekstura do GIMP'a   Tekstura do GIMP'a I_icon_minipostCzw Lut 09, 2012 11:23 am

Otwierasz dowolny obrazek w Gimpie. Potem wybierasz w menu Plik -> Otwórz jako warstwy i wybierasz teksturę. Później robisz z nią co chcesz, zmieniasz krycie, przesuwasz, skalujesz Wink Jeśli o to Ci chodziło O.o


Ostatnio zmieniony przez Emi99 dnia Czw Lut 09, 2012 12:01 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Tekstura do GIMP'a Empty
PisanieTemat: Re: Tekstura do GIMP'a   Tekstura do GIMP'a I_icon_minipostCzw Lut 09, 2012 11:48 am

C:\Users\nazwa użytkownika\.gimp-2.6\patterns
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Go??
Gość
Anonymous



Tekstura do GIMP'a Empty
PisanieTemat: Re: Tekstura do GIMP'a   Tekstura do GIMP'a I_icon_minipostCzw Lut 09, 2012 12:04 pm

Zapisałam tak, jak poradziła Nevarra, ale nie chce się pokazać w okienku z deseniami Sad
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Tekstura do GIMP'a Empty
PisanieTemat: Re: Tekstura do GIMP'a   Tekstura do GIMP'a I_icon_minipostCzw Lut 09, 2012 12:18 pm

jakie masz rozszerzenie tego pobranego pliku?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Go??
Gość
Anonymous



Tekstura do GIMP'a Empty
PisanieTemat: Re: Tekstura do GIMP'a   Tekstura do GIMP'a I_icon_minipostCzw Lut 09, 2012 12:20 pm

Jak w to najechałam to pisało 'GIMP Pattern'. Pobrałam desenie z DA, ktoś dał do nich linka w 'Jak zrobić prezentację w paski' czy jakoś tak Wink
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Tekstura do GIMP'a Empty
PisanieTemat: Re: Tekstura do GIMP'a   Tekstura do GIMP'a I_icon_minipostCzw Lut 09, 2012 12:41 pm

Emi99: mnie więcej. Bardziej chodziło o to, że mam pobrany specjalny deseń do GIMP'a i muszę go gdzieś wkleić, tak samo jak z pędzlem lub czcionką. Tylko właśnie nie wiedziałam gdzie, a teraz jak już wkleiłam na właściwe miejsce, to nie chcą się wyświetlić w GIMP'ie Sad
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Tekstura do GIMP'a Empty
PisanieTemat: Re: Tekstura do GIMP'a   Tekstura do GIMP'a I_icon_minipostCzw Lut 09, 2012 12:43 pm

Złap mnie jakoś na howrse albo tutaj na PW to jeszcze raz wyślę ci te pliki na gg albo maila.
W każdym razie powinnaś mieć pliczek techie.pat po wypakowaniu.
I desenie masz w deseniach, w osobnej zakładce (nie tam gdzie pędzle tylko tej następnej - takie maleńkie ukośne kreseczki)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Sponsored content





Tekstura do GIMP'a Empty
PisanieTemat: Re: Tekstura do GIMP'a   Tekstura do GIMP'a I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Tekstura do GIMP'a
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Czcionka na Gimpa
» czcionki do gimpa
» męczenie gimpa
» Jak się wstawia zdjęcia na Gimpa?
» Własny brush do gimpa jako szybki i prosty podpis :)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: