Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Szukam hodowli

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Szukam hodowli Empty
PisanieTemat: Szukam hodowli   Szukam hodowli I_icon_minipostSob Lut 11, 2012 10:13 am

Szukam hodowli, do której mogłabym się "dopiąć".
Umiem BLUPować konie z KK (mój pierwszy koń BLUP = 70, ale już z tym koniem nie pracuję), mam ponad 400dni stażu oraz 12 lub 13 punktów karmy. Jestem zainteresowana hodowlą:
- Koni Pełnej Krwi Angielskiej
- Angloarabów
- Cobów Irlandzikch
- Apallossa
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Szukam hodowli Empty
PisanieTemat: Re: Szukam hodowli   Szukam hodowli I_icon_minipostPon Lut 13, 2012 1:51 pm

Ogłoszenie jest cały czas aktualne!
Szukam hodowli 120511517
Ewentualnych zainteresowanych (których aktualnie nie ma Sad ) proszę o kontakt na PW na Zagrodzie Mgły lub tu w komentarzach.
Szukam hodowli 2159460562
W miarę szybko się uczę, więc na pewno szybko nauczę się podnosić BLUP do 100. Mam nadzieję, że znajdę w końcu tą wymarzoną hodowlę.
Szukam hodowli 4257297559
Jeżeli posiadasz informacje o hodowli poszukującej nowych członków proszę napisz - na PW na Zagrodzie Mgły lub w komentarzach.
Szukam hodowli 3605817172
Za wszelaką pomoc serdecznie dziękuję! Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
paulam97
Raczkujący
paulam97


Nick w grze : paulam97
Liczba postów : 74
Dołączył : 23/04/2011

Szukam hodowli Empty
PisanieTemat: Re: Szukam hodowli   Szukam hodowli I_icon_minipostSro Lut 22, 2012 8:55 am

Zapraszamy do Sunkawakan Inflamare. Nie jest to hodowla żadnej z ras wymienionych wyżej, ale jest to (najlepsza na howrse) hodowla pinto, więc blisko appallosa. Pełny profesjonalizm, bez żadnego przymusu, naprawdę polecam. Jeśli jesteś zainteresowana napisz do mnie na howrse (paulam97), a opowiem Ci o wszystkim dokładniej Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=102765
Fi Fi
Już coś wie
Fi Fi


Liczba postów : 136
Dołączył : 17/02/2012

Szukam hodowli Empty
PisanieTemat: Re: Szukam hodowli   Szukam hodowli I_icon_minipostSro Lut 22, 2012 8:57 am

W prawdzie nie wymieniłaś w ogłoszeniu rasy arabskiej, ale jeżeli jesteś zainteresowana hodowlą arabów to chętnie szukamy osób do współpracy. Hodowla nosi nazwę "Zalia Arabians". W prawdzie nie jest najlepsza, ale mamy dosyć dobre konie. Jeżeli jesteś zainteresowana - pisz Wink
Powrót do góry Go down
Hoping.
Przyjaciel Zagrody
Hoping.


Nick w grze : Paulax9
Liczba postów : 1176
Dołączył : 02/01/2012

Szukam hodowli Empty
PisanieTemat: Re: Szukam hodowli   Szukam hodowli I_icon_minipostSro Lut 22, 2012 9:30 am

Ja prowadzę hodowlę Cobów - The Irish Cobs. Mamy obecnie około 500PG. Liczymy sobie 3 członków.
Powrót do góry Go down
http://ourstories.mojeforum.net/
gwiazda2002
Przyjaciel Zagrody
gwiazda2002


Nick w grze : gwiazda2002
Liczba postów : 1473
Dołączył : 19/12/2011

Szukam hodowli Empty
PisanieTemat: Re: Szukam hodowli   Szukam hodowli I_icon_minipostSro Lut 22, 2012 10:57 am

zapraszam do nowej hodowli ,, With Pearly Meadows '' to hodowla Cobików Irlandzkich Smile pisz na howrse na PW.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Szukam hodowli Empty
PisanieTemat: Re: Szukam hodowli   Szukam hodowli I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Szukam hodowli
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Szukam hodowli!
» Szukam hodowli koni
» Proszę o baner dla hodowli
» Dołączę do hodowli/Szukam partnera!
» Szukam hodowli kucy szetlandzkich

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: