Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik

Go down 
+7
karina127
Zaczarowana.x3
Hoping.
Sakura
avrilka
blueberry.
Guzik
11 posters
AutorWiadomość
Go??
Gość
Anonymous



Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik Empty
PisanieTemat: Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik   Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik I_icon_minipostNie Lut 12, 2012 6:16 am

Wszystko opisane tutaj -->KLIK

//Zły odnośnik, przenoszę do archiwum. Kreatywny
Powrót do góry Go down
Guzik
Przyjaciel Zagrody
Guzik


Nick w grze : guzikova :D
Liczba postów : 838
Dołączył : 13/12/2011

Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik Empty
PisanieTemat: Re: Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik   Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik I_icon_minipostNie Lut 12, 2012 7:04 am

Dziękuję, poradnik bardzo mi się przydał Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=147468
Go??
Gość
Anonymous



Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik Empty
PisanieTemat: Re: Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik   Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik I_icon_minipostNie Lut 12, 2012 7:09 am

Nie ma za co ♥️Smile
Powrót do góry Go down
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik Empty
PisanieTemat: Re: Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik   Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik I_icon_minipostNie Lut 12, 2012 11:11 am

Mi również się przydał Smile Dziękuję Pysiu ^.^
Ps. Cały czas czekam na odpowiedź Karoliny Wengerek w sprawie zdjęć do prezentacji Rolling Eyes Już dwa lub trzy dni czekam na odpowiedź.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik Empty
PisanieTemat: Re: Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik   Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik I_icon_minipostSob Mar 03, 2012 1:22 pm

Jaki to program? Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik Empty
PisanieTemat: Re: Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik   Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik I_icon_minipostSob Mar 03, 2012 1:49 pm

koniarko, Photoshop Wink. Też go używam i nie chcę żadnego innego Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Go??
Gość
Anonymous



Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik Empty
PisanieTemat: Re: Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik   Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik I_icon_minipostWto Mar 06, 2012 9:15 am

Jeśli chodzi o zdjęcia Karoliny Wengerek to pozwala ona na zamieszczanie zdjęć w prezentacjach Smile Sakuro ,no moja krew XD
Powrót do góry Go down
Hoping.
Przyjaciel Zagrody
Hoping.


Nick w grze : Paulax9
Liczba postów : 1176
Dołączył : 02/01/2012

Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik Empty
PisanieTemat: Re: Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik   Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik I_icon_minipostSob Mar 10, 2012 5:55 am

A co robicie po 30 dniach? xd
Powrót do góry Go down
http://ourstories.mojeforum.net/
Zaczarowana.x3
Przyjaciel Zagrody
Zaczarowana.x3


Nick w grze : Zaczarowana.x3
Liczba postów : 751
Dołączył : 15/02/2012

Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik Empty
PisanieTemat: Re: Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik   Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik I_icon_minipostSob Mar 17, 2012 4:58 am

po 30 dniach ja odinsalowywuje i instaluje od nowa :p i kasy mi nie zrzera:)
Powrót do góry Go down
karina127
Jedną nogą w ZM
karina127


Nick w grze : karina127
Liczba postów : 500
Dołączył : 03/02/2012

Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik Empty
PisanieTemat: Re: Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik   Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik I_icon_minipostCzw Mar 29, 2012 12:25 pm

Pysiu ,poleciłaś mi udać się tutaj.Mi chodziło o połączenie dwóch zdjęć ,w celu zrobienia jednej całości,a tutaj jedynie wytłumaczyłaś mi jak wyciąć fragment zdjęcia.Jak wyciąć dwa fragmenty,i złączyć je ,tworząc jedno ?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik Empty
PisanieTemat: Re: Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik   Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik I_icon_minipostNie Kwi 01, 2012 2:56 am

Chciałam zapytać dokładnie o to, co wyżej napisała karina Smile
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik Empty
PisanieTemat: Re: Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik   Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik I_icon_minipostNie Kwi 01, 2012 4:03 am

Ale jeśli chodzi o zdjęcia Pani Wengerek to nie trzeba się pytać? : )
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Calma
Przyjaciel Zagrody
Calma


Nick w grze : Calma
Liczba postów : 658
Dołączył : 18/08/2011

Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik Empty
PisanieTemat: Re: Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik   Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik I_icon_minipostNie Kwi 01, 2012 4:58 am

Ja do niej pisałam i zabroniła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik Empty
PisanieTemat: Re: Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik   Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik I_icon_minipostNie Kwi 01, 2012 5:16 am

Calma - zabroniła używać? Czy pytać?
Powrót do góry Go down
Calma
Przyjaciel Zagrody
Calma


Nick w grze : Calma
Liczba postów : 658
Dołączył : 18/08/2011

Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik Empty
PisanieTemat: Re: Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik   Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik I_icon_minipostNie Kwi 01, 2012 6:10 am

Używać. Napisała coś w stylu ''mam już dosyć odpowiadania na nie, mam setki takich wiadomości dziennie i nie pozwalam używać moich fotografii''
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik Empty
PisanieTemat: Re: Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik   Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik I_icon_minipostNie Kwi 01, 2012 6:24 am

Calma napisał:
Używać. Napisała coś w stylu ''mam już dosyć odpowiadania na nie, mam setki takich wiadomości dziennie i nie pozwalam używać moich fotografii''
Taa,to po co zamieszcza te zdjęcia na photoblogu/swojej stronie skoro nie ma już ochoty odpisywać na wiadomości z pytaniem o użycie zdjęć. Bez sens.
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Gość
Gość
Anonymous



Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik Empty
PisanieTemat: Re: Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik   Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik I_icon_minipostNie Kwi 01, 2012 8:38 am

To niech napisze na stronie, że nie pozwala na używanie...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik Empty
PisanieTemat: Re: Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik   Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik I_icon_minipostPon Kwi 02, 2012 9:35 am

Themma napisał:
To niech napisze na stronie, że nie pozwala na używanie...

No właśnie... To jak ładnie połączyć te 2 wycięte zdjęcia? :3
Powrót do góry Go down
sayuri962
Już coś wie
sayuri962


Nick w grze : sayuri962
Liczba postów : 117
Dołączył : 26/07/2011

Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik Empty
PisanieTemat: Re: Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik   Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik I_icon_minipostWto Kwi 17, 2012 2:18 am

połączenie dwóch zdjęć w jedno jest banalne Smile
Wchodzimy np w tego Photoshopa którego przedstawiła nam pysta.
Tworzymy nowy obraz a dodatkowo wrzucamy dajmy na to te dwa zdjęcia na niego. Co robimy dalej
Każde zdjęcie jest na oddzielnej warstwie więc np klikamy na warstwę z jednym obrazem i bierzemy gumkę - > ustawiamy twardość na 10% i wycieramy co nam się nie podoba , to samo robimy z drugim zdjęciem. Dodajemy tło. Można któreś zdjęcie zrobić by było bardziej przezroczyste i głównie tak się bawimy Smile kwestia wprawy Razz
o dokładniejsze tłumaczenie np ze zdjęciami krok po kroku na pw Very Happy
Powrót do góry Go down
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik Empty
PisanieTemat: Re: Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik   Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik I_icon_minipostWto Kwi 17, 2012 7:28 am

pani Karolina pisała, że używać można pod warunkami bez zgody. Że nie wolno przerabiać, usuwać podpisu itp.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik Empty
PisanieTemat: Re: Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik   Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik I_icon_minipostSro Kwi 25, 2012 8:33 am

Sweet Rabbit napisał:
pani Karolina pisała, że używać można pod warunkami bez zgody. Że nie wolno przerabiać, usuwać podpisu itp.
To takie zdjęcia się nie nadają skoro nie można przerabiać np. dodawać ramek.Dobrze zrozumiałam? Razz xDD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik Empty
PisanieTemat: Re: Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik   Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik I_icon_minipostSro Kwi 25, 2012 8:37 am

Zbytnio przerabiać. Rameczkę dodać wolno, ale żeby nie wycinać, robić efektów...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Calma
Przyjaciel Zagrody
Calma


Nick w grze : Calma
Liczba postów : 658
Dołączył : 18/08/2011

Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik Empty
PisanieTemat: Re: Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik   Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik I_icon_minipostSro Kwi 25, 2012 9:44 am

sayuri962 napisał:
połączenie dwóch zdjęć w jedno jest banalne Smile
Wchodzimy np w tego Photoshopa którego przedstawiła nam pysta.
Tworzymy nowy obraz a dodatkowo wrzucamy dajmy na to te dwa zdjęcia na niego. Co robimy dalej
Każde zdjęcie jest na oddzielnej warstwie więc np klikamy na warstwę z jednym obrazem i bierzemy gumkę - > ustawiamy twardość na 10% i wycieramy co nam się nie podoba , to samo robimy z drugim zdjęciem. Dodajemy tło. Można któreś zdjęcie zrobić by było bardziej przezroczyste i głównie tak się bawimy Smile kwestia wprawy Razz
o dokładniejsze tłumaczenie np ze zdjęciami krok po kroku na pw Very Happy

jest też bardziej dokłądny sposób, i łatwijszy od Twojego. trzeba tylko wpisać gdzieś pewną cyfrę ...
Powrót do góry Go down
sayuri962
Już coś wie
sayuri962


Nick w grze : sayuri962
Liczba postów : 117
Dołączył : 26/07/2011

Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik Empty
PisanieTemat: Re: Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik   Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik I_icon_minipostNie Kwi 29, 2012 11:35 am

Calma napisał:
sayuri962 napisał:
połączenie dwóch zdjęć w jedno jest banalne Smile
Wchodzimy np w tego Photoshopa którego przedstawiła nam pysta.
Tworzymy nowy obraz a dodatkowo wrzucamy dajmy na to te dwa zdjęcia na niego. Co robimy dalej
Każde zdjęcie jest na oddzielnej warstwie więc np klikamy na warstwę z jednym obrazem i bierzemy gumkę - > ustawiamy twardość na 10% i wycieramy co nam się nie podoba , to samo robimy z drugim zdjęciem. Dodajemy tło. Można któreś zdjęcie zrobić by było bardziej przezroczyste i głównie tak się bawimy Smile kwestia wprawy Razz
o dokładniejsze tłumaczenie np ze zdjęciami krok po kroku na pw Very Happy

jest też bardziej dokłądny sposób, i łatwijszy od Twojego. trzeba tylko wpisać gdzieś pewną cyfrę ...

to może podasz gdzie i jaką??
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik Empty
PisanieTemat: Re: Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik   Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik I_icon_minipostNie Kwi 29, 2012 11:56 am

PHOTOSHOP: otwierasz kartkę "ogólną", na której mają być połączone zdjęcia (i najlepiej kolorujesz ją na określony kolor tła, żeby nie było prześwitów)> otwierasz dwie lub więcej zdjęć > przeciągasz je na kartką "ogólną" i odpowiednio ustawiasz > zaznaczeniem zaznaczasz fragment zdjęcia, które chcesz wyciąć > PPM - Wtapianie... > Ustawiasz na ok. 10-20px i zatwierdzasz > Edycja - Wytnij lub Ctrl+X > Voila! ;D
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik Empty
PisanieTemat: Re: Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik   Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik I_icon_minipostNie Kwi 29, 2012 12:13 pm

Mi się PS ściągnął, ale nie chce się otworzyćSad
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik Empty
PisanieTemat: Re: Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik   Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik I_icon_minipostPon Kwi 30, 2012 4:00 am

vernille,to właśnie moja metoda Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik Empty
PisanieTemat: Re: Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik   Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Jak zrobić ładną prezentację?:) Poradnik
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Jak zrobić taką prezentacje?
» Jak zrobić prezentację z paskami?
» Prezentacje z podstronami - poradnik Calvany
» Jak zrobić prezentację?
» Jak zrobić prezentacje z podstronami?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: